صفحه 59 از 63 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 621

موضوع: نامه‌ی پیشنهاد کار (Job Offer)

پیش فرض پاسخ : نامه‌ی پیشنهاد کار (Job Offer)

نقل قول نوشته اصلی توسط ladanl نمایش پست ها
    معلومه که نباید باشه دوست عزیزم
    انگلیسی دیگه
    دوستان کسی هیچ نمونه جاب افر داره اینجا بذاره! من هیچ ذهنیت درموردش ندارم. خیلی هم سرچ کردم اما نتیجه ایی نگرفتم. اگر نمونه ای دارد ممنون میشم ارائه بدید!
    با تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mynorton نمایش پست ها
    دوستان کسی هیچ نمونه جاب افر داره اینجا بذاره! من هیچ ذهنیت درموردش ندارم. خیلی هم سرچ کردم اما نتیجه ایی نگرفتم. اگر نمونه ای دارد ممنون میشم ارائه بدید!
    با تشکر
    برو اینجا
    Job offer

نقل قول نوشته اصلی توسط ladanl نمایش پست ها
    برو اینجا
    Job offer
    ممنون- میشه بفرمایید چرا نباید از شرکت ها و ادارات دولتی جاب آفر گرفت؟؟ دانشگاهها که مشکلی ندارند؟؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mynorton نمایش پست ها
    ممنون- میشه بفرمایید چرا نباید از شرکت ها و ادارات دولتی جاب آفر گرفت؟؟ دانشگاهها که مشکلی ندارند؟؟
    چراش ک خیلی واضحه دوست عزیز
    شما یه سر به تاپیک تجربیات مصاحبه بزن متوجه میشی چی میگم
    در تمامی مصاحبات آفیسر کنجکاوه که بدونه اگر سابقه کار داشتید به دولت مربوط میشده یا نه
    مثلا فکر میکنید اگر بگیداز یکی از ادارات دولتی job offer دارید میزارنتون رو سرشون حلوا حلوا میکنن؟ سابقه دولتی بده بده بدددددددد
    دانشگاه ها اصلا مشکلی ندارند
    ولی من برا ی بار چندم میگم روی این نامه حساس نشید خودشونم میدونن چیزی هست در حد کشک. البته بجز نامه از دانشگاه
    شما یه نمون بیار که job offer باعث عدم ریجکت شده باشه من جایزه یهت میدم

سلام دوستان من برای مستر دوم پذیرش گرفتم ...سه هفته دیگه وقت مصاحبه دارم .واصلا معلوم نیست فاند خواهم داشت یا نه....این job offer که همه جا بحث ازش هست چیه؟ لازمه بگیرمش؟چطور می تونم این کارو انجام بدم؟
    ممنون...دختر هستم
    استرس دارم بی نهایت می ترسم ریجکت بشم

Junior Member

سلام به همگي
    ميشه راهنمايي بفرماييد:
    من هيات علمي هستم و يه نامه اشتغال از دانشگاهم دارم كه ميگه 1-ايشون چند ساله اينجا مشغول به كاره 2- يكم تعريف از خودم و اينكه دانشجوي دكتري خوبي ميشه و وقتي برگرده نه تنها براي ترفيع خودش خوبه بلكه براي درجه دانشگاه هم خوبه 3- خوشحاليم كه بعد از فارغ التحصيلي بهش پيشنهاد بديم كه كارش رو اينجا ادامه بده.

به نظرتون همين كافيه؟؟؟
    يكي ميگفت يه نامه مرخصي بدون حقوق هم برا پنج سال بگيرم كه توش وعده ترفيع مالي و پوزيشني هم داده باشه.
    نظرتون چيه؟دومي هم لازمه؟
    ضمنا من بدون فاند هستم و سفارت دبي مصاحبه دارم.

ممنون ميشم زودتر راهنمايي كنيد.

Junior Member

سلام دوستان

من از دانشگاه یه نامه اشتغال/پیشنهاد کار خواستم که بگه من چند سال درس دادم و دوس دارن که باز برگردم این دانشگاه

دانشگاه بهم گفت که ما فرمت خاص خودمونو داریم و این نامه رو دادن بهم. به نظرتون این نامه یه professional tie محسوب میشه؟ دوستان لطف کنن جواب بدن. برم دوباره التماسشون کنم متنی که خودم میگمو بنویسن یا همین کافیه؟

To: Whom it may concern

This is to certify that xxx born in xxx, a citizen of Islamic Republic of Iran with passport number xxx is a fulltime Instructor of xxx Engineering at xxx.
    If you need further information on this regard, please do not hesitate to contact our office at the corresponding address. This certification is being issued upon his request for whatever purpose it may serve. This letter is valid only with signature and stamp.

