صفحه 8 از 128 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1280

موضوع: اعلام نتیجه درخواست ویزای لیسانس و فوق لیسانس (پرسیدن سوال در این موضوع ممنوع است)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعلام نتیجه درخواست ویزا ، مدت زمان انتظار و تحویل ویزا 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiii نمایش پست ها
    من! ۱۵ دسامبر اقدام کردم و هنوز هیچی. چطور مگه؟
    سلام

شما واسه کدوم ایالت اقدام کردین؟ رشته تون چیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر (نرم افزار)

سلام،

کاملن نا امید شده بودم ولی بالاخره ۱۰ روز پیش از سفارت با من تماس گرفتن و گفتن ۷ مارچ با بیمه یک ماهه واسه ویزا مراجعه کنم.

تاریخ مصاحبه: ۱۵ دسامبر ۲۰۱۱
    تاریخ تماس از سفارت: ۲۸ فوریه
    تاریخ دریافت ویزا: ۷ مارچ
    دانشگاه گوتینگن

من به این نتیجه رسیدم چیزی که در مدت زمان دریافت ویزا خیلی تاثیر داره شهر محل دانشگاهتونه و میزان شلوغی اداره مهاجرت اون شهر. نا امید نشین بچه ها، هرچند من بهتر از هرکسی می‌دونم این انتظار لعنتی چقدر سخته.
    امیدوارم همه‌تون ویزاهاتون زود بیاد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر (نرم افزار)

نقل قول نوشته اصلی توسط aminakd نمایش پست ها
    سلام

شما واسه کدوم ایالت اقدام کردین؟ رشته تون چیه؟
    دانشگاه گوتینگن، ایالت در مورد ویزا اهمیتی نداره، درخواستتون تو شهر دانشگاه بررسی میشه و تو ویزا هم اسم همون شهر هست.
    رشته Internet Technologies and Information Systems

Junior Member

سلام،

کاملن نا امید شده بودم ولی بالاخره ۱۰ روز پیش از سفارت با من تماس گرفتن و گفتن ۷ مارچ با بیمه یک ماهه واسه ویزا مراجعه کنم.

تاریخ مصاحبه: ۱۵ دسامبر ۲۰۱۱
    تاریخ تماس از سفارت: ۲۸ فوریه
    تاریخ دریافت ویزا: ۷ مارچ
    دانشگاه گوتینگن

من به این نتیجه رسیدم چیزی که در مدت زمان دریافت ویزا خیلی تاثیر داره شهر محل دانشگاهتونه و میزان شلوغی اداره مهاجرت اون شهر. نا امید نشین بچه ها، هرچند من بهتر از هرکسی می‌دونم این انتظار لعنتی چقدر سخته.
    امیدوارم همه‌تون ویزاهاتون زود بیاد.
    سلام. تبریک می گم بهتون. وقتی جواب ویزای کسی می یاد خیلی امیدوار می شم. ییه سئوال دارم.
    رشته شما جزء رشته های خاص محسوب می شه؟ فرم رشته های خاص (همون فرم 6 صفحه ای ) رو بهتون دادند که پر کنید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر (نرم افزار)

نقل قول نوشته اصلی توسط NargessSa نمایش پست ها
    سلام. تبریک می گم بهتون. وقتی جواب ویزای کسی می یاد خیلی امیدوار می شم. ییه سئوال دارم.
    رشته شما جزء رشته های خاص محسوب می شه؟ فرم رشته های خاص (همون فرم 6 صفحه ای ) رو بهتون دادند که پر کنید؟
    ممنون از تبریکتون. من وقتی مدارکمو دادم به باجه کنترل مدارک یه فرم رشته های خاص بهم داد و گفت اینو تا قبل از مصاحبه پرش کن. منم همین کارو کردم ولی خانمی که با من مصاحبه می‌کرد این فرمو از من نخواست. به بقیه هم رشته های منم این فرمو نداده بودن. این قضیه رشته های خاص معلومه هیچ حساب و کتابی نداره.

