صفحه 8 از 63 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 621

موضوع: نامه‌ی پیشنهاد کار (Job Offer)

پیش فرض پاسخ : Job offer باید official باشه؟

به نظر من بهتره از جاهاي دولتي نباشه. مثلا از وزارت اطلاعات .
    انوا خيلي چيزا راجع به ايران مي دونند. اينو هم مي دونن كه خيلي از دانشجوها بر نمي گردند. اما خوب اين دليل نميشه كه ويزا ندند. اونا فقط بايد طبق قانون به وظيفشون عمل كنند. از جمله بايد به استناد به job offer بتونند بگند كه شما در برگشت موقعيت كاري خوبي دارد و بعد از تحصيل اونجا نمي مونيد. فقط همين.

iit is better to be mentioned in job offer that if you complete your styudy and get higher degree for example PhD ,there will be good job position in......institute or company for you.in this way they will find out that appropriate job position is not available for you know and you want to go abroad to become good candidate for that job

فکر کنم اون افیسرهای سفارت باهوشتر از این حرفا باشن که با نشون دادن یه نامه که من این آقا یا خانوم رو چهار سال دیگه با درجه phd می خوام. job offer استاندارد واسه استخدام در زمان حال صادر میشه نه 4 سال دیگه که ممکنه مدیر عامل شرکت هم عوض بشه. من فکر میکنم با نشون دادن یه سابقه کاری از شرکت مربوطه میشه نشون داد که من فرصتهای شغلی داشتم و در نتیجه بعد از تحصیل هم خواهم داشت.

Smart?????they are not investigators and we are not robbers.I told the exact contain of my friend's job offer that had became a great positive factor for her.

پیش فرض قید کردن ساپورت مالی در job offer

من پذیرش بدون فاند دارم. آیا اگر در job offer ام علاوه بر پیشنهاد کار، اشاره به کمک مالی اون شرکت به من برای تحصیل بشه، اثر مثبت میذاره یا منفی؟ ضمن اینکه من bank statement هم دارم. یعنی میخوام هم bank statement رو ببرم هم اینکه دو job offer اشاره به کمک مالی اون شرکت بشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قید کردن ساپورت مالی در job offer

کاملا نظر شخصی من هست که این کار رو نکنید
    چون غیر منطقی و معلومه که کسی که job offer رو داده احتمالا پسر عموتون بوده! وپرنه کی حاضره پول بده به کسی که دیگه قرار نیست کار کنه
    به نظرم همون حساب بانکی کافیه

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض سوالات مربوط به Job Offer فارسی

از رییس یکی از دانشکده های مکانیک (در کشور) در خواست جاب آفر کردم- با توجه به سوابق و شغل فعلیم ایشان نوشت و نکته خیلی مهمی رو گوشزد کرد- یک نکته کلیدی
    ایشان گفت من به زبان فارسی مینویسم اگرچه انگلیسی هم میتونم اماااا این نامه فارسی دیگه جنبه صوری نداره و نشون میده این نامه ایست که واقعا به خودت نوشتیم- بعد برو ترجمه رسمی و ....
    دیدم راست میگه- چون در سیستم آموزشی و کاری ما که نامه انگلیسی به ما نمیدند- نامه انگلیسی به خود ما میتونه نشون دهنده یک نامه تشریفاتی باشه!!! که اختصاصا واسه سفارت نوشته شده در جهت کمک به ویزا نه یک جاب آفر واقعی!!!

یه کم فکر کنید کاملا درسته این مو ضوع-مگر وقتی دانشگاه یا شرکتی تو ایران بما میگه بیا کار کن اینجا مثلا بعد از اتمام تحصیل نامه انگلیسی میده؟؟!!!!
    از دوستان اگه نظری دارند در تایید و یا رد این موضوع لطفا بیان کنند.

با تشکر
    مهدی

پیش فرض پاسخ : یک نکته مهم در جاب آفر-جاب آفر فارسی تهیه کنید

والا من يكى كه موندم تو اينjob offer. نميدونم چرا انقدر مهم هست برا سفارت. اخه چتر ممكنه يه جايى از الان براى 6 سال ديگه :: بده؟!!!
    به نظر شما خودشون نميفهمن كه اين job offer فرماليته هست؟؟؟
    حکايت همچنان باقی است...

فرمایش شما کاملا" متین
    اما شما این همه مدرک را می برید که ثابت کنید خیال ماندن ندارید در حالی که خودمون هم می دونیم همش فرمالیته ست!!!
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

I do not agree
    there is no difference between an english job offer and a persian one

the US embassy officer only needs a job offer, it doesn't make any different for him/her if it is in english or persian

ضمن این که ترجمه رسمی درد سر داره و باید شرکت یک شرکت واقعی باشه و مهر و امضای واقعی
    خودتون می تونید یک سربرگ تهیه کنید، یک نامه بنویسید، پرینت رنگی بگیرید، زیرش رو خودتون امضا کنید و با سیب زمینی یک مهر درست کنید و پای job offer بزنید.

dont worry
    دادن یا ندادن ویزا به این که job offer شما به انگلیسی نوشته شده یا فارسی بوده و بعد ترجمه رسمی شده ربطی نداره
    این تجربه شخصی منه
    ضمن این که نظر آقا مهدی عزیر هم قابل احترامه
    راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)