صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 102

موضوع: برخورد با تقاضای بیجای UAF فنلاند

پیش فرض پاسخ : برخورد با تقاضای بیجای UAF فنلاند

دوست عزیز
    معیار اونا واسه مهر زدن فقط هر پلمپ هست...
    همون ریزنمرات پلمپ شدت کافیه البته خودت چک کن تو سایت دانشگاه و یو ای اف واسه رشته ای که انتخاب میکنی چه مدارکی میخواد..
    سفارت به من گفت تنها و تنها آخرین مدرک تحصیلی که میخوای باهاش اقدام کنی رو مهر میکنن

پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط insomniac87 نمایش پست ها
    ببخشید یه تا سوال داشتم. من دانشجوی ترم آخر هستم و ریز نمره و گواهی وضعیت تحصیلیم با هم ترجمه و پلمپ شده (جداگانه دانشنامه ندارم). از طرفی یه مدرک به زبان انگلیسی هم دارم که امور بین الملل دانشگاه برام صادر کرده که تا تیر درسم تموم میشه. و اینکه چون پاسپورت ندارم، شناسنامم رو ترجمه کردم. یکی دوتا مدرک دوره های فنی و حرفه ای یا کار هم دارم که ترجمه رسمی شده. حالا می خواستم بدونم از این مدارک کدوماش باید مهر سفارت بخوره؟ (کاش که بگین فقط ریزنمره...)

Junior Member

موضوعی که در پست اول نوشته شده، دقيقا مشکل منم هست، دوبار هم بهشون ايميل زدم و گفتم که اينها وقتی بهم پلمپ شدن يعنی تاييد شدن ديگه، اما جوابی نيومده ،،، به نظرتون اين مدارک رو ميفرستن واسه دانشگاه يا اينکه همين جا رد ميکنن همه چيز رو ؟!! (
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: jpg uaf.JPG (48.5 کیلوبایت, 58 views)

دوست عزیز

مگه مدارک ترجمه شدت فارسی هاش بهش پلمپ نشده بود؟ مگه مدارک ترجمه شدت مهر دادگستری و امور خارجه نداشت؟ مگه فارسی ها رو نبردی دارالترجمه برات برابر با اصل انگلیسی بزنه؟
    مگه مهر سفارت رو نگرفتی؟

اینا همه توی سایت توضیح داده شده بوده و کلی هم بحث سرش شد....نقص مدارکت احتمالا یکی از همینا بوده که قبول نکردن...
    کاش قبل از فرستادن کامل با بچه ها اینجا چک میکردی همون کاری که خود من و بعضی های دیگه انجام دادن و خداروشکر مدارکشون قبول شد ....

حتما حتما زودتر نواقصش رو با خوندن دقیق اطلاعاتی که بچه ها اینجا گذاشتن برطرف کن و زودتر بفرست انشاالله که به ددلاین برسی...

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_rafie نمایش پست ها
    موضوعی که در پست اول نوشته شده، دقيقا مشکل منم هست، دوبار هم بهشون ايميل زدم و گفتم که اينها وقتی بهم پلمپ شدن يعنی تاييد شدن ديگه، اما جوابی نيومده ،،، به نظرتون اين مدارک رو ميفرستن واسه دانشگاه يا اينکه همين جا رد ميکنن همه چيز رو ؟!! (

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط challenger نمایش پست ها
    دوست عزیز

مگه مدارک ترجمه شدت فارسی هاش بهش پلمپ نشده بود؟ مگه مدارک ترجمه شدت مهر دادگستری و امور خارجه نداشت؟ مگه فارسی ها رو نبردی دارالترجمه برات برابر با اصل انگلیسی بزنه؟
    مگه مهر سفارت رو نگرفتی؟

اینا همه توی سایت توضیح داده شده بوده و کلی هم بحث سرش شد....نقص مدارکت احتمالا یکی از همینا بوده که قبول نکردن...
    کاش قبل از فرستادن کامل با بچه ها اینجا چک میکردی همون کاری که خود من و بعضی های دیگه انجام دادن و خداروشکر مدارکشون قبول شد ....

