صفحه 101 از 128 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1280

موضوع: اعلام نتیجه درخواست ویزای لیسانس و فوق لیسانس (پرسیدن سوال در این موضوع ممنوع است)

Member
    رشته و دانشگاه
    plant pathology

پیش فرض پاسخ : فقط اعلام نتیجه درخواست ویزای دانشجویی (پرسیدن سوال در این موضوع ممنوع است!فقط

1) تاریخ تحویل مدارک همون مصاحبه: 23 می 2013 یا همون 2 خرداد 92 سه ماه و 5 روز حدودا منتظر بودم

2) نتیجه ویزا: مثبت، 28.08.2013

3) مقطع و رشته تحصیلی: Msc Technische Logistik

4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: Essen-Duisburg

5) فاصله تحصیلی بین دو مقطع: دو سال

6) آیا فرم رشته‌های خاص را پر کرده بودید؟ خیر

7) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟
    بله. هفته دهم میل زدم خانم هاشمی گفت به ترتیب پرونده ها بررسی میشه.دو هفته بعدش گفت فرستادیم آلمان منتظر باش تا جواب بیاد. بعد میل زدم به مهاجرت شهرم دویسبورگ اونا گفتن به ما میل نزن دیگه .. بعد آخر مرداد خانم هاشمی زنگ زد گفت توی پذیرشت نوشته سطح زبانت که آلمانیه کافی نیست کنسول گفته یه ثبت نام زبان توی دانشگاهش بیاره. منم ثیت نام کردم یک هفته بعد فرستادم. چند روز پیشم رفتم سفارت گفت چند روز آینده سایتو چک کن.
    در ضمن مصاحبه بدیم داشتم خوابم میومد و گفت چرا گوته نداری؟ آخه من با مدرک ب1 آموزشگاه دنا اصفهان رفته بودم که همه میرن و ویزا میگیرن اما به من کلی گیر داد. و همچنین گیر داده بود انگلیسی حرف بزن هرچی میگفتم من پذیرشم آلمانیه گفت نه باید بگی..منم هیچی یادم نمیومد نگفتم و کلی اعصابمو خورد کرد.به نحوی که منتظر ریجکت شدن بودم..اما خدا رو شکر نتیجش خوب بود.
    در پایان از امیدواریهای بچه های این سایت واقعا ممنونم..به خصوص آقای دارک لورد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فقط اعلام نتیجه درخواست ویزای دانشجویی (پرسیدن سوال در این موضوع ممنوع است!فقط

تاریخ مصاحبه> 9 جون
    نتیجه ویزا > مثبت.29 اگوست ( 2 ماه و 20 روز)
    مقطع و رشته ی تحصیلی > لیسانس مکانیک ( کالج)
    نام دانشگاه و شهرمربوطه > Bochum studienkolleg/ بوخوم
    شروع برنامه براساس نامه پذیرش > 11 ژانویه 2014
    فاصله تحصیلی بین 2 مقطع > 1سال
    ایا فرم رشته های خاص را پر کردید؟ خیر

ایا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟ بله.6 هفته بعد از مصاحبه به سفارت رفتم که گفتن مدارک ارسال شده.به مهاجرت ایمیل زدم که تایید کرد ایمیل درخواستت رسیده.هفته 8 ام به سفارت رفتم که گفتن واسه مهاجرت سوالی پیش اومده که بات تماس میگیرن. چون از تاریخ پذیرشم گذشت دیفر کردم به ترم بعد.روز بعد سفارت زنگ زد وسوال رو پرسید و منم از طیق ایمیل و هم حضوری نامه جواب رو دادم سفارت.حدود 3 هفته بعد به مهاجرت ایمیل دادم که گفتن ما تصمیم نهایی رو گرفتیم و به سفارت خبر دادیم و منتظر باش.2 روز بعدش شمارم اعلام شد.ممنون از همه کسانی که تو این مدت به من کمک کردن.امیدوارم ویزای همه دوستان به زودی بیاد....

1) تاریخ مصاحبه: 6 می 2013

2) نتیجه ویزا: مثبت (28 آگوست)

3) مقطع و رشته تحصیلی: Master (Informatik)

4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: TU-Ilmenau
    5) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش: 25 Sep

6) فاصله تحصیلی بین دو مقطع: حدودا 2 سال

7) آیا فرم رشته‌های خاص را پر کرده بودید؟ بله روز مصاحبه گفت چون تو نامه انگیزه نوشتی که میخوای دکترا هم بخونی باید پر کنی

8) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟ بله یک بار به اداره مهاجرت ایمیل زدم تقریبا 2 آگوست بود که بلافاصله جواب دادن که "ما جواب رو فرستادیم به سفارت" ولی مثبت یا منفی بوودنشو نگفتن من به سفارت ایمیل زدم بلافاصله که 5 آگوست جواب اومد که فعلا از آلمان جوابی نیومده و باید منتظر باشید. دوباره این اواخر یه بار دیگه ایمیل زدم سفارت که بازم همون جواب رو دادن ولی بالاخره ویزا اومد ولی صورتحساب و دعوتنامه جدید خواستن که با وقت کمی که دارم یکمی به مشکل برخوردم

امیدوارم ویزای همه عزیزان زود بیاد

1) تاریخ مصاحبه: 24 جون 2013

2) نتیجه ویزا: مثبت (29 آگوست)

3) مقطع و رشته تحصیلی: کالج m-kurs

4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: Leibniz-hannover
    5) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش: 12 Sep

