صفحه 9 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 108

موضوع: انواع راههای مهاجرت به آمریکا(EB5,..) و مشاور و وکیل مرتبط با آن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انواع راههای مهاجرت به آمریکا(EB5,..) و مشاور و وکیل مرتبط با آن

بنده هم چند ماه پیش از طریق همین ویزای EB3 اقدام کردم؛ شکرِ خدا جواز کارم صادر شده و در حال طی کردن باقی مراحل هستم.
    یه پیشنهاد دوستانه ای دارم برای همه ی عزیزانی که مایل هستن از این طریق اقدام کنن
    تو این چند ماهی که بنده تو فروم های مهاجرتی مختلف در رابطه با این نوع ویزا صحبت کردم، همیشه افرادی بودن که با ارسال پست های مکرر، به آب و آتش می زدن تا بتونن هر طور شده دیگران رو راهنمایی کنند و به اونها مشورت بدن.
    تو این مدت همیشه سعی کردم در حد بضاعت خودم، اینگونه افراد رو رسوا کنم و به دوستانِ جویای اطلاعات بگم اسیر بازاریابی اونها نشید! بارها این کاربران مسدود شدن اما بعد از مدتی مجددا با اكانت هاى جديد دست به کار میشن؛
    همونطور که قبلا هم گفتم پیشنهاد می کنم که اگر قصد اقدام از طریق این نوع ویزا را دارید، خودتون دست به تحقیق بزنید و با شرکت های مهاجرتی که خدمات این نوع ویزا رو ارائه میدن، تلفنی یا حضوری مشورت کنید.
    خودتون مقایسه کنید و به نتیجه برسید؛ به هیچ وجه به پیشنهادات کاربرانی که هویتشون معلوم نیست و تشنه ی مشاوره دادن به دیگران هستن اکتفا نکنید و تو این زمینه هشیارتر باشین.
    ویرایش توسط masbafa : January 6th, 2016 در ساعت 10:18 AM

Junior Member

سلام دوست عزیز
    میخواستم بدونم وکیل eb5 تون کیه؟منم میخوام اقدام کنم.بعد اینکه همه پولو یکجا دادی یا قسطی هم میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jimbo2016 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    میخواستم بدونم وکیل eb5 تون کیه؟منم میخوام اقدام کنم.بعد اینکه همه پولو یکجا دادی یا قسطی هم میشه؟
    سلام به شما؛
    بنده كه از طريق ويزاى EB3 اقدام كردم.
    مبالغش حدود ٥٠ هزار دلار هستش كه بصورت قسطى، بعد از طى شدنِ هر مرحله از پروسه گرفته ميشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abahadorian نمایش پست ها
    داشتن وکیل حتما لازم است. چون مهم نیست که شما از دوست و یا آشنا پیشنهاد کاری داشته باشید, مهم این است که ان شغل باید مجوز کار از وزارت کار داشته باشه. من دوستان زیادی در امریکا داشتم و ۲ بر پیشنهاد کاری که از آنها داشتم رد شد به همین دلیل این دفعه وکیل گرفتم و خیلی هم راضی هستم. سوال دیگری هم داشتید بفرمائید.
    من هم ويزا گرفتم و بايد سفر كنم ، توريستي البته ، اما دلم ميخواد اونجا كارامو انجام بدم براي گرفتن اقامت اما هنوز نتونستم با وكيل صحبت كنم كه پروسه ش چقد طول ميكشه و چقدر بايد اونجا بمونم تا كارام درست شه، شما اگر چيزي در اين موارد ميدونيد خوشحال ميشم كمكم كنيد .
    اگر اينجا نميشه همه چيزو گفت اگه لطف كنيد خصوصي پي ام بديد ممنونتون ميشم

Junior Member

سلام بر دوستان
    من داروساز هستم واسه eb5 اقدام کردم 1.5 سال هم گذشته هنوز خبری از پرونده نیست فقط میگن تو اداره مهاجرته رو پرونده های ایرانیا خیلی زوم کردن.از دوستان داروساز کسی هست که به من کمک کنه ؟ یعنی تا پرونده قبول بشه بهم بگه واسه ورود تو بازار کار اونجا از کجا باید شروع کنم تا اماده تر برم!

Junior Member

درود بر همه دوستان، میخواستم خواهش کنم اگر وکیل یا موسسه معتبری در خصوص EB3 سراغ دارید به من معرفی کنید
    سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ohajian نمایش پست ها
    درود بر همه دوستان، میخواستم خواهش کنم اگر وکیل یا موسسه معتبری در خصوص EB3 سراغ دارید به من معرفی کنید
    سپاس
    سلام دوست عزیز؛
    راستش وکیل یا موسسه ی خاصی رو که نمیشه نام برد و پیشنهاد کرد چون مخالف قوانین فروم هستش، البته شرکت های معتبری که تو زمینه ی این ویزا خدمات میدن، بجز یکی دو مورد جزئی، تفاوت چندانی با همدیگه ندارن.
    در ضمن صندوق دریافت پیام خصوصیتون هم پر شده و بایستی خالیش کنید تا بتونید پیام جدید دریافت کنید.

Junior Member

سلام kimianabv. ممنون میشم اسم وکیلی که باهاش کار کردین رو برای من هم خصوصی بفرستید.
    ضمنا لطف کنید بگيد بعد از بستن قرارداد چقدر طول کشید که مجوز کارتون صادر بشه؟
    بازم ممنونم

Junior Member

سلام. ایا میتوان بدون وکیل ویزای eb3گرفت به این صورت ک خودت با شرکتها در ارتباط باشی و جاب آفر بگیری؟ایا باید حتما جاب آفر به تاییدیه وزارت کار برسد؟ کدام نوع ویزا هست ک نیازی نیست پیشنهاد کار به تایید برسد؟برای کسی ک فوق لیسانس و چند سال سابقه با مدرک زبان میباشد چه راهی رو پیشنهاد میکنید؟ البته بدون وکیل چون نه اعتماد دارم نه پولشو دارم

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

با سلام چطور میشه یه وکیل خوب و مطمئن پیدا کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)