صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 22 , از مجموع 22

موضوع: فیزیک هسته ای

Junior Member shadi_ آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فیزیک هسته ای

نقل قول نوشته اصلی توسط marmarjan نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    همسرم لیسانس برق داره و فوق لیسانس مهندسی هسته ای گرایش راکتور و واسه دکترا برق پذیرش گرفته واسه اسپانیا.....ایا رشته فوق لیسانسش باعث میشه نتونه ویزا بگیره؟خیلی نگرانم چون من دانشجوی دکترای ایرانم و واسه فرصت میخوام برم و کارام درسته...اما واسه همسرم نگرانم میشه کمکم کنید....اخه من شنیده بودم تنها سفارت امریکا کانادا و استرالیا به این مسایل گیر میدن
    مرسی
    سلام دوست عزیز
    متاسفانه الان کشورهای اروپایی هم روی این مسائل خیلی حساس شدند، نمونه اش هم کشور نروژ بود که حتی بعد از ویزا دادن دانشجوهای ایرانی رو از نروژ اخراج کرد
    متاسفانه ایران هم هیچ کار مفیدی در این زمینه انجام نمیده، کشورهای اروپایی هم معمولا در این موارد از روی دست هم نگاه میکنن و ممکنه این اتفاق به زودی در سایر کشورهای اروپایی هم بیفته
    البته امیدوارم این مذاکرات هسته ای به نتیجه درستی برسه تا این حساسیت ها کم بشه

+لطفا اگه امکانش هست لطف کنید نتیجه ویزای همسرتون رو اینجا بنویسید چون من هم مشکل مشابهی دارم و میتونه راهنمای خوبی برای من و کسانی که این مشکل رو دارن باشه
    جهان سوم جایی است که هر کس بخواهد مملکتش را آباد کند، خانه اش خراب می شود و هر کس که بخواهد خانه اش آباد باشد، باید در تخریب مملکتش بکوشد!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فیزیک هسته ای

سلام دوست عزیز.
    منم شرایطم تقریبا مشابه شماست. ارشد کاربرد از بهشتی. معدل لیسانس و ارشد نزدیک 17. مقاله هم 4 تا ژورنال دارم و 3 تا کنفرانس

یه سری جاها استرالیا اقدام کردم دانشگاه رد میکنه. البته مال قبله. الان که پسابرجامه وضعیت داره بهتر میشه. باید امیدوار باشیم.

خوشحال میشم بیشتر اشنا بشیم.
    ایمیل من:**************************
    ویرایش توسط agol : March 7th, 2016 در ساعت 08:22 AM دلیل: درج ایمیل

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)