صفحه 4 از 128 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1280

موضوع: اعلام نتیجه درخواست ویزای لیسانس و فوق لیسانس (پرسیدن سوال در این موضوع ممنوع است)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر (نرم افزار)

پیش فرض پاسخ : اعلام نتیجه درخواست ویزا ، مدت زمان انتظار و تحویل ویزا 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط ebsilon801 نمایش پست ها
    الان واسه شما داره 2 ماه میشه.. تماس داشته باشین که مدارک رفته آلمان یا نه.. که قاعدتا باید رفته باشه.
    مدارک رو ۲ هفته بعد خانم هاشمی گفت فرستادن آلمان اما بعدن که پیگیری کردم گفتن دیگه تلفنی جواب نمیدن و اگر تا ۱۰ هفته طول کشید تماس بگیرم! فعلن که زندگی ما رو هواست و اونام خیلی خونسرد.

Junior Member

سلام
    من 29 دسامبر مصاحبه داشتم برا دکتری با فاند- 12 ژانویه دانشجو استادم گفت که استاد در مورد تاییدیه امنیتی با سفارت در تماس بوده- این یعنی اینکه پرونده من المان رفته؟
    (ضمنا اول گفتن رشتم خاص نیست الان می گن خاص شده! )
    این تاییدیه امنیتی چی هست؟ به غیر از استاد از کی استعلام می کنن؟ کسی می دونه؟
    نباید تا حالا سفارت به من اطلاع می داد؟ خانم هاشمی جوابی نمیدن می گن که منتظر باشم!
    ممنون

Junior Member

ممنونم
    تاریخ مصاحبه: 29 دسامبر
    تاریخ تلفن از سفارت: 7 فوریه
    مدت انتظار: تقریبا 41 روز
    رشته: چند زمینه ای تو نروساینس (ظاهرا خاص)
    مقطع: دکتری با فاند
    ایالت: Baden-Wurttemberg

ویزا شما هم حتما به همین زودی ها میاد !

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiii نمایش پست ها
    تبریک میگم، تاریخ مصاحبه تون کی بود؟

