صفحه 54 از 54 نخستنخست ... 44445464748495051525354
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 536 , از مجموع 536

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آمریکا

پیش فرض پاسخ : پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آمریکا

سلام دوستان و همکاران گرامی
    ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین بنده رو کمک کنین
    من تازه فارغ التحصیل پزشکی هستم و قصد مهاجرت برای تخصص به آمریکا رو دارم
    همسرم بواسطه,ویزای تحصیلی میتونن f1 بگیرن و منم با f2 همراهشون برم
    میخوام شروع کنم که استپ ۱ و ۲ رو بدم قبل هز ورود ب امریکا
    سوالم اینه که اگه با ویزای f2 برم , برای ریسرچ اسیستنت شدن باید ویزامو تغییر بدم ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟
    اگه بخوام observership برم چطور ؟

و اینکه به فرض اینکه همه چیز خوب پیش بره , مدت زمان حدودی تا گرفتن گرین کارد چقد طول میکشه ؟ چون رفت و آمد به ایران برام ضروریه و الان هم که ویزا اغلب سینگل میاد و مالتیپل هم راحت نمیتونه رفت و آمد کنه...
    ممنون میشم اگه کسی کمک کنه...

سلام یه سوال داشتم.
    برای تحصیل تخصص پزشکی در امریکا با توجه به اینکه هزینه های دانشگاه خیلی بالا هست ایا راهی هست که بشه این هزینه رو به طور قسط بلند مدت برای مثال 10 ساله پرداخت کرد؟ یا راه هایی از این قبیل؟
    ایا امکان گرفتن بورسیه تحصیلی هست؟

سلام ببخشید یکی از دوستان میگفت برد کالیفرنیا فقط مدرک دانشجویانی رو برای تخصص قبول داره که به زبان مادری ان کشوریی که هستند تحصیل کرده باشند؟!پس بااین حساب مدرک زبان انگلیسی ایتاالیا و مجارستان و چک وچین و.... برای تخصص امریکا مورد قبول نیست؟؟؟
    ممنون میشم پاسخ بدین.

Junior Member

دوستان سلام
    همسر من پزشکی عمومی و MPH و همچنین تخصص جراحی زنان را از دانشگاه علوم پزشکی تهران گرفته و آزمون برد تخصص هم قبول شده.
    در حال گذراندن دوره طرح هستیم و میخواهیم برای مهاجرت به آمریکا اقدام کنیم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید که چه مراحلی را باید طی کنیم و آیا امکان تحصیل در فوق تخصص یا دوره های تکمیلی مثل سونوگرافی یا لاپاراسکوپی یا امثال این (و یا دوره های فلوشیپ تحقیقاتی) وجود داره که با احتمال قوی منجر به ویزا و مهاجرت خانوادگی بشه یا حتما باید بعد از USMLE برای رزیدنتی دوباره شروع کنه.
    نکته مهم تر این که چه روشی برای مهاجرت کل خانواده و اقامت دائم مطمئن تر و راحت تر هست.
    ممنون از راهنماییتون
    ویرایش توسط Parsa_IE : May 17th, 2020 در ساعت 05:21 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine, ULaval

سلامدوستان
    کسی اینجا دوست داره کار ریسرچ مشارکتی انجام بدیم؟

من دانشجوی پزشکی هستم توکاناداو کاملامسلط به دوزبان انگلیسی وفرانسه هستم ومشتاق برای کمک درزمینه پابلیکیشن،

خوشحال میشم اگرکسی کارریسرچ داشت مشارکت کنم (ترجیحادرزمینه Ophtalmology)حتی میتونم مقالات روبراتون ادیت کنم.بهم پیام خصوصی بدین لطفا اگرکسی تو زمینه مقاله فعالیت میکرد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دانشجویان پزشکی در امریکا و کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghoghnous1991 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی داروسازی در ایران هستم..
    بعد از اتمام تحصیلم ب واسطه نامزدم ک گرین کارت داره ب امریکا میرم...
    اما نمیخوام اونجا در رشته ی خودم تخصص بگیرم، میخوام پزشکی بخونم و در ادامه تخصص پوست و مو..
    میخواستم بدونم کسی تابحال اینکارو کرده و آیا اصلا امکانپذیر هست؟ و اگه آره چطوری؟
    آیا باید از اول شروع کنم و دوره ی 4ساله premed رو اونجا سپری کنم یا اینکه همین مدرک داروسازیم منو اون4سال جلو میندازه و لازم نیست؟ یا اگه آره اول باید 2سالو صرف معادلسازی مدرک داروسازیم اونجا کنم ک بتونم اون4سالو جلو بیفتم یا نه لازم نیست؟
    آیا سایت مفیدی دراین زمینه وجود داره ک مطالعه کنم؟
    آیا یکسری از واحدهای رشته خودم برای پزشکی عمومی اونجا معادلسازی میشه ک زودتر فارق التحصیل شم؟
    گذشته از اون4سال premed، طول دوره پزشکی عمومی اونجا چندساله؟ وتخصص حدودا چندساله؟
    چطور میتونم توی این زمینه اطلاعاتی کسب کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایین..

سلام دوست عزیز

من توی تهران دانشجوی پزشکی هستم،میخوام اگر بشه دندان پزشکی یا همین پزشکی رو خارج از کشور بخونم.

چون شما توی این مسیر از من جلوتر هستین، می خواستم بپرسم شما چه کردین؟ یا پیشنهادتون برای من چیه؟ الان اپلای کنم یا بذارم درسم تموم بشه و بعد امتحانات usmle رو بدم؟میشه الان ازمون mcat بدم و مستقیم وارد دانشکده دندان بشم یا ....؟

خیلی ممنون میشم اگر راهنماییم کنین

موفق و شاد باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)