صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 108

موضوع: انواع راههای مهاجرت به آمریکا(EB5,..) و مشاور و وکیل مرتبط با آن

Banned

پیش فرض پاسخ : انواع راههای مهاجرت به آمریکا(EB5,..) و مشاور و وکیل مرتبط با آن

نقل قول نوشته اصلی توسط Aniaperth نمایش پست ها
    چقدر طول مي كشه؟ و امكان موفقيتش چقدره؟
    ۱.۵ تا ۲ سال. احتمال موفقیت بالا است. سوالی هست بفرمایید

Junior Member

ممنونم
    اگه برام بفرماييد مراحل كار چيه و از كجا بايد شروع كنم ممنون مي شم

Junior Member

سلام،
    آیا کسی برنامه مشاور مهاجرتی که از شبکه ایران بی مرز پخش میشه را دیده؟ مشاور مهاجرتی به اسم اقای رامین دلاوری هستند که میگویند با هزینه حدود 80 میلیون تومان میتوانند یک خانواده 4 نفره را از راه اروپا به آمریکا برسانند و اسکان بدهند و حتی کار برایشان پیدا کنند. ظاهراً خیلیها استقبال میکنند ولی من شک دارم که به این سادگی باشه. گفتم شاید کسی اینجا برنامه ایشون را دیده باشد و بتواند راهنمایی کند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer0 نمایش پست ها
    سلام،
    آیا کسی برنامه مشاور مهاجرتی که از شبکه ایران بی مرز پخش میشه را دیده؟ مشاور مهاجرتی به اسم اقای رامین دلاوری هستند که میگویند با هزینه حدود 80 میلیون تومان میتوانند یک خانواده 4 نفره را از راه اروپا به آمریکا برسانند و اسکان بدهند و حتی کار برایشان پیدا کنند. ظاهراً خیلیها استقبال میکنند ولی من شک دارم که به این سادگی باشه. گفتم شاید کسی اینجا برنامه ایشون را دیده باشد و بتواند راهنمایی کند.
    بهش اعتماد نکن.اولا چه خبره 80 میلیون. دوما خودم چندین بار شاهد کلاهبرداریش از تلویزیون بودم و سند تصویری هم دارم ازش.صدا رو قطع میکنه و به ملت فحش میده فکر میکنه نمیتونیم لب خونی کنیم. ثانیا من جای مال باخته ها بودم میرفتم اینترپل ازش شکایت میکردم تا کارش با امثال FBI بیفته و سر مردم کلاه نزاره.ثالثا ایشون خودش رو وکیل میدونه در حالی که اصلا مدرکی در این مورد نداره. در مورد ایشون گفته ها زیاد هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abahadorian نمایش پست ها
    مهاجرت به امریکا از طریق کاری EB3 یکی از برنامه‌های نسبتا جدید وزارت مهاجرت امریکا برای اخذ اقامت دائم و گیرین کارت امریکا می‌باشد و تنها شرط لازم برای واجد شرایط بودن برای مهاجرت به امریکا از طریق کاری EB3 داشتن پیشنهاد کار از شرکتهای معتبر در آمریکا می‌باشد که به تایید وزارت کار امریکا و نیز مهاجرت آمریکا رسیده باشد. لازم به ذکر است که اخذ اقامت دائم از این روش یکی از کم شرط‌ترین روشهای مهاجرت به امریکا محسوب می‌شود و افراد بدون نیاز به مدرک زبان (ایلتس یا تافل)، شرط سرمایه گذاری و یا مالی نیز می‌توانند از این طریق گیرین کارت امریکا را برای خود و سایر اعضای خانواده اخذ نمایند. کل هزینه اقدام از این طریق حدود ۴۷ هزار دلار است
    من روی وب سایت زیر انواع این ویزاها را پیدا کردم، سوالم از این دوستمون اینه که اون 47 هزار دلار شامل هزینه وکیل هم هست یا اینکه فقط هزینه انجام کارها هست؟ ضمناً ظاهرا اگر فوق لیسانس داشته باشیم EB2 هم میتوان اقدام کرد. آیا خبر دارید که هزینه این ویزا و زمانی که طول میکشد تا ویزا را بگیریم چقدر هست؟ لطفاً اگر وکیلی میشناسید برای من مشخصاتش را پیغام بفرستید.
    این هم لینک سایت: https://www.migrationexpert.com/work_visa

Junior Member

سلام دوستان، من لیسانس اقتصاد از دانشگاه شهید بهشتی هستم و فوق لیسانس مدیریت مالی از دانشگاه آزاد. آیلتس آکادمیک 7 دارم. 5 سال سابقه کار دارم . و مدرس دانشگاه پیام نور و زبان هم هستم. دو تا مقاله ISC هم دارم. همچنین غضو هیئت مدیره یک شرکت بازرگانی هم هستم. قصدم فقط مهاجرته. می خوام دوستان راهنماییم کنم از طریق دانشجویی اقدام کنم بهتره و یا کار؟ ممنون میشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam_bao نمایش پست ها
    با سلام
    من حدود ٣ سال پيش براي مهاجرت به آمريكا از طريق سرمايه گذاري اقدام كردم(EB-5) و الان هم پروندم در أداره مهاجرت آمريكا در حال بررسي هستش. ميتونم تا اينجاي كار تجربيات مراحلي رو كه گذروندم ( انتخاب وكيل، تكميل مدارك ،انتخاب پروژه ، انتقال پول ..) در اختيار دوستان بذارم.
    سلام می خواستم بدانم که انتقال پول را چگونه انجام دادید؟ از طریق صرافی؟ شنیده ام که ممکن است به مشکل بر بخورم. چه مدارکی برای مسیر انتقال پول ارایه دادید؟

[QUOTE=bimetal;1948680]با سلام خدمت دوستان عزیز
    میخواستم بدونم وضعیت کسانی که در دوران تحصیل در امریکا بچه دار میشوند چگونه است؟ این فرزندان شهروند امریکا محسوب نمیشوند؟
    ممنون[/QUO

شهروند می شوند.

Junior Member

با سلام..من در رشته طراحی لباس درس خوندم..آیا برای مقطع ارشد برای آمریکا یا کانادا با مدرک لیسانس اینجا میتونم اقدام کنم؟ البته بنده متاهل و 1 پسر 1 ساله هم دارم

Member
    رشته و دانشگاه
    MA student

نقل قول نوشته اصلی توسط ho0oney نمایش پست ها
    با سلام..من در رشته طراحی لباس درس خوندم..آیا برای مقطع ارشد برای آمریکا یا کانادا با مدرک لیسانس اینجا میتونم اقدام کنم؟ البته بنده متاهل و 1 پسر 1 ساله هم دارم
    تا اونجایی که من سرچ کردم ارشد طراحی لباس یا همون مد و فشن در امریکا وجود نداره و فقط کارشناسی دارن که اونم شهریه هاش نسبتا بالاست.
    فکر کنم جای پرسیدن این سوال شما هم ایجا نبود.از ادمین محترم خواهش میکنم به جای مناسب انتقالش بدن.ممنون
    خواستن توانستن است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)