صفحه 25 از 128 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343575125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 1280

موضوع: اعلام نتیجه درخواست ویزای لیسانس و فوق لیسانس (پرسیدن سوال در این موضوع ممنوع است)

Member aramas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ruhr-Bochum, Materials science and simulation

پیش فرض پاسخ : اعلام نتیجه درخواست ویزا ، مدت زمان انتظار و تحویل ویزا 2012

یه سوال داشتم که نمی دونم اینجا باید مطرحش کنم یا جای دیگه، بهرحال اینجا نوشتم چون در مورد ویزا بود:
    توی رسید کوچکیه(ورقه کوچکی که به رسید صندوق منگنه شده) چندتا کادر وجود داره که یکی شون شماره پرونده هست و دوتای بالایی هم یه سری چیزهای دیگه که به نظرم مربوط به کارای اداریه، اما یه کادر کوچک دیگه هم هست که سمت چپ و زیر شماره پرونده قرار داره. یه حرف و یه علامت مثبت یا منفی توش نوشتن، از دوستان کسی خبر داره که آیا این کادر و محتویاتش(مثلا مثبت یامنفی اش) توی تصمیمات سفارت برای تایید ویزا یا رد کردن اون موثر هست یا نه؟!
    نمی دونم چرا یه دفعه این کادر نظرم رو به خودش جلب کرده و احساس می کنم که مهمه!
    بقیه دوستان هم نگاه بندازن و یادشون بمونه، اگه جواب کسی اومد، چک کنه ببینه همچین فرضی صحت داره یا نه؟!
    انشاا... که جواب همگی مثبت باشه.

Junior Member

سلام مال من رو 2a نوشتند مثبت منفی نداره...فکر نکنم چیز مهمی باشه چون این کاغذ دست ماست دست اونها تو پرونده نیست...شاید نظر مثبت یا منفی مصاحبه گر در خود پرونده ثبت بشه ولی بعید میدونم اگه موضوع محرمانه ای باشه در کاغذ ثبت بشه ،در پرونده ثبت میشه

Junior Member

سلام و سپاس به خاطر این همه زحمت و اطلاع رسانی
    سوالی دارم که ممنون میشم پاسخ بدید.
    من 28 مارچ مصاحبه داشتم و چنذ روز گذشته به من اطلاع دادند که پاسخ درخواست شما به آدرس پستی پست شد! حالا این یعنی اینکه ویزای من رد شده است؟ آیا واقعا اگر اینطور است امیدی هست؟ و اینکه میشه لطفا بگید که چگونه می شود با خانم هاشمی تماس گرفت؟ تلفن را پاسخ نمی دهند.
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط saashaa نمایش پست ها
    سلام و سپاس به خاطر این همه زحمت و اطلاع رسانی
    سوالی دارم که ممنون میشم پاسخ بدید.
    من 28 مارچ مصاحبه داشتم و چنذ روز گذشته به من اطلاع دادند که پاسخ درخواست شما به آدرس پستی پست شد! حالا این یعنی اینکه ویزای من رد شده است؟ ممنونم
    سلام
    متاسفانه ویزای شما رد شده است

Member aramas آواتار ها
    رشته و دانشگاه

من برای دانشگاه بوخوم درخواست ویزای دانشجویی داده بودم و 29 آپریل مصاحبه کردم، دیروز برای دفتر روابط بین الملل دانشگاهم ایمیل زدم که تقریبا چقدر طول میکشه تا جواب بدن. چون شنیده بودم که معمولا بچه هایی که برای بوخوم اقدام کرده بودن، حدود 20 روز بعد جوابشون اومده بوده. بعد امروز بهم جواب دادن که معمولا تا 3 هفته و 2 روز کاری بعد از مصاحبه در صورت رد شدن ویزا، با متقاصی تماس میگیرن و بهش اطلاع میدن. اینطوری که ایشون گفته بود، احتمالا بعد از این مدت دیگه بستگی به مراحل قانونی اش داره و نمی بایستی رد شده باشه و بهم امیدواری داده بود که ویزام به احتمال زیاد اوکی شده. خدا کنه اینطور شده باشه. این رو نوشتم که بقیه دوستانی که خیلی منتظر بودن، مثل من کمی دلگرم بشن.
    می خواستم از دوستمون saashaa هم بپرسم که دقیقا چند روز کاری بعد از مصاحبه شون، باهاشون تماس گرفتن؟؟
    آیا بیشتر از 3 هفته و 2 روز کاری بوده؟!

