صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 108

موضوع: انواع راههای مهاجرت به آمریکا(EB5,..) و مشاور و وکیل مرتبط با آن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انواع راههای مهاجرت به آمریکا(EB5,..) و مشاور و وکیل مرتبط با آن

نقل قول نوشته اصلی توسط abahadorian نمایش پست ها
    سلام خدمت شما
    من حدود ۷ ماه است که اقدام کردم و موفق به اخذ مجوز کار از وزارت کار امریکا شدم. من یکی از دوستانم که یشو ایشان پزشک هستند موافق شدند و تاثیری در قبولی ردی شما نداره. در ضمن مجرد و یا متاهل هم تفاوتی نداره. اسم موسسه را هم برای شما فرستادم.
    موفق باشید
    سلام دوست عزیز و ضمن تبریک بابت دریافت ویزا. می خواستم اگه ممکنه اسم موسسه ای که اقدام کردید را برای ینده ارسال کنید . چون من هم می خواستم اقدام کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران - دانشگاه گیلان

باعرض سلام وتبریک خدمت شما abahadorian عزیز.لطفادرصورت امکان مشخصات وکیل یا موسسه موردنظررابفرستید.درضمن، شرایط پرونده شمادرحال حاضرچگونه است؟

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال داشتم . من یه آماتورم ولی زبان انگلیسیم خوبه و 17 سال سن دارم .
    میخواستم بگم که من از طرف یکی از فامیل های دورمون میتونم دعوت نامه بگیرم ولی نمیدونم که برای رفتن به امریکا ، بعد از گرفتن دعوت نامه چیکار باید بکنم ؟ چه نوع ویزایی باید بگیرم ؟ به کدوم یک از ادارات ایران مراجعه کنم ؟ در ضمن ، سربازی هم نرفتم و دارم کنکور میدم .
    از شما خواهش میکنم که اطلاعاتتون رو به من بدید ........ با تشکر از همتون

سلام دوستان، میخواستم بدونم کسی میتونه راهنمایی کنید من چطوری میتونم با ویزای توریستی برم اونجا و یا وکیل بگیرم یا نگیرم و بتونم کاری پیدا کنم و ویزام رو عوض کنم؟
    ممنون

سلام abahadorian

لطفا اگه میشه مشخصات موسسه رو برای من هم ارسال کنید.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abahadorian نمایش پست ها
    سلام خدمت شما
    من حدود ۷ ماه است که اقدام کردم و موفق به اخذ مجوز کار از وزارت کار امریکا شدم. من یکی از دوستانم که یشو ایشان پزشک هستند موافق شدند و تاثیری در قبولی ردی شما نداره. در ضمن مجرد و یا متاهل هم تفاوتی نداره. اسم موسسه را هم برای شما فرستادم.
    موفق باشید

سلام دوست عزیز

من کامنت شما رو خوندم، تبریک میگم برای صدور ویزای کار. می تونم بپرسم از طریق کدوم موسسه یا وکیل اقدام کردین؟ من شغل اصلی ام نقاشی دکوراتیو و تزئینی هست. اما در زمینه نقاشی ساختمان هم تجربه خوبی دارم و زبان هم مشکلی ندارم.
    ممنون میشم کمی راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام خسته نباشین
    اسم و آدرس وکیل و یا موسه ای رو می خوام برای اقدام دریافت اقامت امریکا

Banned

سلام دوستان
    اینجا مثل اینکه همه مثل من هستند و دارن مثل من پیش میرن
    من دارم یه ویزای توریستی امریکا می گیرم و می خوام بعدا به دانشجویی یا کار تبدیلش کنم
    این موسسه واسه 2 تا از دوستام job offer کانادا و 3تا از دوستام ویزای کار و توریستی امریکا گرفته
    ولی مشگل اینه که میگن بعد از توافق هسته ای قوانین امریکا تغییر کرده خصوصا در رابطه با ایرانی ها
    کسی اطلاعاتی داره؟

سلام دوست عزیز
    من می خوام برای دریافت ویزای تحصیلی با توجه به شرایطم از یک وکیل، شرکت و یا موسسه ای که در این زمینه فعال هست و همچنین معتبر هست کمک بگیرم، شما در این زمینه فرد و یا شرکتی رو می شناسید که بتونه به من کمک کنه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Maghbouleh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من می خوام برای دریافت ویزای تحصیلی با توجه به شرایطم از یک وکیل، شرکت و یا موسسه ای که در این زمینه فعال هست و همچنین معتبر هست کمک بگیرم، شما در این زمینه فرد و یا شرکتی رو می شناسید که بتونه به من کمک کنه؟
    سلام
    قوانین فرم رو بخونید .موسسه واسه ویزای تحصیلی زیاده.تو همین فرم هم تبلیغشون هست.یکی از دوستام با یه موسسه کار کرد و 3 سال پیش نحصیلی رفت فلوریدا.امریکا.یکی هم از طریق کاری رفت دانمارک.گرین کارت دانمارک گرفت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)