صفحه 3 از 63 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 621

موضوع: نامه‌ی پیشنهاد کار (Job Offer)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برگه پیشنهاد کار job offer

بايد از جايی که کار می کنيد يک نامه بگيريد که از کارتون راضی هستند و بعد از اينکه تحصيلاتتون تموم شد شما رو لازم دارن. هم میتونيد انگليسی بگيريد هم فارسی ولی اگه فارسی گرفتيد حتما بايد ترجمش کنيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط reza2413
    بايد از جايی که کار می کنيد يک نامه بگيريد که از کارتون راضی هستند و بعد از اينکه تحصيلاتتون تموم شد شما رو لازم دارن. هم میتونيد انگليسی بگيريد هم فارسی ولی اگه فارسی گرفتيد حتما بايد ترجمش کنيد.
    اگر کسی استخدام رسمی نباشه چی؟ یعنی مثلا به صورت پیمانکاری یا ساعتی کار بکنه؟
    راستی میشه یکی از rec letter هایی که شخص از کارفرماش گرفته رو هم ببره؟
    (البته من برای کانادا می خوام اقدام کنم)

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

من که فکر نمی کنم اونا بیان دونه دونه چک کنن که وضعیت قراردادتون چطور بوده !!!
    ممکنه فقط توی یه پروژه باهاشون همکاری می کردین اما بازم از کارتون راضی بودن ... من خیلی ها رو دیدم که حتی از شرکت های آشنا همینطوری یه نامه گرفتن فقط بخاطر اینکه سربرگ اون شرکت رو داشته باشن ... البته این تقلب حساب می شه و منم اصلآ قبولش ندارم ... بالاخره وقتی آدم می ره اونجا معلوم می شه چقدر صداقت رو توی CV رعایت کرده ... !!! برای مثال گفتم فقط ...

Junior Member

اونا از کارم راضین ولی من علاقه ای به برگشتن به این شرکت ندارم، به نظرتون بازم باید نامه بگیرم؟ من فکر کردم این یه نامه است که مدت کارم و حقوقم توش ذکر شده نه چیز دیگه! :-\

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط ysowti
    اونا از کارم راضین ولی من علاقه ای به برگشتن به این شرکت ندارم، به نظرتون بازم باید نامه بگیرم؟ من فکر کردم این یه نامه است که مدت کارم و حقوقم توش ذکر شده نه چیز دیگه! :-\
    مجبور نیستین به شرکتتون بگین که نمی خواین برگردین ... اتفاقآ حالا که راضی هستند ازشون استفاده کنین و بهشون بگین که دوست دارین بازم برگردین توی شرکت ...
    بالاخره به جوری social tie هم واستون حساب می شه ... فکر کنم بیشتر از این حرفا باشه ... می تونن از کارتون تعریف کنن و حتی بگن که حاضرن بعد از اتمام تحصیل بازم بهتون کار بدن و حقوق خوبی داشته باشین اونجا ...
    من بودم تا می تونستم از این موقعیت استفاده می کردم و هم recommend می گرفتم هم یه نامه که به درد سفارت بخوره ...

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy - University of Toronto

پیش فرض پاسخ : Job Offer

سلام. آیا برای گرفتن job offer حتماً لازمه سابقه کار داشته باشیم؟ من با یه استادی فقط توی دانشگاه کار تحقیقاتی کردم و اون حاضره بعد از فارغ التحصیلی توی یه موسسه تحقیقاتی دولتی بیرون دانشگاه منو استخدام کنه. چنین job offer ای مورد قبول نیست؟ اون می تونه بگه من باهاش کار تحقیقاتی کردم، اما مسلماً نمی تونه بگه حقوقم چقدر بوده و خواهد بود، چون تا حالا حقوقی نگرفتم.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

این نظر منه ، اگه ایرادی داره بگین بدونم ! ..
    برای اینکه اونجا مثل اینجا نیست که کسی با دکتری بیاد و کار تجاری کنه و اگه کسی می ره دکتری می گیره دنبال کار تحقیقاتی و آکادمیکه به نظر من کار توی دانشگاه خیلی بیشتر اهمیت داره تا کار توی بازار غیر آکادمیک .. اگه کسی هم بخواد بره توی بازار کار مشغول بشه می ره کورس های certificated می بینه نه degree دانشگاهی ...
    شما از دانشگاه نامه بگیری که من اینجا کار می کردم خیلی بیشتر اثر داره تا اینکه از یه شرکت که معلوم نیست چطوریه وضعیتش نامه داشته باشی ...

در مورد حقوقت هم دانشگاه ما یه حقوق بخور نمیری می ده برای این کارا اما منم نمی دونم کم بودنش اثر منفی داره یا نه !

Junior Member

To Whom It May Concern

This is to certify that Mr. X, son of Z, holder of birth certificate No. M, has been in full time employment with F Co. since March 2002. During this period he has been working as Software Manager in the ongoing software development projects of this corporation.

Mr. X is involved with analyzing, designing and developing software packages, especially in educational applications. I found him to be very intelligent, serious, and capable of doing independent work, and well organized. He has proved to be highly motivated, quick on uptake and capable of managing and coordinating research and development projects. It has been a privilege having him in our center and I am sure that he will be a credit to himself and the department he will be contributing.

With consideration to the need of this company in the field of Computer Engineering and his excellent experience in developing software packages, I am very pleased to offer Mr. X to join us after his graduation from Michigan State University.

Yours Faithfully,

X. Y.,
    Managing Director

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy - University of Toronto

سلام حسین

این جواب رو برای من نوشتی؟ من نفهمیدم، یعنی این job offer ای که من می گم خوبه؟ و نیاز به ذکر حقوق در اون نیست؟ در واقع من واسه ی دانشگاه کار نکردم. فقط با یه استادی کار تحقیقاتی کردم. اگه خوبه، به نظرت نامه رو با سربرگ دانشگاه بگیرم، یا با سربرگ اون موسسه ی تحقیقاتی ای که استادم قراره بعداً منو توش استخدام کنه؟

من قبلا هم اینو پرسیدم:من توی یک سال بعد از فارغ التحصیلی دانشگاه ازاد بودم اونا هم فقط نامه میدن که من پاره وقت اونجا درس میدادم.همینو بدم دارالترجمه برای سفارت کافیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)