صفحه 3 از 127 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1265

موضوع: سؤالات خود را در ارتباط با مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط NOET_iBT_Tech
    در حال حاضر امتحان همه هم زمان شروع میشه و همه با هم بر روی Continue اول که عکسشونو میبینن کلیک می کنند. در ضمن به اندازه کافی در این آزمونهای گذشته برای تقلب تلاش شده است پس نمی توان یک سری از مانیتورها را بالا اورد و یا یک سری پایین باشند.(شما مو رو میبینید و ما باید برای رعایت استانداردهای ETS انواع و اقسام پیچشهای مورو ببینیم)
    به دلیل مشکلات فنی که ممکن پیش بیاد نمیشه هر سری مانیتورارو بالا پایین کرد چون باعث میشه رنگ مانیتور به هم بریزه و اون موقع خوش بحال مادیران می شه که هر سری باید بیاد درستشون کنه. در ضمن این نوع میزها که اصرار دارید مشکل داره میزهایی استاندارد ، تنها جهت امتحان دادنه و همچنین تعدادی از Center های خارج از کشور از جمله در خود USA از این نوع میزها استفاده میکنند.
    فکر نمی کنم دقیقا هر 80 نفر در یک لحظه دکمه Continue رو کلیک کنند (من این مورد رو خودم دیدم که مثلا بعضی بچه ها یک دقیقه دیرتر میزدند) و حتی متن هایی رو که قبل از امتحان میاد همه بچه ها همزمان نمی خونند تا به متن های اصلی برسند. بعضی ها از اون یک دقیقه استراحت بین قسمت های مختلف امتحان هم صرف نظر می کنند و کلا متفاوت بودن فرمت short و long امتحان امکان تقلب رو به صفر رسونده. و همون طور که خودتون بهتر میدونید همه همزمان امتحانشون تموم هم نمیشه و به مراتب دیده شده بعضی ها حتی نیم ساعت زودتر از آخرین نفر امتحانشون تموم شده است. توی امتحانات کاغذی شاید تقلب امکان پذیر باشه اما توی iBT با این شرایط حساب شده احتمالش بسیار کمه. شما اگه به فکر بچه ها هستید خیلی راحت می تونید کامپیوترهایی که پشت سر هم هستند رو به ترتیب زیر میزی و رومیزی کنید که در این صورت هیچ دیدی نسبت به کامپیوتر جلو بوجود نیاد. درضمن شما که دوربین مداربسته دارید و فیلم روز امتحان را ضبط میکنید و به گفته خودتون برای ETS ارسال می کنید! دیگه نباید نگران تقلب باشید و فکر نمی کنم کسی که قصد ادامه تحصیلات عالی رو داشته باشه دنبال تقلب باشه مگر اینکه هدفش چیز دیگه ای باشه!
    در هر صورت اگه یه کاری رو نمی خواهید انجام بدید نیاز نیست توجیه کنید (مثل اون قضیه نمازخونه برای استراحت بچه ها که گفتید کسی که زودتر از یک ساعت قبل از امتحان از شهرستان بیاد باید توی خیابون بمونه چون توی سازمان سوالات کنکور طرح میشه! و تا قبل از اماده شدن اتاق انتظار ( که معلوم نیست کی تموم بشه!) نمی تونه از نمازخونه استفاده کنه!!! ) واقعا اگه پیشنهادات ما تاثیری نداره لطفا بگید که وقتموم تو این تاپیک تلف نشه یا اینکه فقط بگید فلان پیشنهاد رو قبول نداریم و نمی خواهیم انجام بدیم. همین! نه اینکه توجیه کنید. یعنی شما توی سازمان سنجش "قرنتینه سوالات کنکور" ندارید که اجازه نمیدید کسی که iBT ثبت نام کرده با ارائه کارت شناسایی قبل از امتحان وارد سازمان بشه و در یه مکانی کمی استراحت کنه!!!یعنی هرکی وارد سازمان شد سوالات کنکور لو میره؟!
    در ضمن اگه خودتون مطمئنید که 70% بچه ها تمایل دارند از مونیتورهای رومیزی استفاده کنند چرا کل کامپیوتر ها رو رومیزی نمی کنید؟ برای رفع مشکل دید کامپیوتر جلویی هم می تونید مثلا شیشه مقابل هر کابین رو بپوشونید. در هر صورت اگه بخواهید به فکر راحتی بچه ها باشید کارهای زیادی میشه کرد...
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

