صفحه 39 از 54 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 536

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آمریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی شیراز

پیش فرض پاسخ : پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آمریکا

سلام
    من سال 1390 فارغ التحصیل شده ام 2 سال سربازی رفته ام و 2 سال هم سابقه کار دارم و قصد ازدواج با دانشجوی سال 4 پزشکی دارم با این شرایط 2 سوال دارم اول اینکه آیا برای امتحان usmle زمان زیادی گذشته و چه مدت از فارغ التحصیلی بگذرد ایرادی ندارد و دوم اینکه ازدواج چه تاثیراتی می تواند داشته باشد و با شرایط من عقد کردن چه مسایلی خواهد داشت.
    ممنون

Junior Member

با سلام و ارزه ادب، من صفحه کلید فارسی ندارم، اگر اشتباهی توش هاست ببخشید
    اصلان از فرق التحصیلی شما زمان زیادی نگذشته، افرادی هستن که ۱۰ سال گذشته والی تونستن پذیرش بگیران
    عقد کردن تسرع بادی نخواهد دشت ، فقط دقت کنید که همسره شما هم با موزوااته این امتحان آشنایی داشته باشه و همراه شما bashe

با سلام، در مورد National resident matching program اطلاعات میخواستم، شرکت در uslme ,هم برای این سیستم لازمه؟ معذرت میخوام اگه جاش اینجا نیست...

نقل قول نوشته اصلی توسط melodymelody نمایش پست ها
    با سلام، در مورد National resident matching program اطلاعات میخواستم، شرکت در uslme ,هم برای این سیستم لازمه؟ معذرت میخوام اگه جاش اینجا نیست...
    تنها راه شرکت در مچ nrmp پاس کردن امتحانات usmle هستش

Junior Member

سلام...تا جایی که من مطالب این تاپیک رو خوندم سر درنیاوردم والا...یکی میگه پزشکی عمومی در ایران بگیر بعد برای پذیرش اقدام کن...یکی میگه فقط علوم پایه رو در ایران بگیر...یکی میگه برای پزشکی فاند نمیدن...یکی میگه میدن...
    من 29 سالمه و ترم دوم پزشکی هستم و زبانم قویه ولی در حد 20 میلیون پول دارم فقط...معدلم 19.20 هست...دانشگاه روزانه شیراز هستم...به نظرتون میتونم فول فاند بگیرم از امریکا؟ هزینه هارو همش پوشش میده؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط pilot1618 نمایش پست ها
    سلام...تا جایی که من مطالب این تاپیک رو خوندم سر درنیاوردم والا...یکی میگه پزشکی عمومی در ایران بگیر بعد برای پذیرش اقدام کن...یکی میگه فقط علوم پایه رو در ایران بگیر...یکی میگه برای پزشکی فاند نمیدن...یکی میگه میدن...
    من 29 سالمه و ترم دوم پزشکی هستم و زبانم قویه ولی در حد 20 میلیون پول دارم فقط...معدلم 19.20 هست...دانشگاه روزانه شیراز هستم...به نظرتون میتونم فول فاند بگیرم از امریکا؟ هزینه هارو همش پوشش میده؟
    دوست عزیز برای پزشکی عمومی هیچ فاندی وجود نداره. وقتت و هزینت رو هدر نده همون ایران پزشکیت رو بخون.

Member Reza323 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pavlov First Saint Petersburg State Medical University

پروسه گرفتن پذیرش رشته پزشکی تو همه جای دنیا سخت و طاقت فرساست چه برسه به امریکا
    برای رفتن به پزشکی در امریکا تنها راحتون اینه که پزشکی رو اینجا تموم کنید بعد بیوفتید تو کار امتحان های usmle و ... که به وفور تو این تاپیک توضیح داده شده
    از بایت فاند هیچ کجای دنیا فاندی برای رشته های پزشکی وجود نداره مگر مکزیک اونم به زبان اسپانیایی که اونم 200 $ که چیزی نیست اصلا
    برای خوندن رشته های پزشکی حداقل هزینه ای که باید در نظر بگیرید اونم تو کشور های متوسط به پایین سالی 40-50 میلیون , امریکا که جای خود 40000$ سالانه بدون هزینه زندگی
    و از بابت سختی گرفتن پذیرش برای کسانی که بعد از خواندن پزشکی برای امریکا اقدام می کنند همین بس که عمه بنده سال پیش پس از پاس کردن امتحانات اونم با نمره های بسیار بالا در مرحله مصاحبه بعد از 4 جمله رد شد
    The only thing that overcomes hard luck is hard work

Junior Member

سلام و روز بخير به شما
    ميتونم بپرسم علت رد شدن عمتون چي بود؟در مرحله ي امتحان عملي كه بازيگر هايي به عنوان بيمار هستن رد شدند؟چرا؟
    ممنون از شما

نقل قول نوشته اصلی توسط baran66s نمایش پست ها
    سلام و روز بخير به شما
    ميتونم بپرسم علت رد شدن عمتون چي بود؟در مرحله ي امتحان عملي كه بازيگر هايي به عنوان بيمار هستن رد شدند؟چرا؟
    ممنون از شما
    فکر کنم ایشون در مصاحبه رد شدند نه در امتحان. مصلحبه هم کاملا به نظر مصاحبه کننده ها مربوطه.

Member Reza323 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pavlov First Saint Petersburg State Medical University

بله ایشون در مرحله مصاحبه رد شدند نه در امتحان و تنها چیزی که یادشونه این که بعد سلام و ... طرف بهش گفته که خیلی خوشحال شدم که شما رو دیدم ولی شرایط الان این اجازه رو به ما نمیده
    The only thing that overcomes hard luck is hard work

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)