صفحه 10 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 108

موضوع: انواع راههای مهاجرت به آمریکا(EB5,..) و مشاور و وکیل مرتبط با آن

پیش فرض پاسخ : انواع راههای مهاجرت به آمریکا(EB5,..) و مشاور و وکیل مرتبط با آن

سلام به همه دوستان عزیز.
    من هم از طریق EB3 اقدام کردم وکیل هم دارم به نظر من تو روش ما حتما باید وکیل گرفت چون شما مستقیم نمیتونید با شرکتها وارد مذاکره بشید بعد بک نفر هم باید کارهای شما و پیگیریهای لازم رو انجام بده.
    در ضمن وکلای خارج کشور مخصوصا کانادا اگه دارای شماره عضویت از کشور کانادا باشه در صورت کلاهبرداری شما میتونید از اون شخص شکایت کنید و حتی میتونید اونو از کار برکنارش کنید و تمام خسارتتون ازش بگیرید.
    پس هر یکی از دوستان که میخواد از این روش اقدام کنه خودش بره تو سایتهای دیگه تحقیق کنه و یک وکیل خوب و کاربلد بگیره سریع اقدام کنه که بتونه هرچه زودتر مهاجرت کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abahadorian نمایش پست ها
    خبر خوب. مجوز کار من (Labor certificate) از وزارت کار آمریکا صادر شد.
    سلام ميشه لطف كنيد و شماره وكيلتون رو براي من بفرستيد ؟
    ممنون ميشم

Junior Member vhb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

سلام دوستان،
    اگه قرارداد کار داشته باشیم، مراحل تایید قرارداد و مدارک توسط وزارت کار و وزارت مهاجرت برای ویزای EB3 چقدر طول می کشه؟ آیا می شه خودمون هم برای تایید مدارک اقدام کنیم؟
    من می خوام شروع کنم، شاید بتونم خودم کار گیر بیارم ولی بقیه اش رو نمی دونم.
    روزگار، آینه را محتاج خاکستر کند.

دوستان یه سوالی داشتم

حتما باید در امریکا پیشنهاد کاری داشته باشیم ؟

من کارم طراحی وب هستش و برای خودم کار میکنم و درامد خوبی دارم مثلا ماهانه 3 هزار دلار

من سابقه کاری ثبت شده و مدرک ندارم ! ایا من نمیتونم به امریکا برم ؟

چطور میشه که یه نفر با ویزای EB3 میتونه بره توی امریکا و پیتزا فروشی و کارگر هایپرمارکت بشه ولی شخصی مثل من نمیتونه بره در حالی که درامدش خیلی بالاتر از اوناس

کسی میتونه کمکی کنه ؟

Junior Member

سلام میشه در مورد این ویزا و چگونگیش و وکیلی که باهاش همکاری داشتید به من معرفی کنید؟ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architectural

بعد گرفتن ویزا بلیط گرفتم و وارد امریکا شدم .حدودا ۴۰ روز بعد ورود ؛ گرین کارت اومد . ۲ ماه دیگه هم امریکا موندم و برگشتم ایران . چه مدت میتونم خارج امریکا باشم ؟ تقریبا همه میگن ۶ ماه . این ۶ ماه از زمان صدور گرین کارت حساب میشه یا خروجم از امریکا ؟ سواله دیگم اینه اگه ۶ ماه در سال باید امریکا باشم باید بصورت مداوم باشه یا هر وقت خواستم و در کل بشه ۶ ماه ؟ ممنون و سپاسگذار

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

نقل قول نوشته اصلی توسط ashahbazi نمایش پست ها
    بعد گرفتن ویزا بلیط گرفتم و وارد امریکا شدم .حدودا ۴۰ روز بعد ورود ؛ گرین کارت اومد . ۲ ماه دیگه هم امریکا موندم و برگشتم ایران . چه مدت میتونم خارج امریکا باشم ؟ تقریبا همه میگن ۶ ماه . این ۶ ماه از زمان صدور گرین کارت حساب میشه یا خروجم از امریکا ؟ سواله دیگم اینه اگه ۶ ماه در سال باید امریکا باشم باید بصورت مداوم باشه یا هر وقت خواستم و در کل بشه ۶ ماه ؟ ممنون و سپاسگذار
    اون ۶ ماه مربوط به زمانی که خارج از آمریکا میگذرونی. یعنی‌ مجبور نیستی‌ سالی‌ ۶ ماه آمریکا باشی‌، فقط باید هر ۶ ماه یکبار بیای‌ و بری که مدت اقامتت در خارج از آمریکا هر دفعه از ۶ ماه طولانی‌تر نشه. از زمانِ خروج محاسبه می‌شه.

سلام سلام

من به عنوان دانشجو یه مدت امریکا بودم. الان ایران هستم. چون که بیش از شش ماه اونجا بودم باید برای کاری identity history summary (سو پیشینه) از FBIبگیرم. مشکلم اینه که باید اثر انگشت رو براشون بفرستم که تو ایران جایی براش نیست. کل سایت FBI رو هم گشتم میگه افراد خارج از امریکا به پلیس محلی مراجعه کنند که برای ایرانی ها البته به کار نمیاد. کسی اطلاعاتی داره از این مورد؟؟
    متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط ashahbazi نمایش پست ها
    مواظب باشید ... اگر در پایان برای شهروندی (سیتیزنشیپ ) بخاید سبته نام کنید باید ۵ سال در امریکا زندگی کرده باشید و در کلله این ۵ سال نباید بیشتر از ۱ سال خارج از امریکا بوده باشد.
    5. During the last five years (or the last threeyears if I qualify under Attachment A),
    I have not taken a trip out of the
    United States that lasted one year or more.

https://www.uscis.gov/sites/default/...PDFs/M-480.pdf Source :

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انواع راههای مهاجرت به آمریکا(EB5,..) و مشاور و وکیل

نقل قول نوشته اصلی توسط Donald_Trump نمایش پست ها
    مواظب باشید ... اگر در پایان برای شهروندی (سیتیزنشیپ ) بخاید سبته نام کنید باید ۵ سال در امریکا زندگی کرده باشید و در کلله این ۵ سال نباید بیشتر از ۱ سال خارج از امریکا بوده باشد.
    5. During the last five years (or the last threeyears if I qualify under Attachment A),
    I have not taken a trip out of the
    United States that lasted one year or more.
    سلام
    بیشتر از شش ماه از هر خروج نه یکسال

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)