صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: ناتوانی ساپورت مالی در دوران تحصیل در امریکا

پیش فرض ناتوانی ساپورت مالی در دوران تحصیل در امریکا

سلام دوستان
    اگر کسی دیگه نتونه خودشو از لحاظ شهریه دانشگاه ساپورت کنه باید یک راست برگرده ایران یا راه دیگه ای وجود داره؟
    مرسی

پیش فرض پاسخ : ناتوانی ساپورت مالی در دوران تحصیل در امریکا

یعنی چی یعنی شهریه دانشگاه رو نده؟
    اگه تمام کارای ویزاش رو کرده باشه بایدی وجود نداره میتونی تا پایان مدت ویزات بمونی و دانشگاه نری
    اصلا بعدشم میتونی یجا گم و گور شی پیدات نکنن !! یا هزار تا کار دیگه مثل پناهنده گی یا کار غیر قانونی کنی که بر نگردی ایران
    بایدی وجود نداره تا وقتی با خودتی اما وقتی افتادی دست پلیس مهاجرت اون کشور کلی باید میریزه رو سر و کلت !
    ببخشید رک میگم اما همینه...

نقل قول نوشته اصلی توسط Greatone نمایش پست ها
    یعنی چی یعنی شهریه دانشگاه رو نده؟
    اگه تمام کارای ویزاش رو کرده باشه بایدی وجود نداره میتونی تا پایان مدت ویزات بمونی و دانشگاه نری
    اصلا بعدشم میتونی یجا گم و گور شی پیدات نکنن !! یا هزار تا کار دیگه مثل پناهنده گی یا کار غیر قانونی کنی که بر نگردی ایران
    بایدی وجود نداره تا وقتی با خودتی اما وقتی افتادی دست پلیس مهاجرت اون کشور کلی باید میریزه رو سر و کلت !
    ببخشید رک میگم اما همینه...
    شما فکر کنید ویزای مالتیپل دو ساله گرفتید و شهریه دانشگاه رو تا سال سوم میتونید بدید اما دیگه سال چهارم توانایی مالی ندارید که نه پول زندگی و شهریه را پرداخت کنید اونوقت چی میشه؟

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط can نمایش پست ها
    شما فکر کنید ویزای مالتیپل دو ساله گرفتید و شهریه دانشگاه رو تا سال سوم میتونید بدید اما دیگه سال چهارم توانایی مالی ندارید که نه پول زندگی و شهریه را پرداخت کنید اونوقت چی میشه؟
    شرایطی که میگم سخته ولی شدنیه.بستگی به نمرات و دانشگاهتون داره.بعضی از دانشگاه ها سال دوم یا سوم بخاطر نمرات خوب ممکنه بورسیه بدن یا یه سری تخفیف ها.اگه فامیل یا دوستی دارین که میتونه ضمانتتون رو بکنه میتونین وام بگیرین.بعضی از موسسات هم هستن که با توجه به یه سری شرایط کمک مالی میدن.باید بگردین.

Junior Member parhamh63 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Berklee College of Music, Contemporary Writing and Production

پیش فرض ناتوانی ساپورت مالی در دوران تحصیل در امریکا

سلام. من از کالج موسیقی برکلی تو بوستون پذیرش گرفتم ولی بورس نشدم. هزینه ی یک سال شهریه و زندگی رو دارم. سؤال اینجاست که اگر 1% من بعد یک سال کم بیارم، میتونم با همون ویزایی که داشتم دانشگامو عوض کنم مثلا یه کنسرواتوار یا کالج ارزونتر امتخان بدم و برم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط parhamh63 نمایش پست ها
    سلام. من از کالج موسیقی برکلی تو بوستون پذیرش گرفتم ولی بورس نشدم. هزینه ی یک سال شهریه و زندگی رو دارم. سؤال اینجاست که اگر 1% من بعد یک سال کم بیارم، میتونم با همون ویزایی که داشتم دانشگامو عوض کنم مثلا یه کنسرواتوار یا کالج ارزونتر امتخان بدم و برم؟
    اینجا دیگه بحث Transfer مطرح هست که کاملا هم شدنیه.
    خدابیامرز انیشتین اون دم آخری وقتی بر بالینش بودم یه نصیحتی بهم کرد.
    گفتش: مهدی جان! موفقیت 1 درصدش استعداده و 99 درصدش پشتکار.
    نور به قبرش بباره، چیزایی می گفت!

Junior Member

سلام دوستان...من یک سوال داشتم اگر کسی میتونه راهنماییم بکنه بسیار ممنون میشم...
    من از یکی از دانشگاه های آمریکا پذیرش گرفتم و تقریبا همه چیز برای رفتنم آمادست...فقط یک سوال اذیتم میکنه...من به بیماری ام اس مبتلا هستم و نمیدونم آیا بیمه دانشگاه هزینه داروهارو تقبل میکنه یا نه...بسیار ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره در اختیارم بزاره....