6) فاصله تحصیلی بین دو مقطع: ----

7) آیا فرم رشته‌های خاص را پر کرده بودید؟ خیر

8) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟ یک بار به اداره مهاجرت هانوفر میل زدم گفتن 15 آگوست به صورت الکترونیکی به دستمون رسیده و تا اصلش نرسه هیچ کاری نمیشه کرد واسه همین تقریبا 2 هفته طول میکشه!دقیقا هم دو هفته بعد ویزام اومد
    • بهتر است دوباره سئوال کنی، تا اینکه یکبار راه را اشتباه بروی

Banned

1) تاریخ مصاحبه: 16 جولای 2013

2) نتیجه ویزا: مثبت (4 سپتامبر) تقریبا 1 ماه و نیم

3) مقطع و رشته تحصیلی: مستر Computer and Communication Technology

4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: Saarland Uni.
    5) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش: 30 Sep

6) فاصله تحصیلی بین دو مقطع: 9 ماه

8) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟ بعد 5 هفته به خانوم هاشمی ایمیل زدم گفت هنوز درخواستت در حال بررسیه. به اداره مهاجرت زدم گفت هنوز مدارکی از شما به دست ما نرسیده. دو هفته بعد به مهاجرت ایمیل زدم گفت چند روز پیش مدارکت رسیده و همین الان نتیجه مثبت رو به سفارت دادم. 2 روز بعد شمارم تو سایت اعلام شد. نمیدونید چقدر خوشحالم. ایشالا که ویزای شما هم به موقع بیاد. یه نکته: من تقریبا تو هر موردی که میخواستم اقدام کنم از اون اول امتحان زبانو گرفتن پذیرش و کارای نظام وظیفه و تا این ویزا قبلش فروم رو میخوندم. باید به جرات بگم کارها به مراتب راحت تر از اونی پیش میره که شما با خوندن فروم فکر میکنید پیش خواهد رفت. پس نگران نباشید و امیدوار منتظر ویزاتون باشید.

Junior Member

1) تاریخ مصاحبه: 28 جولای 2013

2) نتیجه ویزا: مثبت (4 سپتامبر) 38 روز

3) مقطع و رشته تحصیلی: مستر Medical Diagnostic Technologies

4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: Scwenningen-Hochschule Furtwangen
    5) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش: 2September bis 10September

60) فاصله تحصیلی بین دو مقطع: يكسال

8) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟ خير

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

1) تاریخ مصاحبه: 31 جولای 2013
    2) نتیجه ویزا: مثبت (4 سپتامبر)

3) مقطع و رشته تحصیلی: Industrial Engineering Bachelore
    4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: TU Ilmenau - Ilmenau
    5) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش:25 سپتامبر
    6) فاصله تحصیلی بین دو مقطع: هیچی
    8) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟ خير

Junior Member

1) تاریخ مصاحبه: 23 جولای 2013
    2) نتیجه ویزا: مثبت (4 سپتامبر)
    ۴۱ روز
    3) مقطع و رشته تحصیلی: master psychology
    4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: Friedrich Schiller University Jena/jena
    5) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش:30 سپتامبر
    6) فاصله تحصیلی بین دو مقطع: یک سال

Junior Member

1) تاریخ مصاحبه: 2 جولای 2013
    2) نتیجه ویزا:
    مثبت. 9 سپتامبر ( 10 هفته)
    3) مقطع و رشته تحصیلی:
    M.Sc. Computational Engineering
    4) نام دانشگاه و شهر مربوطه:
    FAU Erlangen-Nuremberg
    5) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش :
    شروع ترم 1 اکتبر، شروع کلاس ها 14 اکتبر
    6) فاصله تحصیلی بین دو مقطع: 0
    7) آیا فرم رشته‌های خاص را پر کرده بودید؟
    خیر
    8) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟
    بله. هفته ششم به اداره مهاجرت ایمیل زدم که گفتن پرونده ای با مشخصات من بدستشون نرسیده و به خانم هاشمی ایمیل زدم که جواب داد هنوز در حال بررسیه. هفته هفتم رفتم باجه اطلاعات سفارت که خانم خمسه گفت پرونده هنوز اینجاس و تا هفته آینده میفرستیم. هفته نهم باز رفتم باجه اطلاعات که گفتن پرونده ات رفته و منتظریم تا جواب از آلمان بیاد (گفت شاید 10 هفته طول بکشه!!!) دو روز بعدش به اداره مهاجرت ارلانگن ایمیل زدم که گفتن جواب رو برای سفارت فرستادیم و از سفارت پیگیری کن. باز به خانم هاشمی ایمیل زدم که جواب نداد و منتظر جواب ایشون بودم که امروز شمارم تو سایت اعلام شد.

Junior Member

1) تاریخ مصاحبه:13 جون 2013
    2) نتیجه ویزا:
    مثبت. 9 سپتامبر ( 2 ماه و 25)
    3) مقطع و رشته تحصیلی: M.Sc. Information and Communication Systems
    4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: TU-Chemnitz
    5) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش : شروع ترم 1 اکتبر، شروع کلاس ها 14 اکتبر
    6) فاصله تحصیلی بین دو مقطع: 2 سال ---> گواهی سابقه کار ارایه دادم
    8) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟ بله..از هفته ششم با سفارت در تماس بودم که فقط یه بار ج داد و اونم ایمیل اماده بود و میگفت در خال پراسس هستش..بعدش با دانشگاه تماس گرفتم گفتن به ما ربطی نداره..بعدش با مهاجرت کمنیتز خانم هاینز در تماس بودم سه بار ایمیل زدم تا جواب داد و گفت مدارکت نیومده و منم پاسخگو نیستم... یه بار هفته پیش رفتم سفارت گفتن مدارک رو فرستادیم المان..