صفحه 102 از 128 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1280

موضوع: اعلام نتیجه درخواست ویزای لیسانس و فوق لیسانس (پرسیدن سوال در این موضوع ممنوع است)

پیش فرض پاسخ : فقط اعلام نتیجه درخواست ویزای دانشجویی (پرسیدن سوال در این موضوع ممنوع است!فقط

1) تاریخ مصاحبه:17 جولای 2013
    2) نتیجه ویزا:
    مثبت. 10 سپتامبر (1ماه و 23 روز)
    3) مقطع و رشته تحصیلی: M.Sc. Media Informatic
    4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: RWTH Aachen university- Aachen
    5) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش : شروع ترم 1 اکتبر، شروع کلاس ها 4 اکتبر
    6) فاصله تحصیلی بین دو مقطع: 3ماه
    7) آیا فرم رشته‌های خاص را پر کرده بودید؟ خیر
    8) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟ فقط یک بار در هفته چهارم به اداره مهاجرت ایمیل زدم و گفتن مدارکت نرسیده هنوز. بعدش دیگه پیگیر نشدم.
    دوستان خوبم آروم باشید و با اعتماد به نفس انرژی مثبت بدید و مطمین باشید همه چیز به موقع درست میشه.
    (If you never try you never know just what you want (cold play-fix you

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فقط اعلام نتیجه درخواست ویزای دانشجویی (پرسیدن سوال در این موضوع ممنوع است!فقط

1) تاریخ مصاحبه:8 جولای 2013
    2) نتیجه ویزا:
    مثبت. 10 سپتامبر (8 هفته)
    3) مقطع و رشته تحصیلی: M.Sc. Mathematics
    4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: Ruhr-Universität-Bochum
    5) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش : شروع کلاس 9 اکتبر
    6) فاصله تحصیلی بین دو مقطع: 2 سال
    8) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟ بله. هفته ششم به اداره مهاجرت ایمیل زدم که گفتند پرونده ای با مشخصات من به دستشون نرسیده، 10 روز بعد دوباره ایمیل زدم گفتند آنلاین به دستشون رسیده ولی تا اصل مدارک نرسه بررسی نمی کنند و احتمالا دو هفته طول میکشه. هفته ی پیش به خانم هاشمی ایمیل زدم که جواب ندادند و امروز شمارم تو سایت اعلام شد. همون دو هفته ای شد که مهاجرت گفته بود
    و در آخر سپاس از همه ی شما دوستان که اطلاعاتتون رو در اختیار بقیه میگذارید. و اقعا به من خیلی کمک کرد. پاینده و موفق باشید همگی

Junior Member

1) تاریخ مصاحبه:21 جولای 2013
    2) نتیجه ویزا:
    مثبت. 10 سپتامبر
    3) مقطع و رشته تحصیلی: Unesco World Heritage Studies
    4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: cottbus-Brendenburg Technical University
    5) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش : شروع کلاس 4 اکتبر
    6) فاصله تحصیلی بین دو مقطع: 1 سال
    8) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟ بله. هفته ششم به اداره مهاجرت ایمیل زدم که گفتند آنلاین به دستشون رسیده ولی تا اصل مدارک نرسه بررسی نمی کنند

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

2) نتیجه ویزا:
    مثبت. 11 سپتامبر
    3) مقطع و رشته تحصیلی:polymer materials science, master
    4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: Martin luther University of halle wittenberg
    5) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش : شروع کلاس 7 اکتبر
    8) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟ بله. من از هفته ی ۴ شروع به ایمیل زدن به خانم هاشمی کردم حدودا ۱۰ تا ایمیل فرستادم که هیچ کدوم رو جواب ندادن. دو روز پیش به اداره مهاجرت شهرم زنگ زدم که جواب تلفن ندادند. امروز در کمال ناباوری رفتم صبح زود سفارت بهم گفتن برو سایت رو چک کن بهت خبر میدیم کی بیای ویزات رو بگیری. الان دیدم و اومده بود.
    *لازم میدونم یه چند تا نکته رو هم بگم. به نظرم پیگیری اصولا تاثیر چندانی نداره مگر اینکه شما پروندتون مشکل خاصی واقعا داشته باشه و ... من که کلا الکی پیگیری کردم.
    دوستان خودتون رو تو استرس نندازید. پرونده ها باهم فرق دارن. هر کس با دیگری. من امروز یکی رو دیدم که ۲۱ جولای اومده بود مصاحبه (اگه الان داره این رو میخونه ارزوم میکنم هر چه زودتر بیاد ویزاش) اونم با رشته کامپیوتر ساینس که خیلی راحتتر از پلیمر ویزا میدن. ولی برای اون نیومده بود. سال پیش و حتی امسال دوستای من در رشته ی من و دانشگاه پذیرفته شده ام ویزاشون تو نوامبر اومد خیلی ها هم اصلا نیومده. خودم فک میکردم م شیمی و پلیمر زیر ۳ ماه ویزاش نمیاد ولی دیدم که تو ۷ هفته اومد. امروز که رفتم سفارت فقط امید داشتم بگن مدارک رو داریم میفرستی در حالیکه ...!!!پس خودتون رو مقایسه نکنید.در ضمن به من حتی فرم امنیت هم ندادند ۱: تو مصاحبه کاملا قانعش کردم ۲: تو انگیزه نامه ام چیزی از دکترا ننوشتم.

