صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 34

موضوع: مهندسی بهداشت محیط

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

Exclamation پاسخ : مهندسی بهداشت محیط

نقل قول نوشته اصلی توسط versevo نمایش پست ها
    سلام و خداقوت خدمت دوستان.
    میخوام برای کارشناسی ارشد بهداشت محیط در آلمان اقدام کنم اما دقیقا نمیدونم دنبال چه رشته ای باید باشم....معنی لغوی بهداشت محیط یا اصطلاحی چیزی؟
    سلام. 1- زبانتون رو تقویت کنید! چجوری نمیدونید اسم رشته شما چی میشه؟!!
    2- environmental health engineering/science میشه اما به همین اسم خیلی جاها نیست. باید بگردین study plan یا course structure رشته رو پیدا کنید ببینید ردساشون چیه و یا با ایمیل از مدیر گروه رشته بپرسین
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهندسی بهداشت محیط

دوستان کسی میدونه کدوم کشور برای رشتمون بهتره؟ یعنی شناخته شده تر و رنک بالاتر؟

Junior Member

سلام عزیزان امیدوارم شاد و سلامت باشید من ارشد بهداشت محیط هستم برای دکترا میخوام که برای امریکا اپلای کنم سوالم اینه که در رشته ما دانشگاه های امریکا پذیرش دانشجوی اینترنشنال دارند؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط helya31 نمایش پست ها
    سلام عزیزان امیدوارم شاد و سلامت باشید من ارشد بهداشت محیط هستم برای دکترا میخوام که برای امریکا اپلای کنم سوالم اینه که در رشته ما دانشگاه های امریکا پذیرش دانشجوی اینترنشنال دارند؟
    بله قطعا میگیرن و اتفاقا خوبم هست رشته شما در اون کشورهای درست و حسابی ولی چارت متفاوتی داره و شما واقعا باید مهندس باشین در کنار زیست شناس بودن(دیگه بهتر نتونستم بگم). منظورم اینه که شما ریاضی ضعیفی دارین که باید براش چاره کنید وگرنه واقعا سخت میشه براتون. اینو جدی بگیرین. منظورم اینه که حتما حتما باید ریاضی 1 و 2 عمومی و آمار و احتمال مهندسی و معادلات دیفرانسیل رو خوب بلد باشید و نیز نرم افزار های آماری مثل spss و Excel و البته اینجوری که من دارم میبینم Matlab و آشنایی با جبر خطی و ماتریسها و محاسبات عددی. محاسبات عددی رو بعضی جاها اصلا دارید ولی متلب و جبر خطی پای خودتونه. ولی نگران نباشید. شما اون ریاضی 1و2 و معادلات دیفرانسیل رو بخونید بقیه رو میشه یکاری کرد
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe69 نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه کدوم کشور برای رشتمون بهتره؟ یعنی شناخته شده تر و رنک بالاتر؟
    والا شما سوال کلی می پرسین و جواب کلی میگیرین. رشته شما در کشورهای توسعه یافته خیلی خوبه. پس اروپایی بودن و آمریکایی بودن فرق چندانی نداره. اگر میخواین بعدا برگریدین که هیچ اگر میخواین بمونید و کار کنید اونجا در اروپا به کشورهایی فکر کنید که بتونید توشون بمونید و لازمه اینم زبان اون کشور رو بلد بودنه. موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی بهداشت حرفه ای/علوم پزشکی تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    بله قطعا میگیرن و اتفاقا خوبم هست رشته شما در اون کشورهای درست و حسابی ولی چارت متفاوتی داره و شما واقعا باید مهندس باشین در کنار زیست شناس بودن(دیگه بهتر نتونستم بگم). منظورم اینه که شما ریاضی ضعیفی دارین که باید براش چاره کنید وگرنه واقعا سخت میشه براتون. اینو جدی بگیرین. منظورم اینه که حتما حتما باید ریاضی 1 و 2 عمومی و آمار و احتمال مهندسی و معادلات دیفرانسیل رو خوب بلد باشید و نیز نرم افزار های آماری مثل spss و Excel و البته اینجوری که من دارم میبینم Matlab و آشنایی با جبر خطی و ماتریسها و محاسبات عددی. محاسبات عددی رو بعضی جاها اصلا دارید ولی متلب و جبر خطی پای خودتونه. ولی نگران نباشید. شما اون ریاضی 1و2 و معادلات دیفرانسیل رو بخونید بقیه رو میشه یکاری کرد
    سلام.........

سلام. وضعیت فول فاند رشته مهندسی بهداشت حرفه ای برای مقطع دکتری در آمریکا کانادا و استرلیا چطور است؟ ... <معدل لیسانس 14.. ارشد 18.5...هردو علوم پزشکی تهران .. جی ار ای و تافل خوب.. دو مقاله >

سلام
    دوستان من مهندسی بهداشت محیط خوندم لیسانس و ارشد میخوام مهندسی محیط زیست بخونم
    بهداشت محیط طرح داره و تا طرح نگذرونیم مدرک نمیدن. یعنی اونوقت ما نمیتونیم اپلای کنیم واسه دکترا؟؟؟ من فرصت ندارم برای طرح چون همسرم میخوان برن 2سال دیگه

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط LAZAR نمایش پست ها
    سلام.........

سلام. وضعیت فول فاند رشته مهندسی بهداشت حرفه ای برای مقطع دکتری در آمریکا کانادا و استرلیا چطور است؟ ... <معدل لیسانس 14.. ارشد 18.5...هردو علوم پزشکی تهران .. جی ار ای و تافل خوب.. دو مقاله >
    وضعیت خوبه شما معدل لیسانست کمی پایینه و البته باید خیلی مکاتبه کنید تا استادی پیدا کنید که بهتون فاند بده. موفق باشید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme1000 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من مهندسی بهداشت محیط خوندم لیسانس و ارشد میخوام مهندسی محیط زیست بخونم
    بهداشت محیط طرح داره و تا طرح نگذرونیم مدرک نمیدن. یعنی اونوقت ما نمیتونیم اپلای کنیم واسه دکترا؟؟؟ من فرصت ندارم برای طرح چون همسرم میخوان برن 2سال دیگه
    سلام. بهداشت محیط که شامل طرح اجباری نیست/ اختیاری هست و میتونید برید طرح و میتونیدم نرید. الان شما لیسانس دارید؟؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز با پوزش از اینکه وقتتان را می گیرم
    بنده ارشد HSE(ایمنی،بهداشت؛محیط زیست) دانشگاه تهران هستم معدل 17.5 بدون احتساب نمره پایان نامه و نمره پایان نامه 19 ، و کارشناسی مهندسی کشاورزی دانشگاه تبریز با معدل 14 و یک مقاله ISIو سه مقاله کنفرانسی مخواستم بدونم رشته مرتبط با ایمنی شغلی و یا مشابه آن در مقاطع ارش و دکترا در امریکا هست؟ همچنین پذیرش با فاندو ... و اینکه آیا شانسی برا اخذ پذیرش دارم یا نه( برا ارشد بیشتر هس یا دکتری)؟ لطفا اگر در این خصوص اطلاعاتی دارید راهنمایی بفرمایید

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)