صفحه 107 از 128 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1280

موضوع: اعلام نتیجه درخواست ویزای لیسانس و فوق لیسانس (پرسیدن سوال در این موضوع ممنوع است)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فقط اعلام نتیجه درخواست ویزای دانشجویی (پرسیدن سوال در این موضوع ممنوع است!فقط

1) تاریخ مصاحبه:1 September
    2) تاریخ اعلام نتیجه ویزا: 14/10/2013 (6 هفته)
    3) مقطع و رشته تحصیلی : Master's of informatics
    4) نام دانشگاه و شهر مربوطه:TUM, Munchen
    5) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش : شروع ترم 1 اکتبر، شروع کلاس ها 14 اکتبر اما خود دانشگاه گفت که تا 3 نوامبر هم می توانم ثبت نام کنم

6) فاصله تحصیلی بین دو مقطع:3 ماه
    7) آیا فرم رشته‌های خاص را پر کرده بودید؟خیر
    8) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟ بله. يک بار با اداره مهاجرت مونيخ که اعلام کردن جواب من در تهران است.

9) آیا تا بحال به کشورهای اتحادیه اروپا یا حوزه شنگن سفر داشته اید؟ خیر
    ديفر کردم چون خونه نداشتم اون جا و از شروع ترم هم گذشته بود

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فقط اعلام نتیجه درخواست ویزای دانشجویی (پرسیدن سوال در این موضوع ممنوع است!فقط

1) تاریخ مصاحبه: 29 August
    2) تاریخ اعلام نتیجه ویزا:
    20/10/2013 (7 هفته)
    3) مقطع و رشته تحصیلی :MSc. Sustainable Resource Management

4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: TUM
    5) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش : تاریخ ثبت نام تا 15 November و شروع کلاس ها 14 اکتبر
    6) فاصله تحصیلی بین دو مقطع:سه سال
    8) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟
    اداره مهاجرت ایمیل جواب نمی داد ولی تلفنی یکبار 6 اکتبر تماس داشتم که گفتن 2 اکتبر چند تا سئوال از سفارت پرسیدیم و منتظر جوابیم. 13 اکتبر رفتم سفارت باجه اطلاعات که گفت هنوز کنسول جواب سئوالا رو نداده و دو هفته دیگه. امروز زنگ زدم خانم هاشمی که گفت اوکی شده و سایتو چک کن.
    9) آیا تا بحال به کشورهای اتحادیه اروپا یا حوزه شنگن سفر داشته اید؟ بله

Junior Member

1) تاریخ مصاحبه: 08 August
    2) تاریخ اعلام نتیجه ویزا: 20/10/2013 (فکر می کنم 11 هفته - حسابش از دستم خارج شده)
    3) مقطع و رشته تحصیلی :MSc.Electrical Systems Engineering
    4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: Paderborn
    5) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش : تاریخ ثبت نام تا 25 اکتبر و شروع کلاس ها 14 اکتبر
    6) فاصله تحصیلی بین دو مقطع:2 سال
    8) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟ بلی ، هفته ی 4 به اداره مهاجرت میل زدم که جواب نداد ، بعد به خانم هاشمی میل زدم که بعد از 2 هفته جواب دادن که سفارت باهاتون تماس می گیره. بعدچند روز از سفارت زنگ زدن که کنسول می خواد باهات مصاحبه کنه. بعد چند روز رفتم با کنسول به زبان انگلیسی مصاحبه کردم و آخر مصاحبه گفتن که تا چند روز حواب میدیم. بعد رفت و 2 هفته خبری نشد که دوباره به خانم هاشمی میل زدم که ایشون جواب دادن تا چند رو سایت رو چک کن.
    و بالاخره امروز اسمم رو زدن تو سایت