در پایان از همه کسانی که کمکم کردن تا به این موفقیت برسم ممنونم از جمله:amir_askari69, torkanturk,...که البته این دو نفر با وجود کمک های فراوانی که به من کردند الان banned هستند. و من وظیفه خودم دونستم اسمشون رو ببرم.

Junior Member

) تاریخ مصاحبه:02 جولای 2013
    2) نتیجه ویزا:
    مثبت. 11 سپتامبر
    3) مقطع و رشته تحصیلی: MASTER, HYDRO SCIENCE
    4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: TU DRESDEN
    5) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش : شروع کلاس 14 اکتبر
    6) فاصله تحصیلی بین دو مقطع: 0
    8) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟ بله. بعد از 8 هفته یک ایمیل به اداره مهاجرت و سفارت VISA-INFO
    زدم که مهاجرت گفت از سفارت پیگیری کن ما اطلاعات نمیدیم!!!
    بعد از یک هفته سفارت زد برو سایت چک کن بعد از 2روز شمارمو زدن

2) نتیجه ویزا:
    مثبت. 11 سپتامبر
    3) مقطع و رشته تحصیلی:Process Systems Engineering, MSc
    4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: Dortmund , TU-Dortmund
    5) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش : شروع کلاس 15 اکتبر
    6) فاصله تحصیلی بین دو مقطع: 0
    8) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟ بله. من 3 روز پیش همزمان به اداره مهاجرت دورتموند و خانم هاشمی میل زدم. خانم هاشمی جواب نداد. اداره مهاجرت دیشب جواب داد که ما مدارکتو دیشب(به واقع میشه پریشب!) فرستادیم ایران. امروزم که اسمم اعلام شد.

1) تاریخ مصاحبه:9 جون 2013
    2) نتیجه ویزا:
    مثبت. 11 سپتامبر
    3) مقطع و رشته تحصیلی:Master,agriculture
    4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: Stuttgart
    5) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش : شروع کلاس 14 اکتبر
    8) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟ بله. من از هفته ی 8 شروع کردم به پیگیری.
    در پایان امیدوارم ویزای همه هرچه زودتر بیاد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ilmenau University of Technology

1) تاریخ مصاحبه: 17 جولای 2013

2) نتیجه ویزا: 8 سپتامبر 2013 (کمتر از 8 هفته)

3) مقطع و رشته تحصیلی: Master of Science in Communications and Signal Processing

4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: TU Ilmenau, Ilmenau

5) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش: اول اکتبر 2013

6) فاصله تحصیلی بین دو مقطع: بیش از 7 سال

8) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟ بله، هفته چهارم به سفارت ایمیل زدم که گفتند پرونده ات در حال بررسی است و هفته ششم به اداره مهاجرت ایمیل زدم که جواب دادند باید از طریق سفارت پیگیری کنم.

Junior Member

Smile پاسخ : فقط اعلام نتیجه درخواست ویزای دانشجویی (پرسیدن سوال در این موضوع ممنوع است!فقط

) تاریخ مصاحبه: 16 جولای 2013

2) نتیجه ویزا: 12 سپتامبر 2013 (دقيقا 8 هفته )

3) مقطع و رشته تحصیلی: Master of Science : Ingenieurinformatik

4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: TU Ilmenau, Ilmenau

5) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش:25 سپتامبر 2013

8) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟ بله، هفته 4 به سفارت ايميل زدم، در دست بررسي بود، هفته ششم:‌ مدارکم ارسال شده بود اما جوابي براي سفارت فرستاده نشده بود. هفته هفتم به مهاجرت ايميل زدم و گفتند اطلاعي ندارند و ديگه جواب ايميل ندادند. سفارت هم ديگه جواب ايميل نداد. دو روز پيش طي يک تماس تلفني با اداره مهاجرت متوجه شدم مدارکم به ايلمنا نرفته و به شهر ديگه اي ( نورد هاسون ) فرستاده شده. در نتيجه دوستاني که ايميل مي زنند مهاجرت جواب نمي ده و مدت زيادي بي جواب مي مونند نگران نباشند.
    به اميد روزي که کسي دغدغه ويزا نداشته باشه و روزي 60 بار سايت سفارت رو باز نکنه !

1) تاریخ مصاحبه: 3 جولای 2013

2) نتیجه ویزا: 12 سپتامبر 2013 (10 هفته)

3) مقطع و رشته تحصیلی: Master of Science in computer Engineering

4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: Stuttgart Universitaet

5) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش: اول اکتبر 2013

6) فاصله تحصیلی بین دو مقطع: 6 ماه

8) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟ بله، ایمیل زدم به مهاجرت گفتن مدارک نیومده .رفتم سفارت گفتن مدارک آلمانه و بعد از اداره مهاجرت پرسیدم گفتن صبر کن و بعد هم ویزام اومد.