Junior Member

سلام، امیدوارم که به زودی کارتون ok بشه. نه، کسی با من تماس نگرفت، خودم ای میل زدم و پرسیدم و اونها گفتند، بعد از یک ماه و 15 روز. دیگه تمام امید من نا امید شد! من یک سوال دارم، شما از دفتر روابط بین الملل دانشگاه جویای ویزاتون شدین؟ اگر که نامه به دست من برسه، اونها می تونن کمک کنن؟( منظورم دانشگاهه) ممنون

Member aramas آواتار ها
    رشته و دانشگاه

بله، من تو سایت دانشگاه و از قسمت International Office با یکی از کسانی که بعنوان مشاور معرفی شده بود پرسیدم و این جواب گرفتم. البته ایشون گفتن که ما تا قبل از این 3 هفته و 2 روز نمی تونیم دخالت کنم و در مورد بعدش چیزی نگفت. شما هم بگرد توی سایت دانشگاه تون، شاید بتونی از طریق اونها یه کاری بکنی. انشا ا... درست میشه.

Junior Member

من واسه PhD اقدام کردم و همه مدارکم کامل بود. حتی بورس از محل کارم داشتم که هزیته هام رو می ده و گواهی یورو هم بردم. نمی دونم دلیلش چی می تونه باشه. رشتم هم خاص نبود. VETERINARY MEDICINE اون نامه دانشگاه رو من همین الان دارم. فقط منتظرم ببینم نامه چی نوشته شده.
    مثل اینکه تا نامه نرسه کاری نمی شه کرد؟درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saashaa نمایش پست ها
    من واسه PhD اقدام کردم و همه مدارکم کامل بود. حتی بورس از محل کارم داشتم که هزیته هام رو می ده و گواهی یورو هم بردم. نمی دونم دلیلش چی می تونه باشه. رشتم هم خاص نبود. VETERINARY MEDICINE اون نامه دانشگاه رو من همین الان دارم. فقط منتظرم ببینم نامه چی نوشته شده.
    مثل اینکه تا نامه نرسه کاری نمی شه کرد؟درسته؟
    بله، کاری نمی شه کرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminakd نمایش پست ها
    فک نکنم به سن وسال مربوط باشه. سفارت فرانسه از همه اثر انگشت می گیرن. شما رشته تون حساس نیست پس نگران نباشید.
    دوستان از اونجایی که هیچ مطلبی در مورد گرفتن اثر انگشت و طولانی شدن انتظار ویزا اینجا نبود. لازم دیدم ادامهی تجربه ی خودم رو اینجا بیارم. من نوزدهم فوریه مصاحبه دادم و 18 مارس تماس گرفتن که ویزا مثبته وقتی رفتم گفتن یادشون رفته ازم اثر انگشت بگیرن و گرفتن و گفتن برو دو باره خبرت میکنیم. امروز نگاه کردم توی فایل پی دی اف بارکدم بود 18 می. پس این اثر انگشت کار رو عقب میندازه اما لزوما لازم نیست بابتش نگران باشیم. من که اولش کلی شکه شدم. با امید موفقیت همه راستی شاید لازم باشه دوباره ذکر کنم که رشتهی من ادبیات تطبیقی و مقطع دکتری و دانشگاهم برلین، Freie Universität