صفحه 7 از 127 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1265

موضوع: سؤالات خود را در ارتباط با مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط narges B
    سلام
    من در حين ثبت نام دانشگاهايي كه مي خوام نمره براشون بره رو مشخص نكردم...فكر كردم بعدا هم ميشه اين كار رو كرد درسته؟و اين كه ميشه اول نمره رو ببينيم بعد تصميم بگيريم كه مي خوايم send بشه يا نه؟يعني كلا بعد از امتحان مشخص كنيم؟
    با تشكر
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

من امروز 9 آگوست در سنجش امتحان iBT دادم. می خواستم کل ماجرا رو برای بچه هایی که می خوان امتحان بدن تعریف کنم که استرس نداشته باشند.
    امتحان ساعت 11 بود و من از 10 اونجا بودم (روابط عمومی سازمان، ساختمان پشتی، کوچه امانی). حدود ساعت 10.5 یک اطلاعیه حاوی اسامی و مکان امتحان (Lab A,B,C) زدن پشت شیشه. (راستی 2 تا دستشویی نسبتاً خوب و خلوت! پشت کانتینر، در محوطه است) حدود ساعت 10:50 از طریق شانس، فهمیدم که بچه ها دارند میرن داخل. داخل کجاست؟ پشت میز ، یک راهرو هست، یک طبقه میری بالا. اونجا کیفت رو که حاوی موبایل خاموش شده ات هست رو تحویل می دی.
    چیزهایی که می تونی ببری داخل:
    1- کارت شناسایی، شناسنامه، کارت ملی، پاسپورت (گواهینامه قبول نیست، یه نفر دچار مشکل شد)
    2-کیک، شکلات، آب معدنی، مداد، خودکار... (موبایل خاموش هم تغلب محسوب میشه)
    بعد یکی یکی برحسب مکانتون که در اطلاعیه بود میرید داخل و برای هر lab یه آقا نشسته اونجا که ازتون عکس میگیره و شماره station بهتون میده. بعد، وقتی میخواید برید داخل یه آقایی ازتون شماره station رو میپرسه و میرید داخل و پیدا می کنید. روی میزتون یک فرم هست که باید پرش کنید و یک کاور حاوی 5 کاغذ برای نت برداری و 2 مداد نوک تیز. بعد یه آقایی از بلندگو براتون توضیحاتی راجع به کنترل volum و تنظیم صدای میکروفن که اولین مراحل هستند میده.
    بعد یکی از admin ها میاد pass وارد میکنه تا امتحان شما شروع شه.
    شروع امتحان
    من 3 تا reading داشتم، اولی 20 دقیقه که راجع به جمعیت چین بود، و 2 تای بعد روی هم 40 دقیقه که یکی راجه به رژیم غذایی دایناسور ها و دیگری اثر گرمای خورشید بر شهرها بود. در readingمی تونید به سؤال قبلی برگردید.
