صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 62

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی در چین و مسائل مرتبط

Banned

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع لیسانس در چین

در مقطع لیسانس دانشگاه های دولتی همه چینی هستن.
    شما میتونید به دانشگاه های خصوصی برید که امتحان ورودی هم ندارن.

Banned

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی در چین و مسائل مرتبط

سلام
    بچه ها کسی توی اینجا میتونه کمکم کنه تا از یکی از دانشگاه های پکن پذیرش بگیرم
    تو رو خدا اگه کسی هست ایمیلشو بهم بده
    منتظرم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط javad2 نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها کسی توی اینجا میتونه کمکم کنه تا از یکی از دانشگاه های پکن پذیرش بگیرم
    تو رو خدا اگه کسی هست ایمیلشو بهم بده
    منتظرم
    دوست عزیز.
    نیازی به پذیرش گرفتن از سوی کسی نیست!!! با دانشگاه های پکن مکاتبه کنید به راحتی میشه باهاشون مراحل را پیگیری نمایید. ضمناً با عضویت در این سایت بهتون کمک خواهد کرد که بدون کمترین هزینه فرایند پذیرش رو برای شما اخذ نمایید.

Banned

من میخوام توی یکی از شهر های چین پزشکی بخونم ولی بلد نیستم چطوری مکاتبه کنم کسی هم نیس کمکم کنه حالا خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمکم کنه بهم پیام خصوصی بده و ایمیلش رو بده تو رو خدا کمکم کنید من باید به ترم پاییز برسم منتطرم

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در چین و مسائل مرتبط

سلام توی چین دانشگاهی به صورت مجازی رشته ی مهندسی عمران رو داره؟
    بعد چند وقت طول میکشه؟
    و هزینه هاش ترمی چقدره؟

Junior Member

Lightbulb پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی در چین و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط brotherhood نمایش پست ها
    خوب امید وارم همه خوب باشین عزیزانم.
    امروز میخاییم درباره تحصیل در چین در این مقطع صحبت کنیم.
    خوب چین گشوریه که تازه شروع کرده به سرمایه گزاری برای دانشجوهای خارجی و شما میتونید در این کشور دانشجوهای (المانی-امریکایی-انگلیسی- و....) و بیشتر از همه کره ای رو ببینید که همه دانشجو هستن و برای تحصیل به این کشور اومدن.
    برای این موضوع که تازه شروع کرده به سرمایه گزاری راحت پذیرش میده به دانشجو ها در این مقطع و سخت نمیگیره درباره نمره های شما.
    من به شخصه به دانشجو های ایرانی فقط و فقط 2 شهر پکن و شانگهای رو پیشنهاد میکنم چون در شهر های دیگه اوضاع کمی فرق داره ولی این دو شهر کمی بیم المللی هستن و ما راحت تریم از نظر زبان-غذا-دانشگاه و ....
    خوب دوستانی که میخان در این مقطع برن طبیعتا دیپلم دارن و تازه فارغ التحصیل شدن پس باید حد اقل نمره معدل 3 دبیرستان یا پیش دانشگاهی شما 14 باشه که بتنید راحت پذیرش بگیرین.
    نمره ایلتس باید 6.5 باشد ولی فکر کنم با نمره 6 هم بهتون پذیرش بدن.
    برای پذیرش گرفتن نیازی به جواب کنکور ندارید ولی اگر داشته باشید و دانشگاه قبول شده باشیم بهتر.
    چین هم مثل سایر کشور ها برای این مقطع بورس یا کمک هزینه نداره ولی شما میتونید بعد گزشتن سال اول تحصیلتون اگر استادو راضی کنید از درس خوندنتون و نمره هاتون بالا باشه میتونید بورس خوبی بگیرین.
    تحصیل در این مقطع 4 تا 5 ساله که بستگی به خودتون داره ولی معمولش 4 ساله.
    دانشگاه های خوب چین در رشته های مهندسی (بقیه رو خبر ندارم) رکینگ بالایی دارن و امکانات بالایی دارن و میتونید خیلی خوب از اونا استفاده کنین.
    دیگه ....... اینو بگم که همه کشور های دانشگاه های چین رو قبول دارن و این کشور معتبره.
    اینم بگم که اگر شما تو دانشگاه های انگلیسی زبان درس بخونین کمتر چینی ها اونجا و بیشتر با خارجی ها سرو کار دارین و استاداش هم خارجی توشون هست و اینطوری بگم تو محله های بالا شهر هستین.
    درباره ویزا هم بگم که اسون ویزا میدن و سالانه باید تمدید بشه.
    سربازیتونم اگر پذیرش بگیرین حله.
    دیگه نمیتونم چی بگم؟؟؟
    هرچی خاستین بپرسین

با سلام
    من برای رشته داروسازی می خوام برم چین و با مشاوره ایی که با چند تا شرکت انجام دادم، به من دانشگاه HUSTدر شهر ووهان رو پیشنهاد دادن . جدای از هزینه ها می خواستم بدونم که این دانشگاه از نظر اعتبار جهانی برای رشته داروسازی در چه سطحی هست چون من تا لیسانس بیشتر نمی خوام چین باشم و قصد دارم ارشد و دکتری رو به کشورهای اروپایی برم . اگه ممکنه راهنماییم کنید .
    ممنونم

Junior Member

دوستان عزیز سلام،من تو کانادا دانشجو هستم و برای فرصت مطالعاتی چند ماه می خوام برم پکن. میشه لطفا تعدادی گروه و انجمن ایرانی یا پیج فیس بوک که برای ایرانیان چین یا ایرانیان پکن هست معرفی کنید به من؟خیلی ممنون.

Junior Member

سلام
    دوستان من 29 سالمه و قصدم تحصیل رشته دندانپزشکیه. مدتیه چین بهم معرفی شده و با عنایت به هزینه های مناسب دانشگاه ها ذهنمو مشغول کرده. ظاهرا دانشگاه شاندونگ مورد تایید وزارت بهداشت هست حالا نمیدونم آیا دانشگاه دیگه ای هم وجود داره که بشه اونج مدرک دندانپزشکی گرفت و مورد تایید باشه یا خیر؟ ضمنا امکان تحصیلدر مدت یکی دوسال در چین و سپس انتقال به ایران وجود داره؟ آیا مثل هند باید کل هزینه کل دوره را بدی برای انتقال یا فقط باید هزینه هر مدت که اونجا تحصیل کردی را ازت میگیرن؟ راستی من آیلتس آکادمیک با نمره متوسط 6.5 دارم اما منقضی شده چراکه در سال 2011 امتحان دادم. آیا باید آزمون ایلتس بدم؟

پیشاپیش از بذل محبت دوستان سپاسگزارم

سلام
    یه سوال میشه لیسانس روانشناسی رو به صورت غیر حضوری در چین خواند؟
    اگر اره بگید برای پذیرش چه مدارکی باید داشته باشم؟و کدوم دانشگاه ها اینو دارن؟
    هزینه سالیانه اش رو هم بگید

Junior Member

سلام
    من لیسانس مترجمی زبان نگلیسی دارم می خوام برای رشته International Relations که روابط بین الملل است در دانشگاه Tsinghua اقدام کنم البته رشته International business هم است در دانشگاه Jiao Tong shanghai که به نظر می رسه بازار کارش خوب باشه. کسی از دوستان با این رشته آشنایی داره؟ می خوام از آینده کاریش مطمین باشم.
    اگر رشته های ارشد خوب که بازار کار براش باشه و با لیسانس زبان بشه خوند می شناسید لطفا معرفی کنید.
    ویرایش توسط homab : June 17th, 2014 در ساعت 04:54 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)