صفحه 103 از 128 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 1280

موضوع: اعلام نتیجه درخواست ویزای لیسانس و فوق لیسانس (پرسیدن سوال در این موضوع ممنوع است)

پیش فرض پاسخ : فقط اعلام نتیجه درخواست ویزای دانشجویی (پرسیدن سوال در این موضوع ممنوع است!فقط

1) تاریخ مصاحبه: 23 جون 2013

2) نتیجه ویزا: 12 سپتامبر 2013 (81 روز )

3) مقطع و رشته تحصیلی: Master :Computational Sciences in Engineering

4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: TU Braunschweig, Braunschweig

5) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش:9 سپتامبر 2013

6) فاصله تحصیلی بین دو مقطع: بلافاصله بعد از لیسانس اقدام کردم

7) آیا فرم رشته‌های خاص را پر کرده بودید؟ خیر

8) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟بله ، یک بار هفته ی نهم به خانوم هاشمی میل زدم ، گفت جوابی نیومده از آلمان ، یه بار هفته پیش رفتم سفارت ، گفتن مدارکت آلمانه ، 4 روز پیش به اداره مهاجرت براونشوایگ ایمیل زدم کلی که ویزای من چی شد ؟ ولی جوابی ندادند . دیروز رفتم دوباره سفارت که خانومه بهم گفت ویزات اومده ، برو سایتو چک کن .

Senior Member mor121 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical (Power) Eng., Tafresh University

پیش فرض پاسخ : فقط اعلام نتیجه درخواست ویزای دانشجویی (پرسیدن سوال در این موضوع ممنوع است!فقط

سلام دوستان،

اگه ممکنه از این به بعد یک مورد دیگه هم به سوالات اضافه کنید که بنظر می رسه در پروسه زمانی ویزا دخالت داره:

9) آیا تا بحال به کشورهای اتحادیه اروپا یا حوزه شنگن سفر داشته اید؟

(توضیح: ممکنه به یکسری استعلام برای گواهی عدم سوء پیشینه یا همچین چیزی در زمان اقامت شما در اروپا نیاز باشه بخصوص اگه پرونده شما به امنیت رفته باشه)
    عاقبت دست بدان سرو بلندش برسد هر که را در طلبت همت او قاصر نیست

Member Perl آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, TU Munich

1) تاریخ مصاحبه: ۴ اوت
    2) نتیجه ویزا:
    مثبت. ۱۵ سپتامبر (دقیقا ۶ هفته)
    3) مقطع و رشته تحصیلی:
    M.Sc. Computer Science/Informatics
    4) نام دانشگاه و شهر مربوطه:
    TU Munich - Munich
    5) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش :
    شروع ترم ۱ اکتبر، شروع کلاس ها ۱۴ اکتبر
    6) فاصله تحصیلی بین دو مقطع:
    ۲ سال
    7) آیا فرم رشته‌های خاص را پر کرده بودید؟
    خیر
    8) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟
    بله، پیرو پیگیری های انجام شده در تاریخ ۲۱ اوت از اداره مهاجرت ایمیل زدند و گفتند که تازه یک روزه مدارکم رسیده به دستشون و در تاریخ ۱۲ سپتامبر دوباره ایمیل زدند و گفتند که روز قبل (یعنی ۱۱ سپتامبر ) جواب مثبت رو به تهران اعلام کردند.
    9) آیا تا بحال به کشورهای اتحادیه اروپا یا حوزه شنگن سفر داشته اید؟ خیر

دوستان عزیز خونسردی رمز زود نتیجه گرفتن من بوده!
    فکر میکنم هر چقدر کمتر نگران باشید کارهاتون بهتر پیش میره. علاوه بر اون من به توصیه یکی از آشنایان که گفت اگر موجودی حسابت خوب باشه شاید زودتر نتیجه بگیری، موجودی حسابم رو به بالای ۵۰ میلیون رسوندم و گواهی رو گرفتم. اگر میتونید این کار رو بکنید ضرری نداره. نمیدونم واقعا این کار تاثیر داره یا نه، ولی اگر توانایی انجامش رو دارید هرگز کوتاهی نکنید.

