صفحه 5 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 102

موضوع: برخورد با تقاضای بیجای UAF فنلاند

پیش فرض پاسخ : برخورد با تقاضای بیجای UAF فنلاند

بچه ها تازه ایمیل به دستم رسید از یو ای اف که مدارکم کامل و با موفقیت پروسس شده است...
    انگار که به مهر وزارت خارجه روی مدارک فارسی گیر ندادن...آخه زده با موفقیت و همه اوکی شدن و ایمیل هم گفته که مدارکم کامل و مورد تایید بوده...
    امیدوارم اینطور باشه...

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

درود مجددا به تمامی دوستان اروپا اقدام نموده، دوستان ضمن آرزوی موفقیت برای همتون این کوردلان جواب مارو دادند به این نحو:
    Thank you for your message,

Please follow the instructions given by the Iranian Ministry of Foreign Affairs and the country-specific instructions mentioned on our website, http://www.universityadmissions.fi/i...cificDocuments. Please note that official translations of your educational documents must be certified by the Ministry of Justice. After that your educational documents must be legalized by the Iranian Ministry of Foreign Affairs and the Finnish Embassy in Tehran. Copies of copies will not be accepted. All the copies must have the original stamp given by the Iranian Ministry of Foreign Affairs and the Finnish Embassy in Tehran.

We have received officially certified educational documents from Iran, it is possible to get the documents officially certified by the Iranian Ministry of Foreign Affairs and the Finnish Embassy in Tehran.

Kind regards,

University Admissions Finland
    Yliopistonkatu 2
    FI-00170 Helsinki
    Finland
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Senior Member ahmadlove آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط challenger نمایش پست ها
    بچه ها تازه ایمیل به دستم رسید از یو ای اف که مدارکم کامل و با موفقیت پروسس شده است...
    انگار که به مهر وزارت خارجه روی مدارک فارسی گیر ندادن...آخه زده با موفقیت و همه اوکی شدن و ایمیل هم گفته که مدارکم کامل و مورد تایید بوده...
    امیدوارم اینطور باشه...
    برای لیسانس اقدام کرده بودی؟
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

نه برای ارشد....

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlove نمایش پست ها
    برای لیسانس اقدام کرده بودی؟

سلام
    من یه سوالی دارم از اونایی که مدارکشون رو دادند سفارت تایید کرده . همون روز مدارکو تایید می کنند تحویل می دند دیگه درسته؟
    ممنون از راهنماییتون

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

نقل قول نوشته اصلی توسط r_ahmadi_1983 نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوالی دارم از اونایی که مدارکشون رو دادند سفارت تایید کرده . همون روز مدارکو تایید می کنند تحویل می دند دیگه درسته؟
    ممنون از راهنماییتون
    سلام
    اگه بین ساعت 9 صبح تا 12 تحویل بدید، همون روز بعد از ظهر (ساعت 3 به بعد )تحویل می گیرد.
    قوانین سایت را رعایت کنیم

این طور که معلومه اگر مهر سفارت رو روی مدارک داشته باشید دیگه مهر نداشتن مهر وزارت روی مدارک فارسی اهمیتی نخواهد داشت! خیالشون راحت میشه که پول و باج رو گرفتن!
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

.اقعا باج گرفتن بود ...
    خدا میدونه سال دیگه چه طرحی بریزن واسه تلکه کردن .....
    یه مهر فکستنی با دو تا دستخط 45 تومن....!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlove نمایش پست ها
    این طور که معلومه اگر مهر سفارت رو روی مدارک داشته باشید دیگه مهر نداشتن مهر وزارت روی مدارک فارسی اهمیتی نخواهد داشت! خیالشون راحت میشه که پول و باج رو گرفتن!

Member
    رشته و دانشگاه
    LUT - Lappeenranta - Finland

نقل قول نوشته اصلی توسط challenger نمایش پست ها
    امیدوارم اینطور باشه...
    ببخشید یه تا سوال داشتم. من دانشجوی ترم آخر هستم و ریز نمره و گواهی وضعیت تحصیلیم با هم ترجمه و پلمپ شده (جداگانه دانشنامه ندارم). از طرفی یه مدرک به زبان انگلیسی هم دارم که امور بین الملل دانشگاه برام صادر کرده که تا تیر درسم تموم میشه. و اینکه چون پاسپورت ندارم، شناسنامم رو ترجمه کردم. یکی دوتا مدرک دوره های فنی و حرفه ای یا کار هم دارم که ترجمه رسمی شده. حالا می خواستم بدونم از این مدارک کدوماش باید مهر سفارت بخوره؟ (کاش که بگین فقط ریزنمره...)

نقل قول نوشته اصلی توسط insomniac87 نمایش پست ها
    ببخشید یه تا سوال داشتم. من دانشجوی ترم آخر هستم و ریز نمره و گواهی وضعیت تحصیلیم با هم ترجمه و پلمپ شده (جداگانه دانشنامه ندارم). از طرفی یه مدرک به زبان انگلیسی هم دارم که امور بین الملل دانشگاه برام صادر کرده که تا تیر درسم تموم میشه. و اینکه چون پاسپورت ندارم، شناسنامم رو ترجمه کردم. یکی دوتا مدرک دوره های فنی و حرفه ای یا کار هم دارم که ترجمه رسمی شده. حالا می خواستم بدونم از این مدارک کدوماش باید مهر سفارت بخوره؟ (کاش که بگین فقط ریزنمره...)
    اون مدارک فنی حرفه ای و ... که لازم نیستن کلا! فقط چیزهایی که خواستن بفرست.
    هرچی مدارک داشته باشی یه سری حساب میشه! یعنی یه مهر میزنن واسه کل اون سر از مدارک نه اینکه روی هر کدوم یه مهر!
    ددلاین واسه ارشد که گذشت فکر کنم! البته دقیق یادم نیست ولی فکر کنم 1 فوریه بود ددلاین!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)