لطفا به عنوان یکی از مسئولین برگزاری iBT سنجش, اسم شریفتون رو هم به ما بفرمائید.
    سفرنامه عشق آباد

Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunicatin - George Mason University

1- در مورد دید کامپیوتر جلویی (تار کردن شیشه های جلوی کابین ها) به همان نسبت دید دوربینها هم کور می شود.
    2- در مورد تقلب چند مورد رو می خوای بهت معرفی کنم افرادی را که برای ادامه تحصیل و تنها برای نیاوردن 4-5 نمره حد نصاب دانشگاش پس از چندین بار امتحان دادن ، اقدام به انواع و اقسام روشهای تقلب کرده و در حال حاضر 2 تا 3 سال از شرکت در آزمون در تمام دنیا محروم شده اند؟
    3- ما به تنهایی تصمیم گیر نیستیم ولی پیشنهاد شمارو منتقل می کنیم ، در مورد میز هم بزارید امروز ببینیم چی میشه فعلا تصمیم داریم مانیتورو اگر مدیریت سازمان موافقت کنه یک حالتی بزاریم که نه کامل بالا باشه و نه کامل زیر میز!!! (هم توصیهETS را انجام داده باشیم و هم توصیه شمارو )
    4- بهتر که اسم شخص خاصی مطرح نشه چون ممکن یک نفر فقط جواب نده.
    5- اگر نظرات شما برای ما اهمیتی نداشت که اطلا ما اینجا نمیو مدیم عضو شیم تا هم وقت خودمونو تلف کنیم و هم وقت شمارو. پس حتما تاثیر داره. نظرات شما مثل همون دودی کردن شیشه اتاق Admin و یا موارد دیگه که شما و امثال شما به ما منتقل کردن را ما بررسی می کنیم و در صورت امکان و مفید بودن اعمال می کنیم و کرده ایم.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra
    لطفا به عنوان یکی از مسئولین برگزاری iBT سنجش, اسم شریفتون رو هم به ما بفرمائید.
    صدرا جان منم فکر نمی کنم لازم باشه ...
    علاوه بر دلیلی که خود ایشون اووردن ممکنه توی محیط کار براشون یه سری مسئولیت ها هم وجود داشته باشه و نخوان که بطور عمومی شناخته شده باشن ... ... حداقل من اگه بودم اصلآ دلم نمی خواست اسمم رو بگم و پس فردا توی محیط کار هر کی یه چیزی پشت سرم بیاد در بیاره .... بجای ثواب کردن کباب بشم ;D ...

همین که از این سنتر کسی هست خیلی خوبه ... سنترهای دیگه هم به نظر من زودتر برای خودشون یه نماینده اینجا داشته باشن بد نیست ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinn
    علاوه بر دلیلی که خود ایشون اووردن ممکنه توی محیط کار براشون یه سری مسئولیت ها هم وجود داشته باشه و نخوان که بطور عمومی شناخته شده باشن ... ... حداقل من اگه بودم اصلآ دلم نمی خواست اسمم رو بگم و پس فردا توی محیط کار هر کی یه چیزی پشت سرم بیاد در بیاره .... بجای ثواب کردن کباب بشم ;D ...

همین که از این سنتر کسی هست خیلی خوبه ... سنترهای دیگه هم به نظر من زودتر برای خودشون یه نماینده اینجا داشته باشن بد نیست ...

با hoseinn موافقم. این فرصت خوبیه که یکی (یا گروهی چه فرقی داره؟) از مسئولین برگزاری iBT سنجش رو اینجا داریم. مسلماً خود NOET_iBT_Tech به این نکته واقف هستند که هیچ کدام از ما هم نمی خواهیم که این فرصت رو از دست بدیم.
    سؤال من: taking notes که در قسمت های مختلف iBT هست، با کاغذ و قلم است یا باید تایپ کنیم؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Iran-dokht
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinn

