صفحه 5 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 108

موضوع: انواع راههای مهاجرت به آمریکا(EB5,..) و مشاور و وکیل مرتبط با آن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انواع راههای مهاجرت به آمریکا(EB5,..) و مشاور و وکیل مرتبط با آن

سلام دوست عزیز من هم خیلی دنبال یک موسسه خوب میگردم اگه میشه اسم جایی رو که برای خودتون اقدام کردین رو هم برای من هم بقرستین

Junior Member

سلام
    برای مهاجرت از طریق EB-3 آیا حتما باید وکیل گرفت؟! من چند جا سوال کردم 50000 یا 49000 دلار میگیرن این مبلغ خیلی زیاده!!!! مگه میخام سرمایه گذاری کنم!!! چرا نمیشه بدون وکیل اقدام کرد؟
    لطفا یکی راهنمایی کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abahadorian نمایش پست ها
    داشتن وکیل حتما لازم است. چون مهم نیست که شما از دوست و یا آشنا پیشنهاد کاری داشته باشید, مهم این است که ان شغل باید مجوز کار از وزارت کار داشته باشه. من دوستان زیادی در امریکا داشتم و ۲ بر پیشنهاد کاری که از آنها داشتم رد شد به همین دلیل این دفعه وکیل گرفتم و خیلی هم راضی هستم. سوال دیگری هم داشتید بفرمائید.

با سلام و خسته نباشید به اعضای فعال گروه. ممکنه اسم وکیلی که شما گرفتید را برای من هم بفرستید . من هم می خواهم اقدام کنم ولی وکیل مطمئن سراغ ندارم.

سلام

من بتازگی با این روش آشنا شدم و توی سایت نوشته های شما رو مطالعه کردم.
    می خواستم اگه لطف کنید درصورتی که اشکالی نداشته باشه یه وکیل خوب به من معرفی کنید چون من هیچ آشنایی ندارم.
    و دوم مرحل رو برام توضیح بدین

با سلام می خواستم بدونم کسی در مورد ویزای EB3 و نحوه اقدام برای اون چیزی میدونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط NSGH نمایش پست ها
    سلام می خواستم بدانم که انتقال پول را چگونه انجام دادید؟ از طریق صرافی؟ شنیده ام که ممکن است به مشکل بر بخورم. چه مدارکی برای مسیر انتقال پول ارایه دادید؟
    سلام
    اولا توصیه میکنم بدون گرفتن وکیل این کار رو شروع نکنید چون ریز کاری های زیادی داره که ممکنه زخماتتون هدر بره. شما اگه دارایی رو که میخواد سرمایه گذاری کنید اگه در ایران باشه میتونید به کشور ثالثی غیر از آمریکا ارسال کنید راهی جز صرافی و دلالان ارزی متاسفانه وجود نداره.
    ولی باید بدونید که مال مورد نظر رو اول باید تعیین کنید . بعد تبدیل به ریال کنید و در یکی از بانک هایی که در لیست تحریمی دولت آمریکا نباشن واریز کنید و بعد حواله کنید. مستندات تمامی اموال و مسیر حواله پول که تایید کننده این باشه که پول شویی نیست رو لازم خواهید داشت.

Junior Member

خبر خوب. مجوز کار من (Labor certificate) از وزارت کار آمریکا صادر شد.
    با سلام و تبریک به شما دوست عزیز ،میشه لطفا بگید از زمان اقدام تا اومدن جواب قطعی چقدر طول کشید و اگه امکان داره وکیلتون را به من هم معرفی کنید

Junior Member

سلام
    من هم میخوام از طریق eb3اقدام کنم روال کلی کار رومیدونم و فقط دنبال یه موسسه مطمئن میگردم اگه من رو از راهنمایی کنید بسیار ممنون میشم

سلام دوستان، میخواستم بدونم کسی میتونه راهنمایی کنید من چطوری میتونم با ویزای توریستی برم اونجا و یا وکیل بگیرم یا نگیرم و بتونم کاری پیدا کنم و ویزام رو عوض کنم؟
    ممنون

Junior Member

سلام خدمت شما
    من حدود ۷ ماه است که اقدام کردم و موفق به اخذ مجوز کار از وزارت کار امریکا شدم. من یکی از دوستانم که یشو ایشان پزشک هستند موافق شدند و تاثیری در قبولی ردی شما نداره. در ضمن مجرد و یا متاهل هم تفاوتی نداره. اسم موسسه را هم برای شما فرستادم.
    موفق باشید
    لطفا مشخصات تماس با موسسه را برای من هم بفرستید. متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)