صفحه 109 از 127 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 1265

موضوع: سؤالات خود را در ارتباط با مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

سلام
    کسی امسال از سنجش ووچر خریده؟ الان نداره یا کلا دیگه نمیفروشه؟
    اگه کسی میدونه لطفا جواب بده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط Tourmaline نمایش پست ها
    سلام
    کسی امسال از سنجش ووچر خریده؟ الان نداره یا کلا دیگه نمیفروشه؟
    اگه کسی میدونه لطفا جواب بده
    ووچر نمیخواد که حتما از سنجش بخری. شما اصلا میتونی جداگانه از جای دیگری ووچر بخری و بعدش توی خود سنجش امتحان بدی.
    اصلا چیزی به نام "خرید ووچر و امتحان دادن در جایی که ووچر را ازش خریدی" وجود نداره.

Junior Member

دوستان لطفا سنجشو واسه امتحان دادن انتخاب نکنین چون خیلی شلوغه و بنده و چند نفر از دوستان هم نمر ی پایینی گرفتیم بخاطر شلوغی اونجا.
    اینم که میگن سکشن A,B,C داره همش الکیه و همه ی بچه ها میرن توی یک سالن امتحان میدن و اگر بخوام یه کروکی ذهنی براتون ازش ترسیم کنم مثال زیرو توجه کنین:

فرض کنین یه سالن با 30 متر طول و 8 متر عرض هستش که 50 نفر میان توش امتحان میدن ولی تمام این 50 نفر اجازه ندارن که مثلا برن توی هر نقطه ای از این سالن که شاید 100 تا سیستم داره بشینن و مسئولین و مراقبین جلسه امتحان میان همه ی افراد را در مرکز سال و کنار هم قرار میدن واسه راحتی کار خودشون.
    هر سیستم هم با سیستم سمت چپ و راست و جلو و عقب خودش حدود کمتر از 1 متر فاصله داره ولی اصلا این باعث نمیشه که شما موقع اسپیکینگ صدای کسیو نشنوی.
    محافظ ها و یا جداره های پیرامونی سیستمی هم که شما میشینی به این صورته که سمت چپ و راست شما چوبی و فیبریه ولی سمت روبروی شما شیشه ایه که متاسفانه نصف بیشترش شفافه و کاملا شما رفت و آمد ناظرین محترم! را میبینی و کاملا حواست پرت میشه.
    تعداد ناظرین جلسه امتحان هم حدود 10 نفره که مدام در بین میزهای بچه ها حرکت میکنن و باعث حواس پرتی میشن.

Member

سنجش تافل آزمایشی دیگه برگزار نمیکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shima1393 نمایش پست ها
    سنجش تافل آزمایشی دیگه برگزار نمیکنه؟
    خیر فقط امیر بهادر برگزار می کند

نقل قول نوشته اصلی توسط leoneed نمایش پست ها
    خواهش می کنم. من هر وقت چک کردم امیربهادر ووچر داشت. فرقی نباید داشته باشه. معمولا ووچر دارن. ووچر تا یک سال اعتبار داره.
    اونطور که دیدم ووچر iBT مرکز امیربهادر از زمان خرید یه سال اعتبار داره اما ووچر GRE یه تاریخ انقضای مشخص داره، اینطور به نظر میرسه که مرکز خرید ووچر (امیربهادر) در مورد اول به عنوان یه لینک بین مشتری و ETS عمل میکنه اما برای دومی نه
    دیروز کمی جستجو کردم در مورد ارز، گویا بانک مرکزی قیمت ارز رو پس از جریانات اخیر کاهش نداده (با اینکه باید پایین میومده) تا تعادل بازار بهم نخوره،
    کاربران گرامی انجمن! نظر یا پیش بینی خاصی در این مورد (نوسان ارز در چند ماه آینده و تغییر قیمت ووچرها) اگه دارین ممنون میشم بدونم

نقل قول نوشته اصلی توسط safarkarde نمایش پست ها
    دوستان لطفا سنجشو واسه امتحان دادن انتخاب نکنین چون خیلی شلوغه و بنده و چند نفر از دوستان هم نمر ی پایینی گرفتیم بخاطر شلوغی اونجا.
    اینم که میگن سکشن A,B,C داره همش الکیه و همه ی بچه ها میرن توی یک سالن امتحان میدن و اگر بخوام یه کروکی ذهنی براتون ازش ترسیم کنم مثال زیرو توجه کنین:

فرض کنین یه سالن با 30 متر طول و 8 متر عرض هستش که 50 نفر میان توش امتحان میدن ولی تمام این 50 نفر اجازه ندارن که مثلا برن توی هر نقطه ای از این سالن که شاید 100 تا سیستم داره بشینن و مسئولین و مراقبین جلسه امتحان میان همه ی افراد را در مرکز سال و کنار هم قرار میدن واسه راحتی کار خودشون.
    هر سیستم هم با سیستم سمت چپ و راست و جلو و عقب خودش حدود کمتر از 1 متر فاصله داره ولی اصلا این باعث نمیشه که شما موقع اسپیکینگ صدای کسیو نشنوی.
    محافظ ها و یا جداره های پیرامونی سیستمی هم که شما میشینی به این صورته که سمت چپ و راست شما چوبی و فیبریه ولی سمت روبروی شما شیشه ایه که متاسفانه نصف بیشترش شفافه و کاملا شما رفت و آمد ناظرین محترم! را میبینی و کاملا حواست پرت میشه.
    تعداد ناظرین جلسه امتحان هم حدود 10 نفره که مدام در بین میزهای بچه ها حرکت میکنن و باعث حواس پرتی میشن.
    شما کدوم مرکز رو برای آزمون پیشنهاد می کنین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    communication engineering