حتما حتما زودتر نواقصش رو با خوندن دقیق اطلاعاتی که بچه ها اینجا گذاشتن برطرف کن و زودتر بفرست انشاالله که به ددلاین برسی...
    ممنون از پاسخ..
    والا مدارک من ترجمه شده بود با مهر دادگستری و وزارت اموز خارجه و سفارت ، کپی فارسی هم بهش پلمپ شده بود ... در اون اسکرين شاتی که در پست قبل نوشتم، ترجمه هارو قبول کردن، ميگن کپی فارسيش تاييد نشده! دقيقا همون مشکلی که دوستان ديگه در اين تاپيک هم دارن، کپی فارسی رو که ديگه مهر نميزنن اينها .... تا 14 فوريه فرصت دادن ، ببينم چيکار ميشه کرد..

Senior Member ahmadlove آواتار ها

ممنون از پاسخ..
    والا مدارک من ترجمه شده بود با مهر دادگستری و وزارت اموز خارجه و سفارت ، کپی فارسی هم بهش پلمپ شده بود ... در اون اسکرين شاتی که در پست قبل نوشتم، ترجمه هارو قبول کردن، ميگن کپی فارسيش تاييد نشده! دقيقا همون مشکلی که دوستان ديگه در اين تاپيک هم دارن، کپی فارسی رو که ديگه مهر نميزنن اينها .... تا 14 فوريه فرصت دادن ، ببينم چيکار ميشه کرد..
    شما مهر سفارت روی مدارکت بوده و باز قبول نکردن؟!
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Member babak1234 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University, Master in strategy

ممنون از پاسخ..
    كافي بود روي مدارك فارسي يه مهر Certified copy انگليسي مي زديد .دارالترجمه مي زد . اما الان هم بهشن بگيد كه مدارك پلمپ شده فارسي و انگليسي با هم برابر اصل مي شوند و تاييد يكي به معني تاييد هر دوتا است . در اين رابطه اگر قبول نكردند يه سري مدارك رو با مهر certified copy ‌داراترجمه روي مدارك فارسي بفرستيد .
    Share your knowledge. It is a way to achieve immortality

دوست عزیز

کپی های فارسی من این هارو داشت ...و قبول کردن اگه میخوای اینکارو کن انشاالله که ایندفعه حل میشه کارت...

مهر برابر با اصل انگلیسی (دارالترجمه ها دارن)
    مهر برجسته دفتر اسناد رسمی با مهر برابر با اصل فارسی که صفحه ای 500 تومنه + تمبر ابطال شده 200 تک تومنی( دفتر اسناد رسمی خودش واست میزنه اگه نزد برو دادگستری از باجه تمبر بخر چندتا بچسبون خودت) جمعا میشه 700 تومن واسه هر صفحه

اینارو بزن بفرست انشاالله موفق میشی

ممنون از پاسخ..

Junior Member

دوستان خيلی ممنونم از کمکتون ،،،
    سری دوم ترجمه هايی که دارم مهر Certified copy از دارلترجمه داره ،، اونارو ميفرستم پس ... من ساکن ايران نيستم و دسترسی به دفتر اسناد رسمی ندارم، فردا ميرم سفارت ايران ببينم روی کپی های فارسی هم که پلمپ شده به ترجمه ها مهر ميزنن يا نه..
    اگه نشد ، با همون Certified copy ميفرستم بره ديگه. گرفتاری شديم ها!

سلام به همگی. یه سوال؟ این بحث مهر وزارت خارجه و ... که راه انداختین مربوط به فقط مستر میشه یا برا دکترا هم هست؟
    یه سوال دیگه اینکه باید موقع مصاحبه مدارک لیسانس و ارشد به سفارت تحویل داده بشه؟ ممنون میشم جواب بدین......

بحث رو راه ننداختیم بلکه ایجاد کردیم!

تا جاییکه بنده مطلع هستم تمامی مدارکی که از ایران میفرستید باید دارای این شرایط باشه ولی برای دکترا شما حتما سایت یو ای اف و خود دانشگاه رو چک کن تا اگر نیست الکی به زحمت نیافتی..
    در مورد مصاحبه هم دوستانی که تجربه دارن انشالله جوابتون رو میدن..

موفق باشید..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)