صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: ناتوانی ساپورت مالی در دوران تحصیل در امریکا

پیش فرض پاسخ : ناتوانی ساپورت مالی در دوران تحصیل در امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط nadia65 نمایش پست ها
    ممنونم بابت اطلاعات خوبت
    فقط یک سوال من که تا حالا نرفتم اونجا چجوری باید قبل پرواز خونه اجاره کنم (ایا امکان اجاره اینترنتی وجود داره؟) و پول فاند اول ماه یا اخر ماه برات واریز میشه؟سیستم پرداختشونو نمیدونم چجوریه
    با فرض اینکه امروز نامه ی I-20 رو گرفتید ، از همین الان باید برید توی گوگل و با توجه به شهری که دانشگاهتون در اون قرار داره ، بگردید دنبال مکان مناسب جهت استقرارتون . البته بعضی از دانشگاه ها با دریافت هزینه بهتون خوابگاه جهت ترم اول میدن و شاید انتخاب مناسبی باشه برای افرادی که بخوان کمتر ریسک بکنن و خیال خودشون رو راحت بکنن و بگن یه راست میرم خوابگاه دانشگاه .
    سایت های زیادی هستن که میتونید خونه اجاره کنید به صورت اینترنتی و از خونه های موجود عکس گذاشتن و قیمت اجاره بهای ماهانه و امکاناتش رو نوشتن . ماشالله دیگه کسی که میخواد بره و اقداماتش رو انجام داده اونقدر زبان انگلیسی بلد هست که بتونه با خوندن توضیحات و جستجوی اینترنتی در سایت های اجاره مسکن اقدام به اجاره مکان زندگی بکنه . البته بعضی سایتها و دانشگاه ها هستن که یه دیتا بیس دارن که میتونید با وارد شدن به حساب کاربریتون در دانشگاه ، اقدام به جستجو برای انواع آپارتمان/خوابگاه بکنید که باید سرعت عمل داشته باشید . در اینباره جستجو کنید به نتیجه های خوبی میرسید .
    واریز فاند هم بستگی به سیاست دانشگاه مقصدتون داره که میتونید از تجربه ی دیگر دوستانی که اطلاعات دقیقی درباره ی دانشگاهتون دارن سوال کنید . البته به نظر شخصی خودم بهتره با مسئول دانشگاهتون مکاتبه ( ایمیل ) نماید تا بهتون درباره ی چگونه واریز فاند اطلاعات بده .
    شاد و موفق و سلامت باشید .

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nadia65 نمایش پست ها
    ممنونم بابت اطلاعات خوبت
    فقط یک سوال من که تا حالا نرفتم اونجا چجوری باید قبل پرواز خونه اجاره کنم (ایا امکان اجاره اینترنتی وجود داره؟) و پول فاند اول ماه یا اخر ماه برات واریز میشه؟سیستم پرداختشونو نمیدونم چجوریه
    معمولا 2 هفته یکبار پرداخت انجام میشه ولی برای کارای اداری ممکنه اول کار1 ماه طول بکشه.
    سایتهایی برای اجاره اینترنتی هست ولی توصیه نمی کنم چون ممکنه خیلی با واقعیت تفاوت داشته باشه.
    تو دانشگاهی که میرید از الان دانشجوی ایرانی پیدا کنید در مورد خونه تحقیق کنید و حداقل با چشم باز و کمک اون دوست خونه رو اینترنتی بگیرید یا برای چند روز هتل برید تا خونه مناسب پیدا بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط can نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر کسی دیگه نتونه خودشو از لحاظ شهریه دانشگاه ساپورت کنه باید یک راست برگرده ایران یا راه دیگه ای وجود داره؟
    مرسی
    موسسات دولتی و خصوصی و بین المللی در زمینه های مختلف هستند که به دانشجوها کمک می کنند در پرداخت شهریه ها
    سطح هر جامعه نتیجه کیفیت پیش دبستانی و دبستان آن است ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکاترونیک دانشگاه آزاد قزوین