بچه ها کسی سنجش 12 آپریل امتحان داده که جوابش اومده باشه؟؟

با سلام خدمت بچه ها. من امروز 5 اردیبهشت در مرکز سازمان سنجش امتحان داشتم بین پارت لیسنینگ و اسپیکینگ رفتم سر کمدم یه چیزی بخورم و یه نیگاهیم به سمپلام بکنم که ، یکی اومد سمپلام گرفت وسط امتحان پاسپورتم رو گرفت کلی هم استرس گرفتم. بعد امتحانم رفتم پاسپورتم رو بگیرم بهم گفتن شما تقلب کردی ما هم ریپورت میکنیم و واقعن نمیدونستم این کار تقلب محسوب میشه؟ بعد در 2 دقیقه کی میتونه تقلب کنه ؟ اصن چی میتونه تقلب کنه ؟
    حالا چی میشه به نظرتون ؟ اگه کسی تجربه مشابه داره، خوشحال میشم با هام درمیون بگذارید.
    از طرفی هم اصلن مسولین سنجش توجهی ندارند که این کارش میتونه اینده یه نفر رو خراب کنه .... من چه جوری میتونم با ETS در مورد این مشکل مکاتبه کنم ... امروز با چنتا از دوستام صحبت میکردم میگفتن شاید حتی محرومیت از ازمونم بهت بدن... واقعن برای مسولین سنجش متاسفم که به جای اینکه شرایط خوبی برای ازمون ارائه کنن: یه کیبرد بهتر تهییه کنن ... انقدر مراقباشون اطرافت رژه نرن ... یکی نیاد وسط امتحان تمرکزت بگیره... در اولین امتحانم انقد تجربه تلخی درست کردن که خستگی چند ماه تلاش از تنم بیرون نمیره؟ خواهش بچه ها کمک کنن ممنون از توجه تون ..........
    ویرایش توسط mamalebaba : April 25th, 2015 در ساعت 09:27 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط mamalebaba نمایش پست ها
    با سلام خدمت بچه ها. من امروز 5 اردیبهشت در مرکز سازمان سنجش امتحان داشتم بین پارت لیسنینگ و اسپیکینگ رفتم سر کمدم یه چیزی بخورم و یه نیگاهیم به سمپلام بکنم که ، یکی اومد سمپلام گرفت وسط امتحان پاسپورتم رو گرفت کلی هم استرس گرفتم. بعد امتحانم رفتم پاسپورتم رو بگیرم بهم گفتن شما تقلب کردی ما هم ریپورت میکنیم و واقعن نمیدونستم این کار تقلب محسوب میشه؟ بعد در 2 دقیقه کی میتونه تقلب کنه ؟ اصن چی میتونه تقلب کنه ؟
    حالا چی میشه به نظرتون ؟ اگه کسی تجربه مشابه داره، خوشحال میشم با هام درمیون بگذارید.
    از طرفی هم اصلن مسولین سنجش توجهی ندارند که این کارش میتونه اینده یه نفر رو خراب کنه .... من چه جوری میتونم با ETS در مورد این مشکل مکاتبه کنم ... امروز با چنتا از دوستام صحبت میکردم میگفتن شاید حتی محرومیت از ازمونم بهت بدن... واقعن برای مسولین سنجش متاسفم که به جای اینکه شرایط خوبی برای ازمون ارائه کنن: یه کیبرد بهتر تهییه کنن ... انقدر مراقباشون اطرافت رژه نرن ... یکی نیاد وسط امتحان تمرکزت بگیره... در اولین امتحانم انقد تجربه تلخی درست کردن که خستگی چند ماه تلاش از تنم بیرون نمیره؟ خواهش بچه ها کمک کنن ممنون از توجه تون ..........
    سلام
    متاسفانه کاری که شما انجام دادید از موارد بارز نقض قوانین ETS به شمار می رود . همان طور که دوستان شما گفتند در صورت گزارش این تخلف از طرف تست سنتر ، امکان کنسل شدن امتحان و حتی محرومیت طولانی مدت هم وجود دارد. اگر برگه های شما سفید هم بود باز هم از موارد نقض قانون محسوب می شد. برای اطلاعات بیشتر به این صفحه از سایت ای تی اس مراجعه کنید.
    ETS reserves the right to dismiss you from a testing site, cancel your scores and ban you from taking an ETS test in the future for violations such as, but not limited to, the following
    Using the scratch paper provided or notes of any kind to prepare your essay during the test or during breaks
    یک نفر از کاربران تنها به علت طولانی شدن زمان استراحتش و گزارش توسط تست سنتر امتحانش کنسل شد.
    کاربر دیگری به دلیل استفاده از پ ی ش *ب ی ن ی و ارائه یک جواب اینترنتی از پیش آماده که توسط چند نفر دیگر هم استفاده شده بود امتحانش کنسل شد و محروم از امتحان مجدد شد.ایشان مجبور به شرکت در آیلتس شدند.
    در هر صورت از این اتفاق متاثر شدم و امیدوارم در مورد شما سخت گیریهای این چنینی اعمال نشود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)