خدا خانم هاشمی رو نگه داره ، ایشون نبودن فکر نمی کنم من به نتیجه ای می رسیدم

Junior Member

1) تاریخ مصاحبه: 28 May
    2) تاریخ اعلام نتیجه ویزا: 20/10/2013
    3) مقطع و رشته تحصیلی :MSc.Biomedical Engineering
    4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: RWTH-AACHEN
    5) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش : تاریخ ثبت نام تا 20 آگوست و شروع کلاس ها 14 اکتبر (تا 30 اکتبر دانشگاه برام اکستند کرد)
    6) فاصله تحصیلی بین دو مقطع:6 ماه
    7) آیا فرم رشته‌های خاص را پر کرده بودید؟بله (تاریخ 20 جولای تماس گرفتن که باید این فرم پر کنم.
    8) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟ بلی ، با مهاجرت تماس داشتم (که 12 اگوست میل اومد که ما مدارکتون امروز دریافت کردیم و موافقت خودمون هم امروز اعلام کردیم -قبلش هم به سفارت میل زده بودم و جواب های در حال پروسه است رو میزدن (پیگیری هم از وقتی فرم گرفتم کردم شروع کردم)-چند بار با شماره 39991980 زنگ زدم و می گفت امنیت نیومده؛ اطلاعاتم می رفتم! یه دورم با چند نفر (وضعیتشون عین من بود) نامه زدم به سفارت که در جواب استتوس ویزا ها رو گفتن و گفتن به محض اومدن نتیجه مطلعتون می کنیم !در آخرم چون به ددلاین یونیم نزدیک می شد، از دانشگاه خواستم زنگ بزنه! موفق نشدن! میل زدن اما به سفارت! (نمی دونم چی) {همین چند روز پیش بود}.. به خانوم هاشمیم ، میل میزدم.. خلاصه اینکه نمی گم پیگیری تاثیر فوق العاده ای داره! اما شاید به آدم کمک کنه (اونایی که مخصوصا عین من دیگه خیلی به ددلاینشون نزدیکه) جوابشون اگه از آلمان اومد زودتر اعلام شه...حداقل خیال خود آدم راحت تره!

9) آیا تا بحال به کشورهای اتحادیه اروپا یا حوزه شنگن سفر داشته اید؟ بلی

Junior Member

1) تاریخ مصاحبه: 5 سپتامبر
    2) تاریخ اعلام نتیجه ویزا: 24 اکتبر (دقیقا 7 هفته)
    3) مقطع و رشته تحصیلی : M.Sc. Computer Science and Communications Engineering
    4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: University of Duisburg-Essen
    5) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش : شروع کلاسا 14 اکتبر / تاریخ ثبت نام طبق نامه ی پذیرش تا 31 اکتبر (محض احتیاط از دانشگاه تا 11 نوامبر وقت گرفته بودم، اما بعد از مصاحبه م بود و سفارت هم چیزی ازم نخواسته بود)
    6) فاصله تحصیلی بین دو مقطع: 2 سال
    8) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟بله، روز مصاحبه ازم خواسته بودن مدرک ZD رو که گرفتم ببرم براشون، هفته ی چهارم (1 اکتبر) که مدرک رو بردم بهم گفتن ما هفته ی پیش (24 سپتامبر) مدارکت رو ارسال کردیم خودت پیگیری کن که سریعتر جواب بدن. من همون روز به مهاجرت ایمیل زدم و بهم گفتن داریم مدارکت رو بررسی میکنیم که کامل باشه و تموم بشه به سفارت اطلاع میدیم. 9 اکتبر به مهاجرت و سفارت ایمیل زدم که مهاجرت گفتن سرمون شلوغه و نیروی کار کم داریم و هر موقع بتونیم جواب میدیم و ازم خواستن منتظر بمونم. سفارت هم روز بعد ایمیل زدن گفتن در حال بررسیه. 21 اکتبر زنگ زدم سفارت که وضعیت پرونده م رو بپرسم که بدون اینکه شماره پرونده رو بپرسن گفتن ما به هیچ وجه تلفنی هیچ جوابی نمیدیم منتظر بمونین هر وقت جواب بیاد رو سایت میزنیم. و بالاخره 24 اکتبر شماره م اعلام شد.

1) تاریخ مصاحبه: 9 جولای
    2) تاریخ اعلام نتیجه ویزا: 21 اکتبر (3 ماه و 12 روز)
    3) مقطع و رشته تحصیلی : M.Sc. Informatics
    4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: TUM
    5) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش : شروع کلاسا 14 اکتبر / از دانشگاه تا 3 نوامبر اجازه گرفته بودم
    6) فاصله تحصیلی بین دو مقطع: 4 سال
    7) آیا فرم رشته‌های خاص را پر کرده بودید؟بلی
    8) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟بله، بارها و بارها! ولی به جز یک مورد که درباره سؤال اداره مهاجرت در مورد پرونده م بود هیچ کدومش تأثیر خاصی نداشت

Junior Member

1) تاریخ مصاحبه: 18 آگوست
    2) تاریخ اعلام نتیجه ویزا: 30 اکتبر (2 ماه و 12 روز)
    3) مقطع و رشته تحصیلی : Nanobiophysics
    4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: TU Dresden
    5) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش : شروع کلاسا 14 اکتبر / دانشگاه گفته بود هروقت بیاد ویزات میتونی بیای!
    6) فاصله تحصیلی بین دو مقطع: هیچی
    8) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟بله، خیللللیییییییییییی! 26 سپتامبر جواب مهاجرتم اومد و از اون موقع هم منتظر امنیتم! (خیلی خوشحالم! )
    امیدوار باشید میاد زود.

