صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 34

موضوع: مهندسی بهداشت محیط

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

پیش فرض مهندسی بهداشت محیط

با سلام.
    من می خوام بدونم رشته مهندسی بهداشت محیط در دانشگاه های آمریکا و کانادا چه نام داره و چرا در اروپا نمیتونم environmental health رو پیدا کنم؟!!! اسمش و کسی میدونه؟ کدوم دانشگاه ها براش بهترن؟کدوم کشور اروپایی و آمریکایی؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : مهندسی بهداشت محیط

آیا برای مهندسی بهداشت محیط خوب فاند در اروپا و آمریکا و کانادا داده میشه؟ در کدوم زمینه ها کار بشه بهتره؟

Junior Member

منم هم رشته ای شما هستم در انگلیس اسم رشتمون sanitary engineering هست که بسیار رشته خوب و پرطرفداریه

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe69 نمایش پست ها
    منم هم رشته ای شما هستم در انگلیس اسم رشتمون sanitary engineering هست که بسیار رشته خوب و پرطرفداریه
    سلام.من برای دوستم پرسیده بودم راستش.من زیر اسمم نوشته رشته ام چیه راستی شما الان چه مقطعی و کجا درس خوندین و می خونید؟
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد سلامت ،علوم پزشکی شیراز

سلام دوستان

بنظر شما با معدل کارشناسی 75/15 بهداشت عمومی و ارشد 5/14 اقتصاد بهداشت ، برای دکترا شانسی وجود دارد با فوند البته. آیلتس 7.5 دارم و چهار مقاله ISI و دو مقاله PUBMED و همچنین دو مقاله بصورت پوستر در همایش های خارجی دارم . چون پروسه اپلای طولانی و استرس آور هس بنظرتون اصلا وارد بشم یا کلا بیخیال بشم .

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط karami-h نمایش پست ها
    سلام دوستان

بنظر شما با معدل کارشناسی 75/15 بهداشت عمومی و ارشد 5/14 اقتصاد بهداشت ، برای دکترا شانسی وجود دارد با فوند البته. آیلتس 7.5 دارم و چهار مقاله ISI و دو مقاله PUBMED و همچنین دو مقاله بصورت پوستر در همایش های خارجی دارم . چون پروسه اپلای طولانی و استرس آور هس بنظرتون اصلا وارد بشم یا کلا بیخیال بشم .
    شانس که دارید یا این مقالات و نمره زبان ولی معدل ارشدتون خیلی پایینه و باعث میشه محدودیت در رنک و یا فاند براتون ایجاد کنه خیلی جاها. اما با استادا مکاتبه کنید رو موضوعات تحقیقتون حتما نتیجه میگیرین ولی باید منطقی اپلای کنید.
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

سلام دوستان، من اینجا نتونستم بحثی در رابطه با مهندسی بهداشت حرفه ای پیدا کنم در نتیجه سوالامو همینجا می پرسم...من دانشجوی شهیدبهشتی هستم ترم 6...تا الان معدل کلم حول و حوش 17 هست ...دئارم رو یه تحقیق کار می کنم و امیدوارم بتونم 1 ISI بدم...می خواستم بدونم با داشتن این شرایط امکانش هست بتونم فاند بگیرم؟ این رشته اسمش تو دانشگاه های آمریکا چی هست؟...ممنون می شم اگه بتونین جوابمو بدین

Junior Member

H.S.E شاید بتونید فاند بگیرید

Junior Member
    رشته و دانشگاه

دوستان سلام
    با تشکر از پاسخ دوست عزیز
    دوست عزیز یمقدار از انتخاب منطقی توضیح میفرمائید مثلا چه معیاری در نظر بگیرم .در باره معدلم یک نکته را بگم اینکه معدل پایین من مربوط به سه درس پایه که جمعا 9 واحد میشه هست و معدل دروس تخصصی ام نزدیک 16 هس همچنین نمره پایان نامه را19.75 گرفتم و دومقاله هم ازش چاپ کردم . سایر دوستان لطفا نظر بدن .ممنونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام مجدد
    آقای پاشایی ضمن تشکر از پاسختون. بنظر چه کشورهایی برای رشته من پیشنهاد میکنید .؟ ممنونم

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)