صفحه 2 از 127 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1265

موضوع: سؤالات خود را در ارتباط با مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunicatin - George Mason University

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

من فکر می کنم چیزی حدود 70 یا شایدم بیشتر دوست داشته باشن مانیتور بالا باشه و فکر می کنم نیازی به نظر سنجی در این مورد نداشته باشه چون نتیجشو کامل می تونم حدس بزنم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

سلام
    از NOET_iBT_tech خیلی ممنونم که به سؤالات ما جواب می دن. من با استفاده از کارت اعتباری در آزمون iBT ثبت نام کردم. می خواستم بدونم قبل از امتحان لازمه به سازمان سنجش مراجعه کنم یا اون ثبت نام اینترنتی کافیه؟ و اینکه مشابه این مانیتورهایی که می گید من کجا می تونم ببینم؟ مثلاً کافی نت ها؟
    ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه

سلام.
    روز امتحان یک قطعه عکس با یک کپی شناسنامه یا پاسپورت همراه خودتون بیارید. در مورد مانیتورها هم همون مانیتورهایی است که همه تو خونشون دارن .مانیتورهای FLAT 17

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NOET_iBT_Tech
    سلام.
    روز امتحان یک قطعه عکس با یک کپی شناسنامه یا پاسپورت همراه خودتون بیارید. در مورد مانیتورها هم همون مانیتورهایی است که همه تو خونشون دارن .مانیتورهای FLAT 17
    خیلی ممنونم از پاسختون. در مورد مانیتور من از حرفها اینطور فهمیدم که مانیتورهای زیر شیشه ای هستند، این یعنی چه جوری؟ ???

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

سلام
    من تا بحال در سازمان سنجش و با مونيتور هاي زير شيشه امتحان ندادم، ولي به نظر ميرسه بهتر باشه ، چون حالا خود من وفتي به طو ممتد (3-4) ساعت به مونيتور نگا كنم ممكنه گردن درد بگيرم! آيا ميشه اينقدر متنوع بشه كه هر كسي قبل امتحان ببينه كدوم براش بهتره و اون وضعيت رو براي خودش فيت كنه؟ يعني يا زيرميزي يا معمولي؟

ApplyAbroad Veteran

من فکر می کنم بعضیها واقعا دیگه مته به خشخاش میذارن. ببینید دوستان من در شبانه روز حدودا 7 تا 8 ساعت می خوابم. از 16 ساعت باقیمونده هم به جرات می تونم بگم 13 ساعتش رو پای مانیتور رومیزی هستم. حدودا سه سال پیوسته هم هست که اینطوریه. سر امتحان تافل در سنجش هم با مانیتور زیر میزی هیچ مشکلی که نداشتم هیچ کلی هم تنوع بود و حال کردم... منظورم اینه که اونقدر غرق امتحان میشید که دیگه زیر و روی میز و انعکاس لامپ و حتی سر و صدای بغلی موقع speaking نمی تونه و نباید تاثیری روی کارتون داشته باشه. فقط تمرکز کنید بقیه ش حله. بابا به خدا این بهترین امتحانی که در تمام عمرم در این مملکت داده بودم. مگه یادتون نیست کنکور سراسری و ارشد و اینا رو با چه شرایط مزخرفی برگزار می کنن؟ خوب که میومدی تمرکز کنی یه صدا تو سالن می پیچید: مراقبین محترم... لطفا کارتها را با داوطلبین مطابقت داده وووو دوباره میای خودتو جمع و جور کنی باز مراقبین محترم...

شکلات رو فقط یادتون نره ببرین.

I've got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I'm a good dog, they sometimes throw me a bone in.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Iran-dokht

خیلی ممنونم از پاسختون. در مورد مانیتور من از حرفها اینطور فهمیدم که مانیتورهای زیر شیشه ای هستند، این یعنی چه جوری؟ ???
    یعنی مانیتورها زیر میز هستند تا نفر پشت سریتون دیدی نسبت به مانیتور شما نداشته باشه (عکسش رو سایت هست بزارید لینکشو پیدا کنم براتون بزارم تا ببینید)
    در ضمن شما وقتی کشوی زیرمیزی کیبوردو بکشید جلو و به صندلیتون تکیه بدید می تونید مانیتورو براحتی ببینید و مشکلی نخواهید داشت . من که اینجور میزارو دوست دارم و تو اتاق خودم تو سنجش یدونه از این میزا هم دارم

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    سلام
    من تا بحال در سازمان سنجش و با مونيتور هاي زير شيشه امتحان ندادم، ولي به نظر ميرسه بهتر باشه ، چون حالا خود من وفتي به طو ممتد (3-4) ساعت به مونيتور نگا كنم ممكنه گردن درد بگيرم! آيا ميشه اينقدر متنوع بشه كه هر كسي قبل امتحان ببينه كدوم براش بهتره و اون وضعيت رو براي خودش فيت كنه؟ يعني يا زيرميزي يا معمولي؟
    سلام.
    فعلا یک سری طرح در مورد میزا دارم فردا برم مطرح کنم ببینم چی میشه چون باید تمام جوانب کارو بررسی کرد که اگر مانیتور بخواد بیاد بالا کسی نباید به مانیتورهای دیگه دید داشته باشه تا خدایی نکرده بخواد ....
    در حال حاضرم 3-4 تایی مانیتور که بالاستو برای آزمون آینده داریم میاریم پایین ولی به احتمال 99 درصد مانیتورها پایین خواهد ماند چون این توصیه خود ETS یی ها بوده که ماه دیگه هم دارن میان ایران.