Member
    رشته و دانشگاه
    M.SC of Genetic Engineering & Breeding plants at University of Tehran

سلام دوستان، یک سوال داشتم برای تحصیل در مقطع دکترا
    ایا بر فرض مثال اگر با فاند پذیرش گرفتیم..از ماه چندم پول فاند برای فرد واریز میشه؟ ایا از ماه اول کلیه هزینه بر دوش خودمان هست؟ ایا ممکنه اگر احیانا افت تحصیلی داشته باشیم این فاند قطع بشه؟ا
    ایا برای کسی که تا حالا پا به آمریکا نگذاشته از روز اول باید در هتل مستقر بشه یا خوابگاه میدن؟
    ایا بعد از چهار سال تحصیل در امریکا پس اندازی هم برای فرد باقی میماند که با خود بیاورد؟؟ ببخشید از سوالات ابتدایی ام

نقل قول نوشته اصلی توسط nadia65 نمایش پست ها
    سلام دوستان، یک سوال داشتم برای تحصیل در مقطع دکترا
    ایا بر فرض مثال اگر با فاند پذیرش گرفتیم..از ماه چندم پول فاند برای فرد واریز میشه؟ ایا از ماه اول کلیه هزینه بر دوش خودمان هست؟ ایا ممکنه اگر احیانا افت تحصیلی داشته باشیم این فاند قطع بشه؟ا
    ایا برای کسی که تا حالا پا به آمریکا نگذاشته از روز اول باید در هتل مستقر بشه یا خوابگاه میدن؟
    ایا بعد از چهار سال تحصیل در امریکا پس اندازی هم برای فرد باقی میماند که با خود بیاورد؟؟ ببخشید از سوالات ابتدایی ام
    تاپیک برای 4 سال پیشه ولی نظر بنده .
    یه خورده تحقیق کنید جواب تمام سوالات رو بدست میارید . اما اگر کسی پذیر فول فاند از آمریکا داشته باشه و بخواد بره زمانی که سوار هواپیما میشه باید 4-5 هزار دلار تو جیبش داشته باشه . قبل از رفتن ( حتی تا دو ماه زودتر از پرواز ) باید خونه و مکان مورد نظرش رو اجاره کرده باشه و پول ماه اول و آخر رو پرداخت کرده باشه ( حدود 1000 دلار یا کمی بیشتر ) تا فشار و مشکلات کمتری رو متحمل بشه . پس باید بیخیال هتل بشه و اقدام بکنه به اجاره ی اتاق/خونه/آپارتمان/خوابگاه یا .....
    فاند های آمریکا جوری هستن که بتونید زندگیتون رو بگذرونید . اگر ساپوت کامل باشه و برای 12 ماه ( خورد و خوراک در حد معقول و عادی ونه هر روز رستوران و غذاهای خفن + کرایه خونه + بیمه + هزینه های زندگی که تمام اینها رو خودشون براورد زدن و توی سایت هر دانشگاه نوشته شده ) مشکلی نیست و با توجه به سبک زندگی و درست هزینه کردن هاتون امکان پس انداز ماهیانه و خورد خورد جمع کردن ، وجود داره .
    در کل تحقیق کنید ، خودتون به نتیجه های خوبی میرسید .
    شاد و موفق و سلامت باشید .

Member
    رشته و دانشگاه
    M.SC of Genetic Engineering & Breeding plants at University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط laminars نمایش پست ها
    تاپیک برای 4 سال پیشه ولی نظر بنده .
    یه خورده تحقیق کنید جواب تمام سوالات رو بدست میارید . اما اگر کسی پذیر فول فاند از آمریکا داشته باشه و بخواد بره زمانی که سوار هواپیما میشه باید 4-5 هزار دلار تو جیبش داشته باشه . قبل از رفتن ( حتی تا دو ماه زودتر از پرواز ) باید خونه و مکان مورد نظرش رو اجاره کرده باشه و پول ماه اول و آخر رو پرداخت کرده باشه ( حدود 1000 دلار یا کمی بیشتر ) تا فشار و مشکلات کمتری رو متحمل بشه . پس باید بیخیال هتل بشه و اقدام بکنه به اجاره ی اتاق/خونه/آپارتمان/خوابگاه یا .....
    فاند های آمریکا جوری هستن که بتونید زندگیتون رو بگذرونید . اگر ساپوت کامل باشه و برای 12 ماه ( خورد و خوراک در حد معقول و عادی ونه هر روز رستوران و غذاهای خفن + کرایه خونه + بیمه + هزینه های زندگی که تمام اینها رو خودشون براورد زدن و توی سایت هر دانشگاه نوشته شده ) مشکلی نیست و با توجه به سبک زندگی و درست هزینه کردن هاتون امکان پس انداز ماهیانه و خورد خورد جمع کردن ، وجود داره .
    در کل تحقیق کنید ، خودتون به نتیجه های خوبی میرسید .
    شاد و موفق و سلامت باشید .
    ممنونم بابت اطلاعات خوبت
    فقط یک سوال من که تا حالا نرفتم اونجا چجوری باید قبل پرواز خونه اجاره کنم (ایا امکان اجاره اینترنتی وجود داره؟) و پول فاند اول ماه یا اخر ماه برات واریز میشه؟سیستم پرداختشونو نمیدونم چجوریه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)