    بلافاصله بعد از readingها، listening شروع شد. کاغذهاتون رو موقع توضیحات برای listening از کاور در بیارید تا آماده نت برداری باشید. من خودم خودکار برده بودم چون راحت تربودم. یک نکته دیگه اینکه کیبورد بین شما و مانیتور فاصله میندازه، تا موقع writing که لازمش ندارید، میتونید کشو یی که کیبورد و موس رو اون هست رو تا جایی که دیگه براتون ناراحت کننده نباشه، ببرید داخل میز. من و برادرم برای listening خیلی وقت زیاد آوردیم، اصولاً زیاد عجله نکنید،تا وقتش تموم نشه کاری نمی تو نید بکنید، چون در listening نمی تونید به سؤال قبلی برگردید.
    10 دقیقه break: break همه به هم نیست قاعدتاً چون تعداد reading و listening ها متفاوته. در هنگام break می تونید برید بیرون در اتاق انتظار و اون کیک و آب میوه ای که بهتون دادند، یا هر چیزی که آوردید بخورید.
    من نرفتم بیرون و یک دفعه دیدم یکی از بچه هایی که بریکش تموم شده بود داره speak می کنه! و ازچیزهایی که می گفت حدس زدم که موضوعات چیه و خودم رو آماده کردم. بعد یکی از admin ها دوباره میاد pass وارد میکنه تا speaking شما شروع شه. 2 تای اول independent و 4 تای بعدی integrated( در تاپیک speaking راجع به موضوعات توضیحاتی داده شده) و بلافاصله بعد از اون writing.
    writing که اولی integrated هست و دومی independent.
    دو سوال ETS ای و تمام
    چند نکته:
    1-پیشنهاد من این که حتماً و حتماً چند بار امتحان کامل و پشت سرهم بدید تا سر جلسه عادت داشته باشید و خستگی کارایی تون رو پایین نیاره. مثلاً Barrons, Longman که امتحان کامل پای کامپیوتر می دید.
    2-امتحان sample که در profile تون هست رو حتماً بدید، صفحه امتحان کپی اونه.
    3-سرعت تایپتون زیاد باشه خیلی کمک می کنه مخصوصاً در دومی که باید 300 کلمه باشه. مضافاً بر اینکه Copy در کار نیست و فقط Cut و Paste داره.
    4- هر اتفاقی که افتاد آرامش خودتون رو حفظ کنید. حتی اگه مثل امروزبود، مانیتور آقایی که کنار من نشسته بود افتاد پائین! نمی دونم چرا ولی زود اومدن درستش کردن، خوشبختانه توی زمان استراحت اون آقا بود و ایشون خیلی خوب با قضیه کنار اومد.
    5- برخورد کل مسئولین و کارکنان، عالی بود! جداً. پس با دید منفی نسبت به اونها سر جلسه نرید. اون آقایی که اسم منو خط می زد یه دفعه پرسید: برادرت نیومده؟! از شباهت فامیلمون فهمیده بود، و برام خیلی جالب بود که اصولا خیلی دلسوزانه و مهربون عمل می کردند، در آرامش کامل.
    این کل ماجرا از دید من بود، امیدوارم به بچه هایی که می خوان امتحان بدن کمک کنه که اونجا رو تصور کنن و با آرامش برن سر جلسه. در ضمن عکس هایی که NOET_iBT_Tech از stationها گذاشته بودن خیلی به این مساله در مورد من کمک کرد.
    این بود تافل نامه اثر ایراندخت
    با آرزوی موفقیت

