صفحه 5 از 63 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 621

موضوع: نامه‌ی پیشنهاد کار (Job Offer)

پیش فرض JOB OFFER برای تدریس در دانشگاه

سلام دوستان
    می خواستم بدونم اگه بخواهیم از دانشگاه JOB OFFER بگیریم حتماً باید رئیس دانشگاه یا یک استادی که تو دانشگاه مسئول تحصیلات تکمیلی هست امضاء کنه؟ اگه شما قبلاً چنین OFFER ای گرفتید لطفاً راهنمایی کنید.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : JOB OFFER برای تدریس در دانشگاه

منم علاوه بر سوال بالا، 2 سوال ديگه در همين زمينه دارم و همينجا مطرحش ميکنم:
    1) آيا job offer حتما بايد روي سربرگ انگليسي نوشته بشه؟ آخه دانشگاي که من توش درس ميدم خيلي ... و اصلا فکر نميکنم که سربرگ انگليسي داشته باشن!
    2) آيا ميشه job offer فارسي رو به دارلترجمه بديم و اونا رسميش کنن؟

پیش فرض Job Offer

سلام، راستش من از دوستاني كه job offer گرفتند مي خواستم بپرسم كه نامشون كاملا official بود، يعني به امضاي مدير عامل شركت رسيده و بالاي نامه شماره و تاريخ ثبت خورده؟ آيا ميشه نامه شماره نخوره؟ ميشه نامه فقط مهر شركتو داشته باشه اما امضاي يكي از مديرهاي رده پايينتر توش باشه؟

پیش فرض پاسخ : Job Offer

نمونه ی متن job offer چطوری باید باشد؟
    راه، همان است که تو می‌روی.

باید حتما" قبلا" اونجا کار کرده باشی؟

Junior Member

I found some instances in following topic: http://www.applyabroad.org/forum/ind...opic,80.0.html.
    But what about Shima's question?

نقل قول نوشته اصلی توسط shima
    باید حتما" قبلا" اونجا کار کرده باشی؟
    نه لازم نیست کار کرده باشی. می گن کار کرده باشی بهتره.. اما هیچ لزومی نداره. اسمشم هست job offer نه job experience!!

و یه سوال که 100 بار قبلا پرسیدم ولی جواب نگرفتم.. این Job Offer اگه از یه جای دولتی باشه (یه بانک) ممکنه مشکلی در ویزا گرفتن ایجاد کنه؟ خواهشا تجربه هاتون رو بگید.
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

Senior Member saheb آواتار ها

Dear Yalda

your question has a clear answer, it is not important at all where have u worked and from which company u have requested job offer letter just working in companies who are related to black lists will put ur position in danger
    u can also have a job offer with a signature from a manager with lower degree than the CEO so don't botehr ur self with trivialities just try to have ur job offer in a company's formal letter with letter number and date on it.
    HAPPINESS

پیش فرض داشتن چندين Job Offer براي گرفتن ويزاي آمريکا

آيا داشتن چندين Job Offer ( در زمينه‌هاي کاري مختلف) موقع گرفتن ويزاي آمريکا تاثير بيشتري (بهتري) ميتونه داشته باشه؟

کسي تا به حال چندين Job Offer به سفارت قبرس داده؟

کسي نظري يا توصيه‌اي در اين زمينه داره؟
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

Junior Member

من هم اين پرسش را دارم كه اگر از يك شركت كوچك Job offer بگيريم تا چه اندازه مورد پذيرش سفارت قرار مي‌گيره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)