امیدوارم ویزای همه به موقع بیاد و به شروع کلاسهاشون برسن.

Member omid7khat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

1) تاریخ مصاحبه: 31 جولای 2013 2) نتیجه ویزا: 16 سپتامبر 2013 3) مقطع و رشته تحصیلی: Master :Space Science and Tech 4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: TUM 5) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش:14اکتبر 2013 6) فاصله تحصیلی بین دو مقطع: 2 سال 7) آیا فرم رشته‌های خاص را پر کرده بودید؟ خیر 8) آیا به حوزه شینگن مسافرتی داشته اید؟ خیر 9) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟بله ، یک بار هفته ی چهارم به اداره مهاجرت میل زدم ، گفت مدارکت نرسیده آلمان ، یه بار هم هفته پیش به خ هاشمی میل زدم که گفت مدارک فرستادیم. 4 روز پیش یه ایمیل از مهاجرت اومد که گفت نتیجه ویزات مثبته چند روز دیگه تو سایت سفارت چک کن.

1) تاریخ مصاحبه: 23 جون
    2) نتیجه ویزا: مثبت. ۱۵ سپتامبر (12 هفته)
    3) مقطع و رشته تحصیلی: Bachelor, Interior Design
    4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: FH Mainz
    5) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش : شروع ترم ۱ سپتامبر، تاریخ ثبت نام 15 سپتامبر، شروع کلاس ها 30سپتامبر
    6) آیا فرم رشته‌های خاص را پر کرده بودید؟ خیر
    7) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟ بله از هفته چهارم تقریبا هر دو هفته پیگیری کردم هم از سفارت هم از اداره مهاجرت، که هر دفعه هم با این جواب که در حال بررسیه و یا اینکه مدارکی از شما به ما نرسیده مواجه شدم، از هفته 10 هم به سفارت 2، 3 تا ایمیل دادم که هیچ کدوم رو جواب نداده، هفته یازدهم به اداره مهاجرت ایمیل دادم که گفتن جواب مثبت رو 06.09 به سفارت دادن، تا امروز که 10 روز میگذره هنوز شمارم اعلام نشده، امروز با سفارت تماس گرفتم و گفتن نیازی نیست منتظر اعلام شمارت باشی مییتونی بیای و ویزات رو بگیری
    8) آیا تا بحال به کشورهای اتحادیه اروپا یا حوزه شنگن سفر داشته اید؟ بله

من که خودم خیلی نا امید بودم اما خداروشکر جوابم بالاخره اومد ،نگران نباشید و حتما پیگیری کنید اگر سفارت هم جوابتون رو نمیده از اداره مهاجرت پیگیری کنید، من خودم اگه میخواستم منتظر جواب سفارت بشینم حتی هنوز نمیدونستم که جواب ویزام مثبته و همچنان در استرس بودم، چون سفارت حتی شمارم رو هم اعلام نکرده
    ممکنه ویزای خیلی از شماها اومده باشه و سفارت هنوز اعلام نکرده باشه، نا امید نباشید
    برای همتون آرزوی موفقیت میکنم

1) تاریخ مصاحبه: 2 جون
    2) نتیجه ویزا: مثبت.16 سپتامبر (102 روز)
    3) مقطع و رشته تحصیلی: master.Urban managment
    4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: Tu Berlin
    5) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش : شروع ترم 15 oct
    7) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟ بله.تا دلتون بخواد..اولا که اینا بعد از 2 ماه و نیم مدارک منو فرستادن که من هم تو این مدت هم میرفتم اطلاعات هم زنگ میزدم هاشمی و هم اداره مهاجرت میل میدادم.و فایده ای هم نداشت چون کلا مدارک رو نفرستاده بودن.از زمانی هم که فهمیدم مدارک رو فرستادن(از طریق بادجه اطلاعات و اداره مهاجرت) به مدیر گروهم اونجا گفتم پیگیری کن که اونم بیچاره اداره مهاجرتیای برلین رو کچل کرد و هر روز زنگ میزد.اونام به محظ این که مدارکم رسید جواب مثبت رو فرستادن برا ایران و به من هم از طریق میل خبر دادن.3 روز بعد هم زدن تو سایت.
    8) آیا تا بحال به کشورهای اتحادیه اروپا یا حوزه شنگن سفر داشته اید؟ بله

من مستر دومم بود البته رشته ام یکی نبوده با مستری که خوندم. البته دانشگاه پولی بود شاید پولی بودن دانشگاه برای ویزا دادن مهم بوده.

