صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 102

موضوع: برخورد با تقاضای بیجای UAF فنلاند

Member
    رشته و دانشگاه
    LUT - Lappeenranta - Finland

پیش فرض پاسخ : برخورد با تقاضای بیجای UAF فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlove نمایش پست ها
    اون مدارک فنی حرفه ای و ... که لازم نیستن کلا! فقط چیزهایی که خواستن بفرست.
    هرچی مدارک داشته باشی یه سری حساب میشه! یعنی یه مهر میزنن واسه کل اون سر از مدارک نه اینکه روی هر کدوم یه مهر!
    ددلاین واسه ارشد که گذشت فکر کنم! البته دقیق یادم نیست ولی فکر کنم 1 فوریه بود ددلاین!
    ددلاین که 25 بهمنه!
    بعد اینا 1 مهر واسه کل مدارک رو کجا میزنن؟ منطقی به نظرنمیرسه.

Member
    رشته و دانشگاه

یه سوال دیگه هم داشتم. ممنون میشم جواب بدین. واسه سفارت باید از قبل وقت گرفت؟ چه روزایی هستند و آدرسش کجاست؟

Senior Member OSX آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University School of Science and Technology - Radio Communications Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط insomniac87 نمایش پست ها
    یه سوال دیگه هم داشتم. ممنون میشم جواب بدین. واسه سفارت باید از قبل وقت گرفت؟ چه روزایی هستند و آدرسش کجاست؟
    اینجارو بخون !

اون مدارک فنی حرفه ای و ... که لازم نیستن کلا! فقط چیزهایی که خواستن بفرست.
    هرچی مدارک داشته باشی یه سری حساب میشه! یعنی یه مهر میزنن واسه کل اون سر از مدارک نه اینکه روی هر کدوم یه مهر!
    ددلاین واسه ارشد که گذشت فکر کنم! البته دقیق یادم نیست ولی فکر کنم 1 فوریه بود ددلاین!
    البته من فکر میکنم این دوستمون در مورد هزینه اشتباه کردن. چون برای من هر پلمپ را یک مدرک حساب میکردن و هزینه هر پلمپ هم 45 تومن بود. من برای دو سری ریز نمره که با هم تحویلشون دادم 90 تومن پرداخت کردم. (برای دانشگاه مورد نظر من، هلسینکی، مهر سفارت فقط برای ریز نمره دانشگاه نیاز بود). البته من دیدم بعضی از بچه‌ها ریز نمره و دانشمامه را در یک پلمپ ترجمه میکنند که باعث می‌شود هزینه‌ها کاهش پیدا کند.

Senior Member ahmadlove آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط NoFace_King نمایش پست ها
    البته من فکر میکنم این دوستمون در مورد هزینه اشتباه کردن. چون برای من هر پلمپ را یک مدرک حساب میکردن و هزینه هر پلمپ هم 45 تومن بود. من برای دو سری ریز نمره که با هم تحویلشون دادم 90 تومن پرداخت کردم. (برای دانشگاه مورد نظر من، هلسینکی، مهر سفارت فقط برای ریز نمره دانشگاه نیاز بود). البته من دیدم بعضی از بچه‌ها ریز نمره و دانشمامه را در یک پلمپ ترجمه میکنند که باعث می‌شود هزینه‌ها کاهش پیدا کند.
    منم منظورم این بود که میتونید هرچنتا مدرک رو نیاز رو دارید باهم با یک پلمپ مهر کنید. وقتی انجام میدن چه نیازیه هر دونه مدرک رو جدا مهر بزنید!
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Member
    رشته و دانشگاه

منم منظورم این بود که میتونید هرچنتا مدرک رو نیاز رو دارید باهم با یک پلمپ مهر کنید. وقتی انجام میدن چه نیازیه هر دونه مدرک رو جدا مهر بزنید!
    اوکی. پس نتیجه میگیریم واسه منی که هنوز دانشجو هستم و دانشنامه ندارم، فقط مهر سفارت باید رو ریزنمره بخوره. ممنون از همگی.
    راستی من امروز با سفارت تماس گرفتم، همش میرفت رو پیغامگیر. باید واس رفتن از قبل باهاشون هماهنگ کرد یا نه؟
    من با این شماره تماس گرفتم: 22351225

Member
    رشته و دانشگاه

دوستان لطفا یکی جواب بده. واسه رفتن به سفارت باید از قبل وقت بگیریم؟ من هرچی تماس می گیرم کسی جواب نمیده

نقل قول نوشته اصلی توسط insomniac87 نمایش پست ها
    دوستان لطفا یکی جواب بده. واسه رفتن به سفارت باید از قبل وقت بگیریم؟ من هرچی تماس می گیرم کسی جواب نمیده
    دوست عزیز شماره سفارت 23512250-021 هست.
    اگه کارتون خیلی سریع باید انجام بشه می تونین برین و اگه سرشون شلوغ نباشه کارتون رو انجام میدن. من خودم بدونم وقت رفتم و کارم انجام شد چون اول وقت رفتم و تنها مراجعه کننده بودم. ولی اگه زنگ بزنین و هماهنگ کنین بهتر هست. موفق باشین
    نظر شما درباره این عکس چی هست؟؟
    -بسم الله ارحمن و ارحیم. سوال مشکل داره!!

سلام دوستان
    این بحثی رو که مطرح کردید فقط مربوط به دانشگاههای هست که زیر نظر UAF هستند، درسته؟ که تعدادشون ده تاست.

Senior Member ahmadlove آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Effulgence نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این بحثی رو که مطرح کردید فقط مربوط به دانشگاههای هست که زیر نظر UAF هستند، درسته؟ که تعدادشون ده تاست.
    من به شخصه فقط از همین ده تا خبر دارم. از اسم تایپک مشخصه. اینکه باقی دانشگاها این قانون رو دارن یا نه بی اطلاعم! ولی ظاهرا ندارن.
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)