صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22

موضوع: فیزیک هسته ای

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فیزیک هسته ای

با سلام
    يه سوال داشتم مي خواستم بدونم کسي از دوستان تونسته در سالهاي اخير در رشته فيزيک هسته اي پذيرش بگيره؟چه کشورههاي احتمال بيشتري براي دادن فاند در اين رشته را دارند؟

Junior Member hach آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

سلام
    اگر از استادی که گرایشش هسته ایه توصیه نامه بگیرم ، مشکلی برام پیش میاد؟ گرایش خودم فیزیک حالت جامده این استاده لیسانسم بوده وقتی ازش درخواست کردم گفت مشکلی ندارم با Rec ولی این هسته ای بودن گرایش من یه وقت مشکلی برات ایجاد نکنه!

سلام دوستان
    من قصد دارم برای ارشد یا دکتری فیزیک هسته ای یا مهندسی هسته ای بخونم آیا کشوری پذیرش داره؟

سلام دوستان
    لطفا اطلاعاتی درباره "مهندسی هسته ای " و وضعیت پذیرش در این رشته ( و گرایش هاش) و ... بذارید

سلام

کسی که دانشگاه آزاد فیزیک هسته ای بخونه شانسی واسه تحصیل تو کشور خارجی رو داره؟
    ویرایش توسط Olympia : January 11th, 2014 در ساعت 10:54 PM دلیل: ویرایش به فارسی

Junior Member Issac1990 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    solid state physic of (elmo sanat) IUST

سلام دوستان عزیز جواب اکثر شما اینه که اگه فیزیک هسته ای کاربردی اپلای کنید برای کشور های دیگه با توجه به تحریم های کشورهای پیشرفته به مشکل برمیخورید احتمالا اما نظری میشه یه کارایی کرد مثلا رو یه موضوعی که حساسیت کمتری داره و کلا بیشتر به یه گرایش دیگه تمایل داره یا نظری هست رو بیارید! اما اگه برای مستر میخواید اقدام کنید از بابت اپلای دانشگاه مشکل ندارید اما تو سفارت جزو رشته های حساس به حساب میاد و بند 306 احتمال ریجکت بالاست اما می تونید اگر ارشد هستید شانس خودتونو روی بخش نظری بذارید .........از بابت اطلاع عمومی بهتون میگم که در کارشناسی گرایشتونو میتونید عوض کنید اگه تصمیمتون جدیه

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sevdakhalili نمایش پست ها
    سلام

کسی که دانشگاه آزاد فیزیک هسته ای بخونه شانسی واسه تحصیل تو کشور خارجی رو داره؟

به دانشگاه ربط زیادی نداره اولا گرایشتونو احتمالا میتونید عوض کنید ثانیا برای اپلای جی آر ای سابجکت و تافل الزامیتره تا دانشگاه یا معدل
    موفق باشید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط tooba t نمایش پست ها
    با سلام
    يه سوال داشتم مي خواستم بدونم کسي از دوستان تونسته در سالهاي اخير در رشته فيزيک هسته اي پذيرش بگيره؟چه کشورههاي احتمال بيشتري براي دادن فاند در اين رشته را دارند؟
    من یه نفرو میشناسم هلند تو این گرایش اپلای کرد و سفارتم بهش گیر نداد البته قضیه مال چند سال پیشه الان مثنکه یکم سختتره

Member Mohammadtaghi6 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Radiation Application Engineering

سلام
    من فارغ التجصیل رشته مهندسی هسته ای گرایش کاربرد پرتوها در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه امیرکبیر با معدل 18.45 هستم
    از نظر معدل نفر اول در کلاس هستم و در حال نوشتن دو مقاله ISI در ژورنال معتبر مهندسی هسته ای با عنوان Nuclear Instrument and Metode از پایان نامه هستم
    موضوع پایان نامم هم شبیه سازی آشکارسازهای یودورسدیم و ژرمانیومی هستش و ربطی به حوزه انرژی هسته ای نداره
    با توجه به این شرایط میخواستم بدونم امکان گرفتن پذیرش در اروپا یا کانادا برام هست یا نه؟
    با تشکر

Junior Member

سلام و خسته نباشید
    همسرم لیسانس برق داره و فوق لیسانس مهندسی هسته ای گرایش راکتور و واسه دکترا برق پذیرش گرفته واسه اسپانیا.....ایا رشته فوق لیسانسش باعث میشه نتونه ویزا بگیره؟خیلی نگرانم چون من دانشجوی دکترای ایرانم و واسه فرصت میخوام برم و کارام درسته...اما واسه همسرم نگرانم میشه کمکم کنید....اخه من شنیده بودم تنها سفارت امریکا کانادا و استرالیا به این مسایل گیر میدن
    مرسی

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)