Junior Member

1) تاریخ مصاحبه: 15 جولای
    2) نتیجه ویزا: مثبت.16 سپتامبر (9 هفته)
    3) مقطع و رشته تحصیلی: master.مهندسی محیط زیست
    4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: Clausthal Tu
    5) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش : شروع ترم 30 sep
    7) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟ بله.هفته 5ام با پیگیری از سفارت توسط ایمل فهمیدم مدارکو فرستادن ..ایمل به اتباع خارجه Goslar جواب ندادند ....تماس تلفنی گفت فرستادیم برلین 3 هفته طول میکشه (هفته 7ام زنگ زدم)
    8) آیا تا بحال به کشورهای اتحادیه اروپا یا حوزه شنگن سفر داشته اید؟ خیر
    تو نامه انگیزش نوشته بودم دکترا میخام بخونم.......

دوستان موارد رو دوباره گذاشتم اینجا، چون مورد 6 برای دوستان قبلی از قلم افتاده بود

1) تاریخ مصاحبه:

2) نتیجه ویزا:

3) مقطع و رشته تحصیلی:
    8) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Telecommunications - University of Tehran

Smile پاسخ : فقط اعلام نتیجه درخواست ویزای دانشجویی (پرسیدن سوال در این موضوع ممنوع است!فقط

1) تاریخ مصاحبه: 20 June
    2) نتیجه ویزا:
    مثبت، 17 سپتامبر (تقریبا 13 هفته)
    3) مقطع و رشته تحصیلی:
    کارشناسی ارشد فوتونیک
    Friedrich-Schiller-Universität Jena - Jena
    ثبت نام از 25 سپتامبر - شروع ترم 1 اکتبر
    کارشناسی شهریور 91 تموم شد
    خیر
    خیلی!!! از مسئول رشته م خواستم پیگیری کنه، 29 آگوست بهم ایمیل زد که مهاجرت میگه ایران هنوز مدارکمو نفرستادن! 2 سپتامبر رفتم سفارت خانم خمسه گفت یه هفته ست فرستادیم. هی به مهاجرت ایمیل زدن گفتن نرسیده مدارک، سفارتم میگفت ما فرستادیم. 12 سپتامبر یعنی 5شنبه مهاجرت بهم ایمیل زد که امروز مداکت رسیده دستمونو همین الان هم جواب مثبت رو فرستادیم ایران. امروز هم که سایت سفارت زد.
    خیر
    ویرایش توسط vahishta31 : September 17th, 2013 در ساعت 04:37 PM

Junior Member

1) تاریخ مصاحبه: 24 جولای
    2) نتیجه ویزا:
    مثبت (17 سپتامبر- تقریبا 8 هفته)
    3) مقطع و رشته تحصیلی:
    مستر دوم - Linguistics & Web Technology
    University of Marburg
    مهلا ثبت نام تا 4 اکتبر - شروع کلاسها 14 اکتبر
    کارشناسی ارشد تیرماه تمام شد.
    خیر
    از هفته ی چهارم با اداره مهاجرت تماس گرفتم، گفتن مدارکی به دستشون نرسیده، به سفارت ایمیل زدم گفتن در دست بررسی هست. هفته ششم به سفارت مراجعه کردم گفتن مدارک فرستاده شده منتظر جواب از آلمان هستن، یک هفته بعد مجددا با اداره مهاجرت تماس گرفتم گفتن جواب مثبت رو اعلام کردن، 5 روز بعد از جواب مثبت آلمان شماره ام رو توی سایت زدن.
    خیر