نقل قول نوشته اصلی توسط fal نمایش پست ها
    موسسات دولتی و خصوصی و بین المللی در زمینه های مختلف هستند که به دانشجوها کمک می کنند در پرداخت شهریه ها
    ممکنه در این مورد اطلاعات بیشتری بدید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکاترونیک دانشگاه آزاد قزوین

همچنین در مورد وام تحصیلی و اینکه این نوع وام ها برای پرداخت چند درصد کل هزینه ی زندگی و تحصیل رو کافی هستند؟

در صورتی که متعهل باشیم چطور؟ امکان تحصیل هم برای همسرم وجود داره یا یک نفر میتونه تحصیل کنه و دیگری فقط به تامین کردن هزینه زندگی می رسه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Roud نمایش پست ها
    همچنین در مورد وام تحصیلی و اینکه این نوع وام ها برای پرداخت چند درصد کل هزینه ی زندگی و تحصیل رو کافی هستند؟

در صورتی که متعهل باشیم چطور؟ امکان تحصیل هم برای همسرم وجود داره یا یک نفر میتونه تحصیل کنه و دیگری فقط به تامین کردن هزینه زندگی می رسه؟
    شما نمی تونید وام بگیرد چون آمریکایی نیستید، این یک اصل هست و ممکنه یک راهی وجود داشته باشه برای این کار که بنده تا بحال ندیدم در منابع مختلف
    هزینه تحصیل برای یک نفر هست و معمولا در قسمت پذیرش می نویسن که هیچ پولی برای همسر و فرزند نمیدن، باز هم این یک اصل هست و استثنا هم ممکنه " خیلی کمه احتمالش" ولی این حالت بیشتر برای دانشگاههای اروپا و بورسیه های خاص هست تا اونجایی که من دیدم
    درباره کمک هزینه تحصیلی هم که عرض کردم باید بگردید از منابع مختلف تا بتونید بگیرید غیر از دانشگاه، البته این فقط یک چیز کمکی هست و به این امید نباشید و قطعا ملاک هایی مثل ملیت و نیازمندی و شایستگی اثر دارند در کمک کردن موسسات خارج از دانشگاه
    سطح هر جامعه نتیجه کیفیت پیش دبستانی و دبستان آن است ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    azad university

سلام
    بنده میخواستم به کشور امریکا مهاجرت کنم ولی قصد تحصیل در کالج را دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Roud نمایش پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fal نمایش پست ها
    شما نمی تونید وام بگیرد چون آمریکایی نیستید، این یک اصل هست و ممکنه یک راهی وجود داشته باشه برای این کار که بنده تا بحال ندیدم در منابع مختلف
    هزینه تحصیل برای یک نفر هست و معمولا در قسمت پذیرش می نویسن که هیچ پولی برای همسر و فرزند نمیدن، باز هم این یک اصل هست و استثنا هم ممکنه " خیلی کمه احتمالش" ولی این حالت بیشتر برای دانشگاههای اروپا و بورسیه های خاص هست تا اونجایی که من دیدم
    درباره کمک هزینه تحصیلی هم که عرض کردم باید بگردید از منابع مختلف تا بتونید بگیرید غیر از دانشگاه، البته این فقط یک چیز کمکی هست و به این امید نباشید و قطعا ملاک هایی مثل ملیت و نیازمندی و شایستگی اثر دارند در کمک کردن موسسات خارج از دانشگاه
    وام تحصیلی نیازمند آمریکایی بودن نیست. فقط باید resident آمریکا باشید که شرطش داشتن گرین کارت هست.(یعنی citizen لازم نیست باشید) راه دیگه ای هم نیست که بتونید از این قبیل وام های تحصیلی بگیرید. این وام ها بازپرداخت بلند مدت دارند و تمام هزینه های زندگی شما و شهریه رو در دوران دانشجویی تامین میکنه که خب مستلزم داشتن گرین کارت هست.
    بورس هم که دوستمون اشاره کرد فقط میتونه کفاف زندگی 1 نفر رو بده (شایدم به 2 نفر برسه) اما اگر بتونید هم خودتون و هم خانومتون باهم بورس بگیرید میتونید از پس هزینه های زندگی بر بیاین.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)