Sincerely Yours

Prof. Dr. xxx
    Director of Public & International Relations
    xxx University xx

ApplyAbroad Hero

سلام، آیا سابقه داشته آفیسر نامه پیشنهاد به کار رو نگه داره و بهش گیر بده؟؟ من برای مستر پذیرش دارم و از یکی از استادامون نامه پیشنهاد کار گرفتم که دوست داره بعد از فارغ التحصیلی من توی شرکتش کار کنم! به نظرتون دردسر ساز نمیشه اینکه بگم طرف استادم هست و میخوام بعد از برگشتن از آمریکا برم پیشش کار کنم؟

سلام، آیا نامه پیشنهاد کار با مهر و امضای اسکن شده باشه مشکل داره؟ استاد نامه رو برای من ایمیل کرده و من هم پرینت کردم! یا اینکه بهتره برم یکی دیگه بگیرم که مهر دستی و امضا با خودکار بکنه؟؟
    ویرایش توسط Simon : June 21st, 2015 در ساعت 07:14 AM

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

چرا دردسر ساز بشه؟ به نظرم این گزینه رو به عنوان یک آپشن اضافه همراه بررید ولی خیلی روش حساب نکنید. جاب آفر جزء مدارکیه که اگر به فرض آفیسر بپذیره یا بهش نگاهی بندازه میتونه نوعی تای محسوب بشه. خیلی از موارد آفیسر حتی به شما زمان نمیده که ارائه اش کنید. بیشتر روی پاسخ هاتون در مصاحبه کار کنید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    سلام، آیا سابقه داشته آفیسر نامه پیشنهاد به کار رو نگه داره و بهش گیر بده؟؟ من برای مستر پذیرش دارم و از یکی از استادامون نامه پیشنهاد کار گرفتم که دوست داره بعد از فارغ التحصیلی من توی شرکتش کار کنم! به نظرتون دردسر ساز نمیشه اینکه بگم طرف استادم هست و میخوام بعد از برگشتن از آمریکا برم پیشش کار کنم؟

سلام، آیا نامه پیشنهاد کار با مهر و امضای اسکن شده باشه مشکل داره؟ استاد نامه رو برای من ایمیل کرده و من هم پرینت کردم! یا اینکه بهتره برم یکی دیگه بگیرم که مهر دستی و امضا با خودکار بکنه؟؟
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

با سلام ... من برای ارشد کانادا پذیرش دارم و قبلا هم جایی کار نکردم ولی یکی از آشنایان قبول کرد که یک نامه job offer از شرکت شون به من بده ولی کفته خودم متنش را بنویسم ولی من دقیقا نمیدونم چی بنویسم و نمونه job offfer خایی که شما در سایت گذاشتین با سابقه کارن ...میشه ببینید این نمونه که من گرفتم از اینترنت خوبه یا نه؟
    لطفا سریع پاسخ بدین
    http://www.tidyform.com/download/job...-sample-1.html این لینک ش

SAMPLE JOB OFFER LETTER
    Name and Address
    Date
    Dear Mr./Miss/Mrs./Ms. (Name):
    Congratulations! We are pleased to confirm you have been selected to work for
    (Company/Division/Department). We are delighted to make you the following job offer.
    The position we are offering is that of (Job Title) at a salary/wage of (salary/hourly rate) per (year/month/
    week/hour). This position reports to (Title and name of Supervisor). Your working hours will be from (state
    working hours) and/or (normal workdays). This is a (permanent/seasonal/contract/casual) position. (If this
    is a contract position state expected length of term).
    Benefits Information if relevant to the position:
    Vacation - __ weeks per annum
    Probation (or Provisional) Period - from (dd/mm/yy) to (dd/mm/yy)
    Employee Benefits Include: - MSP
    - Group Insurance
    - Short/Long Term Disability
    - Dental Care
    - Health care
    We would like you to start work on (state desired date) at (state start time). Please report to (name of
    person to see on start date), for documentation and orientation. If this date is not acceptable, please
    contact me immediately.
    Please sign the enclosed copy of this letter and return it to me by (specify date) to indicate your
    acceptance of this offer.
    We are confident you will be able to make a significant contribution to the success of our
    (Company/Division/Department) and look forward to working with you.
    Sincerely,
    (Name of person authorized to make job offer)
    (Position)
    (Company

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)