Junior Member

سلام
    من در حين ثبت نام دانشگاهايي كه مي خوام نمره براشون بره رو مشخص نكردم...فكر كردم بعدا هم ميشه اين كار رو كرد درسته؟و اين كه ميشه اول نمره رو ببينيم بعد تصميم بگيريم كه مي خوايم send بشه يا نه؟يعني كلا بعد از امتحان مشخص كنيم؟
    با تشكر
    این سؤال رو لطفاً مطلعین جواب بدن، سؤال دوست من هم هست

نقل قول نوشته اصلی توسط Iran-dokht
    سلام
    با تشكر
    این سؤال رو لطفاً مطلعین جواب بدن، سؤال دوست من هم هست
    برای فرستادن 4 نمره که Free هست باید تا ساعت 12 روز قبل از امتحان به وقت واشنگتن (شهرش رو مطمئن نیستم؛ تو سایت تافل هست) کد دانشگاه ها رو وارد کنید. ولی بعد از امتحان هر زمان که خواستین می تونید کد دانشگاه ها رو وارد کنید و برای هر سفارشی fee رو بپردازید.
    سبز تویی که سبز می خواهمت

سلام ، اگه و ضعیت مانیتورها واقعا ایجوری شده مهمترین تغییره که باید داده می شد ، به خدا بعد 4 ساعت که رو مونیتورها خم شده بودیم اومدیم بیرون دیگه نمی تونیستم صاف تو خیابون راه بریم ، امیدوارم این مشکل ستون فقراتی هم برای داوطلبان حل شده باشده
    هر سوالی درباره تحصیل، کار وغیره تو سوئد دارید از من بپرسید / امضا مهاجر تحصیلی قدیم

Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunicatin - George Mason University

نقل قول نوشته اصلی توسط Iran-dokht
    1- کارت شناسایی، شناسنامه، کارت ملی، پاسپورت (گواهینامه قبول نیست، یه نفر دچار مشکل شد)
    سلام.
    ممنون از توضیح کاملتون خانم اگه اشتباه نکنم T.K.T
    در مورد کارت شناسایی ets اخیرا اعلام کرده که فقط کارت شناسایی رو قبول کنید که روش امضا داوطلب باشه که ما جز پاسپورت کارت شناسایی معتبری با این مشخصه نداریم از اینرو کلی با ETS کلنجار رفتیم تا زیر بار این موضوع نریم و در انتها هم موفق شدیم .
    اما در مورد گواهینامه بعلت اینکه تقلبیش خیلی زیاده تصمیم گرفته شد که گواهینامه برای این آزمون معتبر نباشه.در مورد اون یک نفر هم که اشاره کردید براش مشکلی پیش اومد باید بگم که 3-4 نفر بودن که این مشکلو داشتن(گواهینامه) که اونم به نوعی همکاری دوطرفه مشکلشون برطرف شد .

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra
    نقل قول نوشته اصلی توسط NOET_iBT_Tech
    سلام.اینم مدل جدید میزا .
    لازم به ذکره که نور تو مانیتور مربوط به فلاش دوربینه و نور لامپ مهتابی میز هم تو مانیتور نمی افته و جای پا هم باز شده کاملا.
    به نظر من این فرمت مونیتور خیلی خوبه! ازتون ممنونم. راستش من هم مشکل جای پا رو داشتم اما فکر میکنم این طوری خیلی بهتر شده باشه.
    سلام
    وضعیت جدید مانیتور ها خیلی خوبه ولی آیا این فرمت روی بیشتر میزها پیاده شده (در غیر این صورت برای چه تاریخی آماده میشه)؟
    چند تا از سیستم ها این وضعیت رو دارند؟ میتونیم زودتر برای امتحان انتخاب کنیم یا شانی هستش؟
    مرسی
    نظرسنجی:<br />آیا مایلید امتحان TOEFL PBT در سال 2010- 2009 در مرکز اصفهان برگزار شود؟<br /> لطفا همین حالا پاسخ دهید!<br />http://www.applyabroad.org/forum/index.php/topic,19758.0.html

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshid Twin
    سلام
    وضعیت جدید مانیتور ها خیلی خوبه ولی آیا این فرمت روی بیشتر میزها پیاده شده (در غیر این صورت برای چه تاریخی آماده میشه)؟
    چند تا از سیستم ها این وضعیت رو دارند؟ میتونیم زودتر برای امتحان انتخاب کنیم یا شانی هستش؟
    مرسی
    تا اونجایی که من دیدم، تمام میزها به این فرمت بودند.

همه! اینکه خیلی عالیه! یعنی شیشه روی همه میزها رو برداشتند!
    مطمئن هستنید؟
    نظرسنجی:<br />آیا مایلید امتحان TOEFL PBT در سال 2010- 2009 در مرکز اصفهان برگزار شود؟<br /> لطفا همین حالا پاسخ دهید!<br />http://www.applyabroad.org/forum/index.php/topic,19758.0.html

Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunicatin - George Mason University

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshid Twin
    همه! اینکه خیلی عالیه! یعنی شیشه روی همه میزها رو برداشتند!
    مطمئن هستنید؟
    هم تمام این میزها مدلشون عوض شدند و هم شیشه هارو برداشتیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)