Junior Member farid_gentle آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering, Isfahan University of Technology

) تاریخ مصاحبه: 18 سپتامبر
    2) تاریخ اعلام نتیجه ویزا: 31 اکتبر (6 هفته)
    3) مقطع و رشته تحصیلی : M.S.c computer simulation in science
    4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: wuppertal
    5) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش : شروع کلاسا 14 اکتبر / دانشگاه گفته بود تا آخر اکتبر وقت دارم که مدارک رو ایمیل کنم من جمله ویزا
    6) فاصله تحصیلی بین دو مقطع: 8 سال
    8) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟بله، هفته پنجم به خانوم هاشمی ایمیل دادم که گفت مدارک آلمانه. چند روز بعد (28 اکتبر)از اداره مهاجرت سوال کردم که گفت امروز صبح جواب آنلاین فرستادیم. 30 ام هم اعلام شد اسمم. 31 ام هم ویزا رو گرفتم.
    *البته الان با international office دانشگاه یه مشکلی مسخره پیدا کردم که ممکنه کل قضیه بره زیر سوال. اگه کسی میتونه راهنمایی کنه
    لطفا پیغام خصوصی بده. ممنونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Shiraz University

1) تاریخ مصاحبه: 29 آگوست

2) تاریخ اعلام نتیجه ویزا: 3 نوامبر(10 هفته)

3) مقطع و رشته تحصیلی :Master of Materials Science

4) نام دانشگاه و شهر مربوطه: University of Stuttgart

5) تاریخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذیرش : شروع کلاسا 14 اکتبر / ثبت نام تا 31 اکتبر که تا 15 نوامبر تمدید شد
    6) فاصله تحصیلی بین دو مقطع: 6 ماه

8) آیا در طول انتظار برای ویزا مکاتبه ای با اداره مهاجرت/ اداره امنیت/ سفارت داشته اید؟بله، خیلی زیاد! 26 سپتامبر جواب مهاجرتم اومد و از اون موقع هم منتظر امنیتم بودم

به نظرم پیگیری خیلی موثره صبور باشید امیدوارم ویزای همه دوستان زودتر بیاد.

) مصاحبه: 22 اکتبر
    ٢) اعلام نتيجه: 10 نوامبر
    ٣) مقطع و رشته تحصيmagister, musikwissenschaft
    ٤) دانشگاه: goethe,فرانکفورت
    ٥) تاريخ ثبت نام/شروع برنامه بر اساس نامه پذيرش: شروع كلاس زبان 25 نوامبر/ امتحان DSH 6 مارچ
    ٦) فاصله تحصيلي بين دو مقطع: -
    ٧) آيا فرم رشته هاي خاص را پر كرده بوديد؟ خیر
    ٨) آيا در طول انتظار براي ويزا مكاتبه اي با اداره مهاجرت/امنيت/و يا سفارت داشته ايد؟ بله. بعد از دو هفته به مهاجرت ایمیل دادم و پرسیدم مدارکم رسیده؟ اونا جواب دادن نه! فرداش یکی از دوستانم در آلمان به اداره زنگ زد و ایمیل شخصی که مسول دانشجویان هست رو گرفت. من به اون خانم ایمیل دادم و شرایطم رو توضیح دادم و ازش خواهش کردم که کارم رو زودتر انجام بده. فرداش جواب داد که مدارکت هنوز با پست نرسیده و من تا نرسه کاری نمی تونم انجام بدم. اما بعد از دو ساعت دوباره ایمیل داد که مدارکت رسید و من جواب مثبتم رو به سفارت اعلام کردم. دو روز بعدشم اسمم رو سایت اومد.
    ٩) آيا تا به حال به اروپا يا حوزه شينگن سفر داشته ايد؟ خیر