صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 102 , از مجموع 102

موضوع: برخورد با تقاضای بیجای UAF فنلاند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برخورد با تقاضای بیجای UAF فنلاند

با سلام
    من مدارکمو چند روز پیش برای تائید بردم سفارت فنلاند. حدودای ساعت 10 رسیدم اونجا و خلوت بود. اصل مدارک و ترجمه ها رو تحویل گرفتند و بابت هر کدوم هم مبلغ سی یورو نقد دریافت کردند و از اونجا که اون روز چهارشنبه و آخر هفته بود گفتند مدارکت دوشنبه آماده میشه. در کل فرآیند حداکثر یک ساعت زمان برد.
    اگه خودتون نمیتونید برای دریافت مدارک برید میتونین پشت رسید پرداختی که بهتون میدن، اسم اون نفری که قراره جای شما بره رو بنویسید و امضا کیند تا روزی که برای تحویل مدارک معین شده همراه خودش ببره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برخورد با تقاضای بیجای UAF فنلاند

سلام
    من کل این بخش رو خوندم و دوستان مطالب زیادی رو در مورد تایید مدارک بیان کرده بودن. چند تا سوال دارم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    من میخوام برای 3 دانشگاه در فنلاند اپلای کنم و نیاز هست که برای هر کدوم ترجمه دانشنامه و ریزنمرات تهیه بشه.
    1- مدارک تحصیلی تایید شده(دانشنامه وریز نمرات) توسط دادگستری و وزارت امور خارجه رو قبل از شروع Application Period باید ببرم سفارت فنلاند برای تایید یا این مرحله آخرین مرحله کار هست ؟
    2- فرم اپلیکیشن رو باید در سایت studyinfo.fi پر کنم یا در سایت universityadmissions.fi ؟
    3- کلیه مدارک آنلاین آپلود میشن یا باید بعد از پر کردن فرم در سایت به وسیله پست ارسال شه به UAF ؟
    4-توی تاپیک خودنم به ازای هر پلمپ 30 یورو میگیرن منظور از "پلمپ" چیه اینجا ؟

ممنون میشم اگه امکان داره براتون روند انجام اپلای رو به شکل مختصر یه توضیح بدید من سایت دانشگاه ها و UAF رو خوندم ولی یکم گیج کننده شده برام. مرسی از لطف شما.

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)