Junior Member

ممنون از تبریکتون. من وقتی مدارکمو دادم به باجه کنترل مدارک یه فرم رشته های خاص بهم داد و گفت اینو تا قبل از مصاحبه پرش کن. منم همین کارو کردم ولی خانمی که با من مصاحبه می‌کرد این فرمو از من نخواست. به بقیه هم رشته های منم این فرمو نداده بودن. این قضیه رشته های خاص معلومه هیچ حساب و کتابی نداره.
    خیلی بی حساب و کتابه. به منم اون خانم مصاحبه کننده نداد ولی بعد از 2 هفته بهم زنگ زدن گفتن پر کن و ایمیل کن واسمون.

نقل قول نوشته اصلی توسط NargessSa نمایش پست ها
    خیلی بی حساب و کتابه. به منم اون خانم مصاحبه کننده نداد ولی بعد از 2 هفته بهم زنگ زدن گفتن پر کن و ایمیل کن واسمون.
    من یه توضیحی بدم برای دوستان. این فرم که برای ما معروف به رشته های خاصه در واقع باید توسط تمام افرادی که برای فوق لیسانس به بالا می خوان برن پر بشه. منتها بعضی رشته ها چون تو لیسانس زیاد جای تحقیقات نداره واسه همون اگه اون فرم رو بدن به طرف پر کنه عملا باید خالی بزاره واسه همین معمولا به رشته های فنی می دن. اینی هم که بعد از 2 هفته می گن پرکنید چون مدارک قبل از فرستاده شدن به آلمان توسط خانوم کنسول بررسی می شه و اون اگه تشخیص بده باید پر بشه. من خودم تو خونه این فرم رو پر کرده بودم و روز مصاحبه آفیسر که گفت بیا اینو پر کن بهش دادم بلافاصله. در ضمن من .ویزام تقریبا 1 ماهه اومد (با اینکه رشته های لیسانس ، فوق و دکترام همه خاص بودند . فوقم که خیلی خیلی خاص بود). در نتیجه اگر تو مدارکتون مشکلی نداشته باشید و سابقه تحصیلیتون هم زیاد ضعیف نباشه حتما ویزا می گیرید.

Junior Member

دوستان من پنجاه و دو سه روز از مصاحبم میگذره و هنوز خبری نیست.. میخواستم ببینم کسی مشابه من تو انتظار مونده الان؟
    برای مستر اقدام کردم و از اول آپریل شروعش هست..
    تلفنی که اطلاعاتی نمیدن، با مراجعه حضوری جوابی داده میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر (نرم افزار)

نقل قول نوشته اصلی توسط farid63 نمایش پست ها
    دوستان من پنجاه و دو سه روز از مصاحبم میگذره و هنوز خبری نیست.. میخواستم ببینم کسی مشابه من تو انتظار مونده الان؟
    برای مستر اقدام کردم و از اول آپریل شروعش هست..
    تلفنی که اطلاعاتی نمیدن، با مراجعه حضوری جوابی داده میشه؟
    واسه من دو ماه و نیم طول کشید، نگران ویزا نباش درست میشه بالاخره، نگران این باش که بعد از اینکه ویزات اومد چجوری با اون وقت کم تو این موقع شلوغ سال بلیط بگیری و اونور تو آلمان به فکر خونه باش. به نظر من که با مراجعه حضوری جوابی نمی‌گیری، چون اولن نمی‌زارن بری داخل و بعدشم اینکه پروندت در حال حاضر ایران نیست احتمالن، مگر اینکه جوابش از آلمان اومده باشه که در اون صورت خودشون تماس می‌گیرن دیگه.

Junior Member

Unhappy پاسخ : اعلام نتیجه درخواست ویزا ، مدت زمان انتظار و تحویل ویزا 2012

من هم 25 ژانویه مصاحبه داشتم.مستر،مونیخ.شروع ترمم هم 20 مارچ.هنوز خبری نیست.