صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 29 , از مجموع 29

موضوع: مقاله پس از اتمام درس !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق طراحي كاربردي-شيراز

پیش فرض پاسخ : مقاله پس از اتمام درس !

سلام به همه دوستان
    من همونطور كه تو مشخصات ميبينيد فوق طراحي كاربردي از شيراز دارم ،سال 85 كه درسم تمام شد فقط دنبال نمره تز بودم كه اونم با مقاله داخلي قابل حل بود،الان بدجور براي فاند Phd كمبود مقاله ژورنالي رو حس مي كنم، دوستان اگه پيشنهادي به نظرشون مي اد ممنون مي شم بهم بگم، مرسي از همتون

Junior Member

سلام دوستان
    من ترم شش مکانیکم در لیسانس. 4 تا مقاله اماده سابمیت دارم. ارزشش دارن تو elsevier , IEEE, springer یا .. چاپ شن. اما به دلیلی من نمیدونم بفرستم یا نه. دلیل اینه:
    من امسال میخام اپلای کنم. اما نمیدونم از دانشجوی ترم شش انتظار مقاله اکسپت شده دارن یا صرفا سابمیت کافیه؟ اگه انتظار اکسپت دارن(که به نظرم با توجه به این که یه ترم ششی وقتی نداره و زمان لازم برا اکسپت معمولا از 4 ماه تا 1 سال متغیره این انتظار غیر منطقیه) بهتر نیست برا ژرنالای ضعیفتر بغرستم تا زود اکسپت شه و ارزش رزومم بالا بره ولی خوب یه جورایی حیفه.
    و اگه لزوما اکسپت باتوجه به وقتم که کمه کلا دیگه رومقاله وقت نذارم چون قطعا به اکسپت نمیرسه... و همینارو یه جای اشغال بدم تا اکسپت شه تا اون موقع.
    راستی خطابم دانشگاهای تاپ در حد برکلی است که با توجه به GPA چهار از چهارم و جی ار ای تافل خوبم فقط مشکل مقاله دارم، گفتم بگم شاید کمک کنه...
    ممنون از وقتی که می گذارید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط poiuytrewq نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ترم شش مکانیکم در لیسانس. 4 تا مقاله اماده سابمیت دارم. ارزشش دارن تو elsevier , IEEE, springer یا .. چاپ شن. اما به دلیلی من نمیدونم بفرستم یا نه. دلیل اینه:
    من امسال میخام اپلای کنم. اما نمیدونم از دانشجوی ترم شش انتظار مقاله اکسپت شده دارن یا صرفا سابمیت کافیه؟ اگه انتظار اکسپت دارن(که به نظرم با توجه به این که یه ترم ششی وقتی نداره و زمان لازم برا اکسپت معمولا از 4 ماه تا 1 سال متغیره این انتظار غیر منطقیه) بهتر نیست برا ژرنالای ضعیفتر بغرستم تا زود اکسپت شه و ارزش رزومم بالا بره ولی خوب یه جورایی حیفه.
    و اگه لزوما اکسپت باتوجه به وقتم که کمه کلا دیگه رومقاله وقت نذارم چون قطعا به اکسپت نمیرسه... و همینارو یه جای اشغال بدم تا اکسپت شه تا اون موقع.
    راستی خطابم دانشگاهای تاپ در حد برکلی است که با توجه به GPA چهار از چهارم و جی ار ای تافل خوبم فقط مشکل مقاله دارم، گفتم بگم شاید کمک کنه...
    ممنون از وقتی که می گذارید.
    ببین شما میگی میخوای بری یه دانشگاه خفن و معدل و نمره زبان عالی داری. برای یه همچین دانشگاهی نباید مقاله درپیت داشته باشی. باید بفرستی یه ژورنال خوب. رزموت خراب میشه. عیبی نداره که سایمیت شده باشه. مقاله سابمیت شده رو بفرست تو مدارک خودشون متوجه ارزشش میشن.

Junior Member Austin.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

درود دوستان .