با hoseinn موافقم. این فرصت خوبیه که یکی (یا گروهی چه فرقی داره؟) از مسئولین برگزاری iBT سنجش رو اینجا داریم. مسلماً خود NOET_iBT_Tech به این نکته واقف هستند که هیچ کدام از ما هم نمی خواهیم که این فرصت رو از دست بدیم.
    سؤال من: taking notes که در قسمت های مختلف iBT هست، با کاغذ و قلم است یا باید تایپ کنیم؟
    ممنون
    سلام.
    من هم با شما و هم با حسین عزیز موافقم و امیدوارم در انتها سر خویش را به باد ندهم هر چند که ETS Supervisor در ایران که از مدیران ارشد سنجش هست از حضور بنده در این فروم اطلاع دارند (که جا داره اینجا به این نکته اشاره کنم که اگر پیگیریهای بیش از حد این شخص نبود هیچگاه در ایران آزمونهای مختلف ETS برگزار نمی شد و نمی توانستیم مجوزهای لازمه را از هر دو دولت ایران و امریکا برای فعالیت ets درایران کسب کنیم)
    تنها قسمتی که در آزمون نیاز به تایپ داره قسمت writing می باشد و در سایر موارد برای یادداشت برداری به هر فرد 5 کاغذ می دهیم (البته ETS گفته 3 تا بدید ) ومی توانید در این کاغذها نت برداری کنید که در قسمت کاغذ هم از این سری تغییراتی خواهیم داشت .

رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

به هر صورت از شما صمیمانه تشکر می کنم. امیدورام بچه ها هم صادقانه سوالات, پیشنهادات و انتقاداتشون رو مطرح کنند و شما هم صادقانه و صمیمی جواب گو باشید.
    دوستانی هم که با سنترهای دیگه در ارتباط هستند ازشون خواهش کنند توی فروم جواب گوی سوالات بچه باشند.
    ممنونم.
    سفرنامه عشق آباد

Junior Member

سلام... من آزمونمو کنسل کردم و برای ریفاند هفتاد و چند دلار به سنجش زنگ زدم... آقایی که به من جواب داد خیلی نامطمئن صحبت می کرد و گفت باید پرینت پروفایل کنسل شده و جواب ئی تی اس به ایمیلی که من توش تقاضای ریفاند کردم به اضافه ی شماره حساب خودمو به سنجش بدم... آیا روند کار همینه؟
    IMPOSSIBLE says I'M POSSIBLE

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoosh
    سلام... من آزمونمو کنسل کردم و برای ریفاند هفتاد و چند دلار به سنجش زنگ زدم... آقایی که به من جواب داد خیلی نامطمئن صحبت می کرد و گفت باید پرینت پروفایل کنسل شده و جواب ئی تی اس به ایمیلی که من توش تقاضای ریفاند کردم به اضافه ی شماره حساب خودمو به سنجش بدم... آیا روند کار همینه؟
    سلام.
    درصورتیکه کسی انصراف بده (فرقی نمی کنه در کدام سنتر ثبت نام کرده باشه و یا وچرشو از کجا خریده باشه چون سنجش به عنوان نماینده ETS موظف پولو پس بده) ابتدا بایستی یک میل به ETS بزنید و پس از تایید کردن ETS (که در واقع ETS به شما میل میزنه) اون میلو برمیدارید میارید سنجش (در صورتیکه در میل اشاره شده باشه که به NOET برید )و یه شماره حسابم میدید که پس از تاییدیه ETS به ما ، پول به حسابتون واریز میشه.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

سلام
    1- در مورد مونيتور ها من فكر ميكنم اگر روندي در قبل خوب پيش رفته ( مانيتور زير ميز) گر چه من تا بحال نديدم اون رو، به سياق اسبق! بمونه بهتر هست، حالا ممكنه شما يه فرمت جديد پياده كنيد و تا بياد امتحان خودشو پس بده يه 10 سري متقاضي خداي نكرده كباب شن!...
    2- دفعه قبلي كه من مي خواستم امتحان بدم در يه سنتر اجاره نميدادن بچه ها خوراكي از جمله ( آبميوه يا شوكولات!) ببرن داخل! اوضاعي بود...خود من به سري مذاكرات با نماينده ets در اين باره داشتم! و وسط امتحان دو سه باري به خود او زحمت دادم بره از جامداديم شو كلات بياره!!!! ببينيد شايد اين موضوع ساده به نظر برسه ولي شايد واقعا كسي حالا بنابر عادت يا هر دليل ديگه اي بخواد مثلا شكلات بخوره... مي خوام بدونم اين قانونه كه كسي نميتونه حتي شكلات بياره واقعا و قدغن هست؟! به ets نمياد از اين قانونها وضع كنه!
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)