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط Roger
    من فکر می کنم بعضیها واقعا دیگه مته به خشخاش میذارن. ببینید دوستان من در شبانه روز حدودا 7 تا 8 ساعت می خوابم. از 16 ساعت باقیمونده هم به جرات می تونم بگم 13 ساعتش رو پای مانیتور رومیزی هستم. حدودا سه سال پیوسته هم هست که اینطوریه. سر امتحان تافل در سنجش هم با مانیتور زیر میزی هیچ مشکلی که نداشتم هیچ کلی هم تنوع بود و حال کردم... منظورم اینه که اونقدر غرق امتحان میشید که دیگه زیر و روی میز و انعکاس لامپ و حتی سر و صدای بغلی موقع speaking نمی تونه و نباید تاثیری روی کارتون داشته باشه. فقط تمرکز کنید بقیه ش حله. بابا به خدا این بهترین امتحانی که در تمام عمرم در این مملکت داده بودم. مگه یادتون نیست کنکور سراسری و ارشد و اینا رو با چه شرایط مزخرفی برگزار می کنن؟ خوب که میومدی تمرکز کنی یه صدا تو سالن می پیچید: مراقبین محترم... لطفا کارتها را با داوطلبین مطابقت داده وووو دوباره میای خودتو جمع و جور کنی باز مراقبین محترم...
    شکلات رو فقط یادتون نره ببرین.
    ما اینجا داریم سنترهای iBT رو باهم مقایسه می کنیم نه با کنکور! و شرایط این دو کاملا باهم متفاوته و قابل مقایسه نیست. اگه شما تاپیک " مراکز مختلف برگزارکنندهTOEFL iBT - کدوم بهتر است؟! " رو ببینید متوجه میشید که بعضی سنترها شرایط مناسبی ندارند و مسلما کسی که این همه هزینه میکنه و آیندش در گرو همین نمرات هست قبل از امتحان باید با دید کافی سنتر مناسب رو انتخاب کنه. این موضوعی که شما میگید مربوط به روز امتحان هست یعنی آدم باید با دید باز سنترش رو انتخاب کنه و البته آمادگی هر نوع اتفاق غیرمترقبه ای رو هم در روز امتحان داشته باشه که بتونه به راحتی بر اون غلبه کنه. مسئولین سنتر هم از این طریق با پاره ای از مشکلات داوطلبین قبلی آشنا میشن و شرایط بهتری رو برای بچه هایی که تازه میخوان امتحان بدن فراهم می کنن.
    ضمن عرض تشکر از NOET_iBT_Tech فکر می کنم اگه از مسئولین سنترهای دیگه هم دعوت بشه تعامل خوبی صورت بگیره.
    ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط NOET_iBT_Tech
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    سلام
    سلام.
    فعلا یک سری طرح در مورد میزا دارم فردا برم مطرح کنم ببینم چی میشه چون باید تمام جوانب کارو بررسی کرد که اگر مانیتور بخواد بیاد بالا کسی نباید به مانیتورهای دیگه دید داشته باشه تا خدایی نکرده بخواد ....
    در حال حاضرم 3-4 تایی مانیتور که بالاستو برای آزمون آینده داریم میاریم پایین ولی به احتمال 99 درصد مانیتورها پایین خواهد ماند چون این توصیه خود ETS یی ها بوده که ماه دیگه هم دارن میان ایران.
    از اونجایی که امتحان همه هم زمان شروع نمیشه و به اندازه کافی بچه ها وقت کم میارن و درضمن فرمت امتحان هم متفاوته فکر نمی کنم کسی اون موقع تازه به فکر تقلب بیفته. به نظر من هم پیشنهاد maryamgoli پیشنهاد خیلی خوبیه و شما به راحتی میتونید اعلام کنید که مثلا بچه ها روز قبل از امتحان نوع مانیتور را انتخاب کنند و درخواستشون رو به شما ایمیل بزنند. درضمن فکر هم نمی کنم تغییر حالت مونیتورها کار چندان وقت گیری باشه.
    ممنون
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Member
    رشته و دانشگاه

در حال حاضر امتحان همه هم زمان شروع میشه و همه با هم بر روی Continue اول که عکسشونو میبینن کلیک می کنند. در ضمن به اندازه کافی در این آزمونهای گذشته برای تقلب تلاش شده است پس نمی توان یک سری از مانیتورها را بالا اورد و یا یک سری پایین باشند.(شما مو رو میبینید و ما باید برای رعایت استانداردهای ETS انواع و اقسام پیچشهای مورو ببینیم)
    به دلیل مشکلات فنی که ممکن پیش بیاد نمیشه هر سری مانیتورارو بالا پایین کرد چون باعث میشه رنگ مانیتور به هم بریزه و اون موقع خوش بحال مادیران می شه که هر سری باید بیاد درستشون کنه. در ضمن این نوع میزها که اصرار دارید مشکل داره میزهایی استاندارد ، تنها جهت امتحان دادنه و همچنین تعدادی از Center های خارج از کشور از جمله در خود USA از این نوع میزها استفاده میکنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)