صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 40

موضوع: توصیه نامه برای گرفتن پذیرش کارشناسی

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه برا دیپلمه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Demon نمایش پست ها
    اینو یه نگاه بنداز : http://mitadmissions.org/apply/freshman/recommendations

"You should certainly ask a teacher who has taught you in an academic class in high school (i.e. no middle school, and no basket weaving class)"

نوشته بین معلما بدید به اونی که بیشتر شما رو میشناسه
    خب مشکل اینه که معلمای ما تقریبا تا حالا با همچین موضوعی برخورد نداشتن!بعدم من سال دیگه پیش دانشگاهیم یه مدرسه دیگه س توی مهر یا ابان هم میخوام اقدام کنم.اونوقت معلمی که 2.3ماهه منو میشناسه چی میتونه بنویسه؟تازه خیلیهاشونم زبان بلد نیستن!

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

مطمئن باش بعد از 2-3 ماه به اندازه ی کافی تورو خواهد شناخت. تو این مدت وقت داری خودتو بهش ثابت کنی
    منم معلم شیمیم رو نمیشناختم و امسال اولین سالش تدریسش به ما بود، دیگه آبان و آذر به اندازه ی کافی باهات آشنا میشه.

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه برای گرفتن پذیرش کارشناسی

سلام من می خواستم برای کارشناسی کشور نروژ پذیرش بگیرم 1 سال هم دانشگاه رفتم معدلم توی دانشگاه زیر 12 و دیپلم 14 هست به نظرتون می تونم اقدام کنم؟قبل پذیرش باید حتما نمره ایتلس داشته باشم؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه برای گرفتن پذیرش کارشناسی

سوال شما اصلا ربطی به این تاپیک داره؟؟؟
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...8%DA%98/page17

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشگاه مقصدم دو تا نامه از معلمام (علوم و اجتماعی) خواسته. متأسفانه دو تا از معلمای اصلی رفتن از شهرمون و هیچکی آدرسشونو نداره و بقیه هم گفتن نمینویسیم!!! مخصوصا که یه نامه از مدیر میخواد که اصلا راه نمیاد! به دانشگاه مقصدم ایمیل زدم که معلمام نیستن چیکار کنم جواب نداد. من حتی آموزش پرورش هم رفتم ولی متأسفانه اونام که تا حالا با چنین موردی برخورد نداشتن گفتن ما فقط وقتی معلمات بنویسن و امضا کنن، نامه اونا رو به عنوان یه دبیر تأیید میکنیم (معلما و مدیرم هم میگن هر وقت آموزش پرورش فرماتو مهر کرد ما نامه مینویسیم!) حالا من چیکار کنم؟ حتما باید تو فرم خود دانشگام بنویسن.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi88l نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشگاه مقصدم دو تا نامه از معلمام (علوم و اجتماعی) خواسته. متأسفانه دو تا از معلمای اصلی رفتن از شهرمون و هیچکی آدرسشونو نداره و بقیه هم گفتن نمینویسیم!!! مخصوصا که یه نامه از مدیر میخواد که اصلا راه نمیاد! به دانشگاه مقصدم ایمیل زدم که معلمام نیستن چیکار کنم جواب نداد. من حتی آموزش پرورش هم رفتم ولی متأسفانه اونام که تا حالا با چنین موردی برخورد نداشتن گفتن ما فقط وقتی معلمات بنویسن و امضا کنن، نامه اونا رو به عنوان یه دبیر تأیید میکنیم (معلما و مدیرم هم میگن هر وقت آموزش پرورش فرماتو مهر کرد ما نامه مینویسیم!) حالا من چیکار کنم؟ حتما باید تو فرم خود دانشگام بنویسن.
    سلام.راستش معمولا استادای دانشگاهم میگن خودتون بنویسین بیارین ما امضا کنیم.چند تا سمپل از اینترنت بگیرین تا دستتون بیاد چی بنویسین.بعد کافیه دو نفر رو پیدا کنین تا حاضرشن شما اسم و ایمیلشون رو بدین به عنوان معلم.من خودم به یکی دادم برام نوشت.معلم زبانم بود ولی خیلی پرت نوشت اخرش همین کار رو کردم فقط اسمش رو به عنوان ریکامندر نوشتم.

Junior Member

ممنون از پاسختون ولی مشکل من اینجاست که دانشگاهه میخواد ک با مهر تأیید شده باشه و منم دبیرستانم چون غ انتفاعی بود و بعد منحل شد مهر نداره و واسه مهر حتما باید برم آموزش پرورش،
    همه ی وقتم داره هدر میره با اینا! اگه مهر ی دبیرستان دیگه بخوره و بعد توضیح بدم ک اون دبیرستان الان منحله واسه گرفتن پذیرشم بد نمیشه؟
    بگم معلمه حالا اینجا کار میکنه

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi88l نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون ولی مشکل من اینجاست که دانشگاهه میخواد ک با مهر تأیید شده باشه و منم دبیرستانم چون غ انتفاعی بود و بعد منحل شد مهر نداره و واسه مهر حتما باید برم آموزش پرورش،
    همه ی وقتم داره هدر میره با اینا! اگه مهر ی دبیرستان دیگه بخوره و بعد توضیح بدم ک اون دبیرستان الان منحله واسه گرفتن پذیرشم بد نمیشه؟
    بگم معلمه حالا اینجا کار میکنه
    مطمئنین مهر میخواد؟فکر نمی کنم اموزش و پرورش مهر کنه چون من برای دیپلمم که میخواستم مهرکنم به صد نفر جواب پس دادم!بهترین کار اینکه به خودشون ایمیل بزنین و توضیح بدین.

Junior Member

سلام
    کسی میتونه دوتا معرفی نامه خوب بنویسه؟امضاش رو میدم استادای خودم.اگه اساتد سرشناس هم بشناسی که تایید کنه که خیلی بهتر.
    به زبان انگلیسی باشه.
    اگه کسی باشه از شرمندگیش در میام

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ho1373 نمایش پست ها
    سلام
    کسی میتونه دوتا معرفی نامه خوب بنویسه؟امضاش رو میدم استادای خودم.اگه اساتد سرشناس هم بشناسی که تایید کنه که خیلی بهتر.
    به زبان انگلیسی باشه.
    اگه کسی باشه از شرمندگیش در میام
    دوست خوب بهتره با مدیر موسسه خودتان صحبت کنید یه متن بنویسید که فلانی سخت کوش بوده و منظبت و در فلان درسا شاگرد اول بوده و من ایشان را به شما توصیه می کنم خیلی سخت نگیر
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)