صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 62

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی در چین و مسائل مرتبط

Banned

پیش فرض تحصیل در مقطع کارشناسی در چین و مسائل مرتبط

خوب امید وارم همه خوب باشین عزیزانم.
    امروز میخاییم درباره تحصیل در چین در این مقطع صحبت کنیم.
    خوب چین گشوریه که تازه شروع کرده به سرمایه گزاری برای دانشجوهای خارجی و شما میتونید در این کشور دانشجوهای (المانی-امریکایی-انگلیسی- و....) و بیشتر از همه کره ای رو ببینید که همه دانشجو هستن و برای تحصیل به این کشور اومدن.
    برای این موضوع که تازه شروع کرده به سرمایه گزاری راحت پذیرش میده به دانشجو ها در این مقطع و سخت نمیگیره درباره نمره های شما.
    من به شخصه به دانشجو های ایرانی فقط و فقط 2 شهر پکن و شانگهای رو پیشنهاد میکنم چون در شهر های دیگه اوضاع کمی فرق داره ولی این دو شهر کمی بیم المللی هستن و ما راحت تریم از نظر زبان-غذا-دانشگاه و ....
    خوب دوستانی که میخان در این مقطع برن طبیعتا دیپلم دارن و تازه فارغ التحصیل شدن پس باید حد اقل نمره معدل 3 دبیرستان یا پیش دانشگاهی شما 14 باشه که بتنید راحت پذیرش بگیرین.
    نمره ایلتس باید 6.5 باشد ولی فکر کنم با نمره 6 هم بهتون پذیرش بدن.
    برای پذیرش گرفتن نیازی به جواب کنکور ندارید ولی اگر داشته باشید و دانشگاه قبول شده باشیم بهتر.
    چین هم مثل سایر کشور ها برای این مقطع بورس یا کمک هزینه نداره ولی شما میتونید بعد گزشتن سال اول تحصیلتون اگر استادو راضی کنید از درس خوندنتون و نمره هاتون بالا باشه میتونید بورس خوبی بگیرین.
    تحصیل در این مقطع 4 تا 5 ساله که بستگی به خودتون داره ولی معمولش 4 ساله.
    دانشگاه های خوب چین در رشته های مهندسی (بقیه رو خبر ندارم) رکینگ بالایی دارن و امکانات بالایی دارن و میتونید خیلی خوب از اونا استفاده کنین.
    دیگه ....... اینو بگم که همه کشور های دانشگاه های چین رو قبول دارن و این کشور معتبره.
    اینم بگم که اگر شما تو دانشگاه های انگلیسی زبان درس بخونین کمتر چینی ها اونجا و بیشتر با خارجی ها سرو کار دارین و استاداش هم خارجی توشون هست و اینطوری بگم تو محله های بالا شهر هستین.
    درباره ویزا هم بگم که اسون ویزا میدن و سالانه باید تمدید بشه.
    سربازیتونم اگر پذیرش بگیرین حله.
    دیگه نمیتونم چی بگم؟؟؟
    هرچی خاستین بپرسین

Junior Member sama آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع لیسانس در چین

من در حال گرفتن دپیلم معماری هستم, امسال هم کنکور میدم. البته تحصیلات دانشگاهی هم دارم و در واقع تغییر رشته دادم.من هیچ شناختی از دانشگاه های چین ندارم, ولی دوست دارم از یک دانشگاه که رنک بالایی در معماری داشته باشه پذیرش بگیرم. میشه من رو برای انتخاب دانشگاه ( ترجیحا انگلیسی زبان) راهنمایی کنید؟به نظرتون اگر رتبه ی خوبی در کنکور بگیرم تاثیری در گرفتن پذیرش از یه دانشگاه رنک بالا داره(یکی از دوستان در یه تاپیک دیگه که گفته بودن امتیاز هست)؟
    سوال دیگه م در مورد دانشگاه HKU ست. اگر از این دانشگاه هم اطلاعاتی دارید در این تاپیک قرار بدید .
    با تشکر.

Junior Member sama آواتار ها

برای رفتن به دانشگاه های چین از این مقطع حتما باید زبان جینی یاد بگیریم؟

Banned

من از دانشگاهی که گفتی اطلاعاتی ندارم ولی اینجا میتونی با استاد هاش و ..... اشنا بشی http://arts.hku.hk/aboutus/faculty_office.html
    نه خیر نیازی نیست حتما چینی بلد باشید باید دانشکده هایی پیدا کنید که انگلیسی باشن .....( ولی کسایی که وقت دارن برن چین و چند ماهی چینی بخونن یا تو همین ایران بد نیست )
    اینم تصاویری از دانشگاه پکن http://english.pku.edu.cn/AboutPKU/VirtualTour/

Banned

دوست من هر چیزی بودنش بهتر از نبودنشه شما معدل و ایلتس داشته باشی میتونی پذیرش بگیری حالا کنکورم داشته باشی چه بهتر....
    ولی فکر نکن پذیرش به اون بستگی داشته باشه ....
    دانشگاه های شانگهای و پکن رکینگ بالایی داره حالا بازم برات میگردم

Junior Member

سربازیتونم اگر پذیرش بگیرین حله.
    منظورتون چیه؟
    یعنی برای لیسانس هم میشه رفت خارج ادامه تحصیل؟ مگه کسایی که مشمول هستند فقط برای فوق و دکترا اجازه خروج ندارن؟

Banned

کی گفته؟
    اینطوری که من میدونم شما اگر از دانشگاهی پذیرش داشته باشین در هر مقطعی بهتون برگه خروج میدن

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط brotherhood نمایش پست ها
    کی گفته؟
    اینطوری که من میدونم شما اگر از دانشگاهی پذیرش داشته باشین در هر مقطعی بهتون برگه خروج میدن
    اینو از وزارت علوم بپرس. فک کنم اجازه ی خروج فقط برای تحصیلات تکمیلی باشه. طبقه ی سوم وزارت علوم (تا پارسال اقای مقیمی مسئولش بود).

Banned

نمیدونم من که معافم ....

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط MBahrami نمایش پست ها
    منظورتون چیه؟
    یعنی برای لیسانس هم میشه رفت خارج ادامه تحصیل؟ مگه کسایی که مشمول هستند فقط برای فوق و دکترا اجازه خروج ندارن؟
    نه خير دوست من...فقط فوق و بالاتر!
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)