صفحه 49 از 54 نخستنخست ... 39404142434445464748495051525354 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 536

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آمریکا

Banned

پیش فرض پاسخ : پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Phuong نمایش پست ها
    دوست عزیز،

اروبا و امریکا دوتا قاره هستن و نه دو کشور. با قوانین مختلف.

در امریکای شمالی (امریکا و کانادا) قبل از ورود به مدرسه ی پزشکی باید لیسانس بگیرید و واحدهای پره مد گذرونده باشین. اگر پرمننت رزیدنت یا سیتیزن نیستین در دوره ی لیسانس نمی تونین از وام یا بورس ها استفاده کنین. مدرک زبان هم شما رو هیچوقت از بقیه متمایز نمی کنه چون با مدرک زبان شما فقط به سطح پایه اپلیکنت های نیتیو می رسین. (با هرررر رزومه ای که لازم باشه) هم یه مقدار حرف غیر منطقی هست. رزومه رو نمیشه تقلب کرد و در سن پایین و آندرگرد رزومه اهمیت بالایی نداره چون کسی از بچه ی دبیرستانی انتظار شکاف اتم نداره.

در مورد نخبه ها! هم گزینه ی گرفتن گرین کارد وجود داره که شرایط خاصی داره و می تونید با وکیل صحبت کنید.

در مورد اروپا من اطلاعاتی ندارم.
    در اروپا راحتتر است ولی مشکل اینجاست که برخی کشور های اروپایی اولیت را به اتباع خودشون میدند.

Junior Member

سلام،ميخواستم بپرسم آمريكا مدرك پزشكي آلمان رو براي پزشكي كه بخواد اونجا كار و طبابت كنه؟؟بعد اگر دانشجويي از آلمان پزشكي عمومي داشته باشه بخواد تو آمريكا تخصص بگيره چه بايد بكنه؟؟بايد از صفر شروع كنه يعني؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    برای ورود به دوره های تخصص در امریکا یا اروپا در سن 40 سالگی خیلی دیره؟ اصلا امکانش هست؟
    ممنونم

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

نقل قول نوشته اصلی توسط Zdr نمایش پست ها
    سلام،ميخواستم بپرسم آمريكا مدرك پزشكي آلمان رو براي پزشكي كه بخواد اونجا كار و طبابت كنه؟؟بعد اگر دانشجويي از آلمان پزشكي عمومي داشته باشه بخواد تو آمريكا تخصص بگيره چه بايد بكنه؟؟بايد از صفر شروع كنه يعني؟؟
    بله هر کشوری مدرک داشته باشید باید امریکا امتحانات مربوطه ش رو بگذرونید

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

نقل قول نوشته اصلی توسط hasan3245 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای ورود به دوره های تخصص در امریکا یا اروپا در سن 40 سالگی خیلی دیره؟ اصلا امکانش هست؟
    ممنونم
    سلام هر کشوری قانون و امتحانات خاص خودش رو داره و زبان خودش البته. در سن شما به نظرم خیلی دیر نیست ( البته اطلاعی ندارم بهتون ویزا خواهند داد یا ن!). به نظرم اگر توانایی مالی خوبی دارید میتونید برای امریکا اقدام کنید و چون انگلیسی هم هست خب خیلی زمان نمیبره براتون که به سطح خوبی برسید. کشورهای اروپایی مشکل زبان رو دارن مثلا باید المانی بخونید که خودش دوسالی زمان میگیره . از طرفی تا جایی که اطلاع دارم در همه کشورها باید اول مدرک عمومی تون رو معادل کنید و امتحانات مربوط به اون رو بگذرونید و بعد فکری بکنید برای ورود به تخصص!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fgh1372 نمایش پست ها
    بله هر کشوری مدرک داشته باشید باید امریکا امتحانات مربوطه ش رو بگذرونید
    پزشكي كه مدركش از آلمان هست ميتونه تو آمريكا كاركنه؟؟يابايد امتحانايي رو بده و يه شرايطي رو بگذرونه؟؟

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

نقل قول نوشته اصلی توسط Zdr نمایش پست ها
    پزشكي كه مدركش از آلمان هست ميتونه تو آمريكا كاركنه؟؟يابايد امتحانايي رو بده و يه شرايطي رو بگذرونه؟؟
    عرض کردم، هر کشوری که مدرک گرفته باشید باید امتحان های امریکا یا usmle رو بگذرونید، چه مدرک از پاکستان باشه چه المان چه رومانی و و ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fgh1372 نمایش پست ها
    عرض کردم، هر کشوری که مدرک گرفته باشید باید امتحان های امریکا یا usmle رو بگذرونید، چه مدرک از پاکستان باشه چه المان چه رومانی و و ...
    ممنون از پاسختون،بله گفته بوديد كه بايد امتحان بديم ولي چون من تو سوال اولم هم از ادامه تحصيل پزشكي و هم كار پرسيده بودم،به خاطر همين تو جوابتون تفكيك نكرده بوديد كه اين شرايط براي كار يا ادامه تحصيل هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي

با عرض سلام...
    امكان درخواست ويزاي J1 Alien Physician هست به محض اعلام نتيجه Match 2019 ، اگر ويزاي دانشجويي Kaplan sponsored تا مارچ٢٠١٩ داشته باشي?چون استارت رزيدنسي يك جولاي هست , يا حتما بايد از كشور خارج بشي و از سفارت اقدام كني ? و داشتن LOR حتما بايد 3 تا باشه? خيلي ممنون ميشم جواب بديد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي دانشگاه تبريز

سلام
    ببخشید من دانشجوی فیزیوپات پزشکی هستم میخواستم باتوجه به اینکه همسرم میخواد برای پوزیشن دکترا برای امریکا اقدام کنه و من تا اونموقع درسم تموم نمیشه ایا میشه من با استفاده از واحدهای اینجام که تا اونموقع اکسترن خواهم بود و مدرک زبانم رو هم خواهم گرفت ایا میشه برای یک رشته
    ای امریکا اپلای کنم و بعد برم به رزیدنتی یا حداقل پزشک عمومی شاغل در امریکا؟
    در واقع میخوام بدونم سریعترین راه برای یک دانشجوی پزشکی برای مهاجرت به امریکا چیه؟اینطورهم نیست که بگم باید حتما پزشک بشم فقط بتونم اونجا کار داشته باشم و ویزامو تمدید کنم و زندگی نرمال داشته باشم
    ممنون میشم راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)