حدود 2 سال و نیم از زمان گرفتن مدرک کارشناسی عمران من میگذره که بخشیش مربوط به دوران خدمت وظیفه و بخشی هم که کار میکنم سپری شده تا حالا .
    با یکی از دوستانم چند تا موضوع رو داریم پیگیری میکنیم و از لوازم و امکانات دانشگاه و همینطور محل کار هم که مهندسی هستش استفاده می کنیم و حالا کم کم داریم نتایج رو بصورت چند تا مقاله با ارزش خروجی میگیریم . چیزی که هستش و سوال شده اینه که این مقالات که بصورت دانشجویی نیستن چطور میشه برنامشون و البته ارزششون .
    و اینکه دوستم در حال ارشد خوندن هست البته سازه هیدرولیکی در حالی که تحقیقات ما اصلا ربطی به گرایشش نداره ... کلا وضعیت انتشار مقالات با وضعیت یکی دانشجو و یکی غیر دانشجوی ما و گرایش بی ربط دوستم چطور میشه ؟ سوال دیگه اینکه اگر مقالات رو تقسیم کنیم با توجه به حجم کاری مشخصی که هر دو داشتیم ، بهتر هستش یا اینکه اسم هردومون رو برای همه مقاله ها بنویسیم ؟

بسیار ممنون .

Junior Member

با سلام .. آیا تالیف کتاب پوئن مثبت محسوب میشه ؟ تاثیری در بورسیه شدن داره ؟ ور در مقایسه با مقاله ، تالیف کتاب چه جایگاهی داره ؟ ممنون

Junior Member

سلام
    بعد از فارغ التحصیلی ارشد ، مقاله ای که خودمان نوشته ایم , در بخش بعد نام و ایمیل که باید اسم و آدرس یک دانشگاه باشد , آیا اسم دانشگاه ارشدمان باشد؟

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط vanta نمایش پست ها
    با سلام .. آیا تالیف کتاب پوئن مثبت محسوب میشه ؟ تاثیری در بورسیه شدن داره ؟ ور در مقایسه با مقاله ، تالیف کتاب چه جایگاهی داره ؟ ممنون
    دوست گرامی،
    کلا هرگونه فعالیت پژوهشی تاثیر مثبت دارد، اما اگر هدفتان اپلای هست تالیف کتاب فارسی تاثیر بسیار اندکی دارد.
    مقالات معتبر تاثیر بسیار بیشتری دارند.
    توجه داشته باشید که به عنوان دانشجو/فارغ التحصیل کارشناسی/ارشد شما اصولا توانایی تالیف کتاب را ندارید و بیشتر کتابهایی از این دست دورهمی های مسخره ای هستند.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط DRapple نمایش پست ها
    سلام
    بعد از فارغ التحصیلی ارشد ، مقاله ای که خودمان نوشته ایم , در بخش بعد نام و ایمیل که باید اسم و آدرس یک دانشگاه باشد , آیا اسم دانشگاه ارشدمان باشد؟
    دوست من،
    چند حالت وجود دارد:
    1- الان داشجوی دکتری هستید.
    2- الان در شرکتی مشغولید.
    3- هیچکدام.

در حالت 1، اگر مقاله مستقیما به تز ارشد مرتبط نیست مشخصات دانشگاه دوره دکتری آورده شود.
    در حالت 2، می توانید مشخصات شرکت را بیاورید، اما توصیه می شود همان مشخصات دانشگاه ارشد را بزنید.
    در حالت 3، دانشگاه ارشد را بزنید.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط halcyon نمایش پست ها
    دوست من،
    چند حالت وجود دارد:
    1- الان داشجوی دکتری هستید.
    2- الان در شرکتی مشغولید.
    3- هیچکدام.

در حالت 1، اگر مقاله مستقیما به تز ارشد مرتبط نیست مشخصات دانشگاه دوره دکتری آورده شود.
    در حالت 2، می توانید مشخصات شرکت را بیاورید، اما توصیه می شود همان مشخصات دانشگاه ارشد را بزنید.
    در حالت 3، دانشگاه ارشد را بزنید.
    البته به نکته لازمه که گفته شه و اونم اینکه بعضی از دانشگاه قانونی دارند مبنی بر اینکه وقتی شما دانشجوی
    دکترا هستی و میخوای مقاله بدی اگر میخوای اسم دانشگاه دکترا بزنی حتما باید اسم استاد راهنمات باشه
    اگر نخوای اسم استاد راهنما بزنی درهرحال باید از دانشگاه ارشد استفاده کنی
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)