صفحه 58 از 63 نخستنخست ... 848495051525354555657585960616263 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 621

موضوع: نامه‌ی پیشنهاد کار (Job Offer)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نامه‌ی پیشنهاد کار (Job Offer)

بچه هایی که اطلاعات دارن لطفا راهنمایی کنند و جواب بدند سوالات بچه ها رو...

سلام دوستان
    من در یکی از شرکت های دانش بنیان دانشگاه صنعتی کار می کنم. رشتم مکانیکه. می خوام یک job offer بگیرم ولی کار فرمای من قبلا در صنایع اپتیک کار کرده و سابقه ی کار های نظامی داره هر چند که الان چندین ساله دوره از اون کارها و کار در این شرکت هیچ ربطی به کارهای نظامی نداره. تا اونجایی که فهمیدم سفارت شماره ثبت شرکت رو استعلام می کنه. آیا ممکنه اسم مدیر عامل رو هم سرچ کنه و مشکل ساز بشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سابقه کار (دولتی، نیمه دولتی، خصوصی) در رزومه

سلام دوستان
    من 29 اکتبر وقت دارم واسه دبی. من بعد از فارغ التحصیلی دو سال تو یک موسسه ی خصوصی تدریس کردم و ازشون یک نامه گرفتم که در اون نامه نوشته که من از فلان تاریخ واسشون کار میکنم و حقوقم فلان قدره و همچنین بهم پیشنهاد ادامه ی کار بعد از فارغ التحصیلی از آمریکا رو نیز دادند. این نامه هم به فارسی نوشته شده و هم به انگلیسی و جفتشم توی برگه ای که آرم اون موسسه به فارسی نوشته شده چاپ شده. بهم گیر ندن که چرا نامه ی انگلیسی تو سربرگ فارسیه و چرا مهر دادگستری و امرخارجه روش نسیت؟ البته مهر شرکت روش خورده. بعد به نظرتون این نامه مدرک خوبیه واسه اینکه ثابت کنم من می خوام برگردم؟ من نه سند خونه دارم نه چیز دیگه تنها برگه برندم اینه
    ممنون می شم راهنماییم کنید

Junior Member

سلام دوستان. من فوق مواد گرایش خوردگی دارم و برای PHD مبخام برم. اگه یه نامه از استاد فوقم بگیرم که درصورت اتمام تحصیل تمایل داره به عنوان TA یا RA باهاش کار کنم به عنوان جاب آفر حساب میشه؟ فرمتش چجوری باید باشه؟

Junior Member

لطفا راهنمایی کنید...
    - میخوام برای پذیرش زبان اقدام کنم و شرکت در یک کنفرانس. دانشگاه بهم لیسانس نداد بعلت معدل پایین
    - جاب افری که میخوام از شرکت بگیرم به چه صورت عنوان بشه خوبه تا با دوره زبان و کنفرانس جور دربیاد؟
    ممنونم

دوستان عزیز کسی هست به من کمک کنه!
    job offer باید حتما در ارتباط با رشته ای باشه که برای اون پذیرش داریم؟؟ نمیشه بی ارتباط با رشته ای باشه که میخایم در آمریکا درس بخونیم؟؟
    با تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mynorton نمایش پست ها
    دوستان عزیز کسی هست به من کمک کنه!
    job offer باید حتما در ارتباط با رشته ای باشه که برای اون پذیرش داریم؟؟ نمیشه بی ارتباط با رشته ای باشه که میخایم در آمریکا درس بخونیم؟؟
    با تشکر
    نامه جاب آفر فرمت خاصی نداره ولی آفیسر هم انسانه دیگه به نظر شما اگر بی ذبط باشه امکان گیر دادن بیشتر نمیشه؟
    شما اگر متاهل هستی زیاد این نامه رو جدی نگیر زیاد به متاهل ها گیر سوشال تای نمیدن معمولا
    اگرم مجردی سعی کن یه نامه از استادت بگیری که خیلی دانشجوی خوب و ارزشمندی هستید براشون
    اگرم فاند دارید که اصلا جاب آفر بی معناست بردنش تا حد زیادی

دوستان اگر خواستیم از جایی Job offer بگیریم بعدش باید بدیم برای ترجمه؟؟ از دوستان کسی هست در مورد فرمت این نامه اطلاعاتی به من بده؟؟ ممنون میشم

Banned

دوستان اگر خواستیم از جایی Job offer بگیریم بعدش باید بدیم برای ترجمه؟؟ از دوستان کسی هست در مورد فرمت این نامه اطلاعاتی به من بده؟؟ ممنون میشم
    نه میتونه تو سربرگ شرکت باشه با مهر و امضا

نقل قول نوشته اصلی توسط ladanl نمایش پست ها
    نه میتونه تو سربرگ شرکت باشه با مهر و امضا
    یعنی فارسی باشه؟؟

Banned

یعنی فارسی باشه؟؟
    معلومه که نباید باشه دوست عزیزم
    انگلیسی دیگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)