خدايا شكرت.
    سلام بچه ها. ديروز يه اتفاقي برام افتاد كه تا يك ساعت تو شوك بودم. يكي از قشنگترين روز هاي زندگيم بود. يكي از دوستام ساعت 7 مصاحبه داشت منم براي اينكه تنها نباشه و استرس نداشته باشه باهاش رفتم سفارت. بعد كه اون رفت تو من چون بيكار بودم گفتم برم تو يه سر و گوشي آب بدم. تو كيفم رو گشتم ديدم برگه رسيد روز مصاحبه خودم هم همرامه. با همون رفتم تو. بعد از يه ساعت تو صف واستادن لالاخره رفتم تو يكي از اون 3 تا باجه اي كه مدارك رو چك مي كنند. يه خانوم آلماني اونجا بود. گفتم من اومدم اينجا پيگيري كنم ببينم ويزام چي شده. گفت چقدر گذشته گفتم 40 روز تقريبا. گفت هنوز زوده . اگه خبري بشه من خودم بهتون زنگ مي زنم مي گم. بعد گفت چه مقطعي بودي گفتم دكترا. گفت پس اصلا عجله نكن. حتي ممكنه تا يه سال طول بكشه مخصوصا اگه رشتت خاص باشه كه ديگه بدتر(من بدبخت هم ليسانسم خاصه هم فوقم و هم دكترام... يكي از يكي ديگه خاصتر برق-هسته اي-Life Science ). منم واقعا با توجه به اين سخت گيري هاي اخير و رشته فوقم (مهندسي هسته اي) ديگه كم كم بي خيال ويزا شده بودم. پارسال هم سر همين از كانادا رجكت شدم. بعد خانومه گفت شماره تماست همينه ...0511 منم گفتم آره. گفت مال كجاست اين پيش شماره؟ گفتم مشهد. بعد خنديد گفت يعني اين همه راه از مشهد اومدي كه همينو بپرسي؟ منم با نا اميدي گفتم آره ديگه. بعد صداي ميكروفون رو قطع كرد كه من نفهمم چي ميگه پاشد رفت اتاق پشتي و بعد هم اومد و به يكي زنگ زد و شروع كرد به آلماني حرف زدن و خنديدن. بعد ازم پرسيد بيمه داري؟ گفتم نه. گفت سريع بپر تو همين كنار كوچه برلن يه بيمه يه ماه بگير بيا. يه كاغذ هم بهم داد كه بزارن بيام تو. من شوكه شدم گفتم يعني ويزان اومده؟ گفت آره 3 بار ازش پرسيدم كه مطمئنين؟ منو با يكي ديگه اشتباه نگرفتين؟ گفت نه اما اگه خوشحال نشدي بگو ويزاتو باطل كنن. منم گفتم نه تورو خدا اما شوكه شدم. گفت تبريك مي گم. دليل اينكه داشتم پشت تلفن مي خنديد هم اين بود كه همين الان ويزاتون اومده و تازه پس فردا مي خواستيم بهتون زنگ بزنيم كه بياين بگيرين. خيلي شما خوش شانسي كه اين همه راه اومدي و نتيجه گرفتي. موفق باشيد. جاتون خالي بود. واقعا تا يك ساعت پشت در سفارت هنوز باورم نمي شد. تا اينكه ظهر بلاخره ويزامو گرفتم.
    من مصاحبه ام تاريخش 27 دسامبر بود. 7 فوريه هم ويزامو گرفتم. براي مقطع دكتري. بك گراندم هم از خاص رد كرده بود.
    دوستاني كه نگران اند: با اميد به خدا همه چي درست مي شه. حتي اگه رشته خاص باشين يا هر مشكل ديگه اي داشته باشيد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Göttingen, Physics

بسیار هیجان‌انگیز بود! خدا دوستت داره کلی!
    من الان ۷۰ روزه که مدارکم را دادم و هنوز خبری نیست!

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanirani نمایش پست ها
    بسیار هیجان‌انگیز بود! خدا دوستت داره کلی!
    من الان ۷۰ روزه که مدارکم را دادم و هنوز خبری نیست!
    نگران نباش. دير و زود داره اما سوخت و سوز نداره. اينشالله به زودي مياد. ممنونم. از طريق اداره مهاجرت پي گيري كن.

Junior Member

امروز به من زنگ زدند و گفتند ویزات حاضره. مصاحبه من ۲ ژانویه بود اما مدارک دانشگاه رو ۱۷ ژانویه تحویل دادم.
    با حساب هفدهم مدت انتظار ۲۳ روز شد. یک سوال هم اینکه این بیمه مسافرتی را چند روزه باید گرفت.

سلام
    به من گفته بودن یکماهه و من هم یکماهه بردم و ویزا گرفتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mrroohian نمایش پست ها
    امروز به من زنگ زدند و گفتند ویزات حاضره. مصاحبه من ۲ ژانویه بود اما مدارک دانشگاه رو ۱۷ ژانویه تحویل دادم.
    با حساب هفدهم مدت انتظار ۲۳ روز شد. یک سوال هم اینکه این بیمه مسافرتی را چند روزه باید گرفت.
    I don`t need time.What i need is a Deadline

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrroohian نمایش پست ها
    خیلی خیلی تبریک می گم

می شیه بگید چه رشته ای بودید و در چه مقطعی؟

فک کنم بیمه 1 ماهه کافی باشه البته من خودم قبلا واسه فنلاند بیمه گرفتم قیمت 1 ماهه با سه ماهه زیاد فرقی نداره !

Junior Member

خیلی ممنون
    رشته computer science برای مستر دانشگاه UdS.
    احتمالا همون یک ماهه باشه. حالا من دوباره به سفارت زنگ می زنم.