صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 108

موضوع: انواع راههای مهاجرت به آمریکا(EB5,..) و مشاور و وکیل مرتبط با آن

پیش فرض پاسخ : انواع راههای مهاجرت به آمریکا(EB5,..) و مشاور و وکیل مرتبط با آن

سلام دوستان ...من در وضعیت عجیبی قرار دارم ..یکی از دوستانم توی ایران طبق گفته هاش با یک گروه در ترکیه کار کرد و اونا هم براش دعوت به کار فرستادن بعد از چند ماه وقت سفارت در آنکارا اوکی شد و دو روز مصاحبه داشت و روز دوم همون لحظه بهش اوکی ویزا رو دادن و یک هفته بعد هم پاسپورت با ویزا دستش بود . اما طبق اطلاعاتی که بعدا پیدا کردم به نظرم میاد اصلا این ویزا کاری نبوده و ویزای نامزدی بوده ..آیا در هیچ حالتی ممکنه کسی با ویزای کاری درجا روز مصاحبه اوکی ویزا رو بگیره ؟ همه چیز توی این پروسه برام سواله ...در ضمن اینکه موقعیت مشابه کاری برای خود من پیش اومده وقتی دیدم دوستم راحت ویزاشو گرفت منم خیلی امیدوار شدم ولی الان کمی نا امیدم چون به نظرم رفتن دوستم با ویزای کار نبوده اصلا.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق مهندسی برق - آزاد

سلام
    مهندس برق 10 سال سابقه کار در نفترسمیمتاهلآیا برای ویزای کار از طریق تخصص یا اقامت راهی میشناسید؟

با سلام
    نمیدونم سوالم رو جای درستی مطرح میکنم یا نه؟ ولی لطفا راهنماییم کنید
    من موسسه حقوقی رو پیدا کردم که به من پیشنهاد داده با 50000 دلار ویزای eb3 در عرض 1-2 سال درست میکنه
    میخواستم بدونم آیا این مبلغ خوبه یا بالاست؟ و اینکه راهنماییم کنید که چه سوال هایی رو ازشون بپرسم در مورد کاری که برام در نظر گرفتن که روشنتر بشه واسم مسیر کارش؟

با سلام
    من حدود ٣ سال پيش براي مهاجرت به آمريكا از طريق سرمايه گذاري اقدام كردم(EB-5) و الان هم پروندم در أداره مهاجرت آمريكا در حال بررسي هستش. ميتونم تا اينجاي كار تجربيات مراحلي رو كه گذروندم ( انتخاب وكيل، تكميل مدارك ،انتخاب پروژه ، انتقال پول ..) در اختيار دوستان بذارم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam_bao نمایش پست ها
    با سلام
    من حدود ٣ سال پيش براي مهاجرت به آمريكا از طريق سرمايه گذاري اقدام كردم(EB-5) و الان هم پروندم در أداره مهاجرت آمريكا در حال بررسي هستش. ميتونم تا اينجاي كار تجربيات مراحلي رو كه گذروندم ( انتخاب وكيل، تكميل مدارك ،انتخاب پروژه ، انتقال پول ..) در اختيار دوستان بذارم.
    چه مقدار پول رو جهت سرمایه گزاری لازم هست؟ بدون وکیل نمیشه اقدام کرد؟
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

من ٥٠٠/٠٠٠ دلار سرمايه گذاري كردم ولي مبلغ ٤٥/٠٠٠ دلار هم به regional center ي كه سرمايه گذاري كردم به عنوان كارمزد پرداخت كردم. بدون وكيل امكانپذير نيست

Junior Member

با سلام به دوستان

اگر امكانش هست اطلاعاتي در باره EB3 بدهيد....اين روش چه مشكلاتي دارد چون شرايطش به نظر راحت مي رسد.
    ممنون مي شوم اگر راهنمايي كنيد

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط kamkaykam نمایش پست ها
    با سلام به دوستان

اگر امكانش هست اطلاعاتي در باره EB3 بدهيد....اين روش چه مشكلاتي دارد چون شرايطش به نظر راحت مي رسد.
    ممنون مي شوم اگر راهنمايي كنيد
    دوستان سلام. من بعد از کلی تحقیق از طریق EB3 اقدام کردم. اگر سوالی دارد بنده در خدمت هستم

Junior Member

سلام لطفا در خصوص نوع كار و دستمزد توضيح بديد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abahadorian نمایش پست ها
    دوستان سلام. من بعد از کلی تحقیق از طریق EB3 اقدام کردم. اگر سوالی دارد بنده در خدمت هستم
    لطفا درخصوص هزينه وكيل و اينكه اگه اونجا آشنايي كه بتونه كارفرما بشه داشته باشي ميشه بدون وكيل اقدام كرد يا نه توضيح بديد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)