صفحه 10 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 102

موضوع: برخورد با تقاضای بیجای UAF فنلاند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برخورد با تقاضای بیجای UAF فنلاند

منظورشون فقط کپی مدارک تحصیلی بوده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shopper نمایش پست ها
    منظورشون فقط کپی مدارک تحصیلی بوده.
    بله ولی سفارت میگه فقط ترجمه ها رو مهر میزنه ،
    بهتر .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhdkrm نمایش پست ها
    بله ولی سفارت میگه فقط ترجمه ها رو مهر میزنه ،
    بهتر .
    اوه بله حق با شماست، اشتباه نوشتم و اصلاح میکنم
    اصل مدارک رو رویت میکنن و در ترجمه ها، صفحه ای که تمبر باطل شده 4 مهر مختلف میزنن که مهمترینشون با عبارت فنلاندی اینکه مدارک برابر اصل سند است هستش و به ازای هر پلمپ هم تا این لحظه 30 یورو میگیرن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shopper نمایش پست ها
    اوه بله حق با شماست، اشتباه نوشتم و اصلاح میکنم
    اصل مدارک رو رویت میکنن و در ترجمه ها، صفحه ای که تمبر باطل شده 4 مهر مختلف میزنن که مهمترینشون با عبارت فنلاندی اینکه مدارک برابر اصل سند است هستش و به ازای هر پلمپ هم تا این لحظه 30 یورو میگیرن.
    به مهر امور‌ خارجه هم کار دارن یا فقط مهر دادگستری رو نگاه میکنن ؟ من میخوام مهر امور خارجه رو بعد از سفارت بزنم .

Member rebvar1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, PhD, University of Oulu

من مدارکم رو بدون مهر وزارت خارجه بردم سفارت و تاییدش نکردن. مجبور شدم دوبارە برم و تایید خارجه رو بگیرم و برگردم سفارت.

نقل قول نوشته اصلی توسط mhdkrm نمایش پست ها
    به مهر امور‌ خارجه هم کار دارن یا فقط مهر دادگستری رو نگاه میکنن ؟ من میخوام مهر امور خارجه رو بعد از سفارت بزنم .
    Rebvar Hosseini
    PhD Researcher of Computer Software Engineering, Department of Information Processing Science
    University of Oulu, Oulu, Finland.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Management-Polito

سلام به همه
    ممنون از ايجاد اين تاپيك من تمام صفحات و خوندم نكات خوبي دستگيرم شد ممنون
    يه سوال داشتم براي ارسال مدارك به uaf ما بابت هر دانشگاه بايد اپليكيشن في بديم يا يكي كافيه.
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental Eng.LUT Finland

سلام به دوستان
    من به مشکلی برخوردم.ممنون میشم اگر کسی از دوستان بتونه کمکم کنه. من مدارکم برای UAF فرستادم.ولی چون TRF ایتلسم حاضر نبود، اون موقع همراه مدارک نفرستادم و به سنتر برگزارکننده گفتم که اینترنتی بفرسته. یه روز بعد سنتر پیام داد که فرستاده(24jan)
    ولی حالا که UAF برام ایمیل زده میگه همه مدارکت رسیده ولی نمره زبانت نرسیده و چون مهلت تموم شده مدارک شما incomplete هست.رفتم تو سایته IELTS رو نگاه کردم دیدم که آدرس UAF رو university admissions of finland زده و نوشته University admissions finland به دانشگاه هلسینکی مربوط میشه (http://bandscore.ielts.org/course_info.aspx?OrgId=5716)
    حالا UAF زیر بار نمیره و میگه مدارکت incomplete هست. به سنتر ایلتس ایمیل زدم و برای هر دو آدرس دوباره فرستادم. حالا UAF میگه رسیده ولی DL گذشته و کلا شما noneligible هستی. دوستان کسی می تونه کمکم کنه؟

سلام
    منم همین مشکل را دارم. دوبار آنلاین فرستادم که بار اولش قبل ددلاین بود ولی برام ایمیل ناکامل اومده .به دانشگاه که ایمیل زدم گفت ما کاری از دستمون برنمیاد به همین راحتی !!!!
    نمیدونم واقعا قضیه چیه فکر کنم خیلی ها همین مشکل را دارند و جالب اینجاست که میگه ما نمیتونیم استسنا قائل بشیم. به نظرم سیاستشونه که از تعداد داوطلبا کم کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط wOm نمایش پست ها
    سلام به همه
    ممنون از ايجاد اين تاپيك من تمام صفحات و خوندم نكات خوبي دستگيرم شد ممنون
    يه سوال داشتم براي ارسال مدارك به uaf ما بابت هر دانشگاه بايد اپليكيشن في بديم يا يكي كافيه.
    ممنون
    یکی کافیه برای همشون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nassaj نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من به مشکلی برخوردم.ممنون میشم اگر کسی از دوستان بتونه کمکم کنه. من مدارکم برای UAF فرستادم.ولی چون TRF ایتلسم حاضر نبود، اون موقع همراه مدارک نفرستادم و به سنتر برگزارکننده گفتم که اینترنتی بفرسته. یه روز بعد سنتر پیام داد که فرستاده(24jan)
    ولی حالا که UAF برام ایمیل زده میگه همه مدارکت رسیده ولی نمره زبانت نرسیده و چون مهلت تموم شده مدارک شما incomplete هست.رفتم تو سایته IELTS رو نگاه کردم دیدم که آدرس UAF رو university admissions of finland زده و نوشته University admissions finland به دانشگاه هلسینکی مربوط میشه (http://bandscore.ielts.org/course_info.aspx?OrgId=5716)
    حالا UAF زیر بار نمیره و میگه مدارکت incomplete هست. به سنتر ایلتس ایمیل زدم و برای هر دو آدرس دوباره فرستادم. حالا UAF میگه رسیده ولی DL گذشته و کلا شما noneligible هستی. دوستان کسی می تونه کمکم کنه؟
    همون موقع که سنتر TRF فرستاده شما باس ایمیل می زدید از UAF مطمئن می شدید که رسیده دستشون یا نه.
    اگر قبل ددلاین TRF رسیده،ایمیل سنتر رو براشون فوروارد کنید بصورت مستند تا شاید فرجی بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)