صفحه 1 از 54 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 536

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آمریکا

2007as
    Guest

پیش فرض پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آمریکا

Hi dear Friend
    I have studied in Iran for 6 years in Medicine and before the pre internship exam I came to United states .right now I am tryin to get a bachlors degree in United states and participate in MCAT exam which is a entrance exam for getting into the medical univerisity here.
    there is two way for me , Go back to Iran and finish there then I come back to US or continiue here and after 4 year when I became a MD here participate in the residency program.
    My question is this ,which way do you think is the better way ?study in here is so expensive but I can go to any residency program I want .or continue in Iran and then come back?

پیش فرض پاسخ : Which way is better ? Getting MD degree in US or IRAN??

من نفهمیدم مساله اصلی شما در us چیه ؟ اگر فکر میکنید که اینجا ارزون و ساده تمام می شه
    من باب اطلاع بدونید که حدود 10000 پزشک یا بیشتر در صف ورود به residency در ایران هستن و پروسه 2-3 سال پشت امتحان دیگه از طرف همه پزشک ها پذیرفته شده!

اگر سوالت زیادی دارید به من e-mail بزن تا تلفنی حلشون کنیم
    دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

Senior Member

پیش فرض پاسخ : Which way is better ? Getting MD degree in US or IRAN??

I understand your problem, but to tell you the truth although in Iran it is easier and so cheaper to finissh your MD, but there are other problems. I think if you stay there and continue, it it is much better for you .

پیش فرض پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آمریکا

[[ I want to know about the apply for a MD. Is it as routine as the apply for engineering students?
    What about their exams? I found that USMLE is needed for USA. Is it held in Iran!! Which country we should go for? Is it wise for a student to study on professional study in medicin field at a foreign country? In other words, Is there any restrictions for foreigner to work on their medical system (e.g, USA)?
    Finally, Is it possible to get an offer from Harvard medical school or Pen State medical school or so? (assume having a good academic performance as well as high TOEFL score)?
    [/quote]

1.In fact, the apply procedure is not the same and you are to be qualified to apply: after passing the setp 2 and getting your board cetificate of US-EFSMFG, being availabe through the taking this test in the US- you can apply online :
    http://www.aamc.org/audienceeras.htm
    2. you need to take setp 1 in other countries like Dubai and setp 2 in the US.

3. Everything can be sort of wise in case you realize it thoroughly! So refer to your mind! There is no restriction in the USA for defferent subjects of study, however, that would be a bit complex to be qualified for competitive subject as well as Iran even may take several years

2 Getting offer of admission from good universities sounds probably senseless but if you are a prestigious physician, why not!
    4. Toffel is not necessary for being a resident in the US
    , . [/left]

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دانشجویان پزشکی در امریکا و کانادا

سلام. فکر کنم چیزایی رو که میدونستم، به e-mailتون! فرستادم.
    سیستم undergraduate امریکا کاملا با ایران فرق داره و اونجا برای شروع پزشکی باید قبلش لیسانس داشته باشین که بهش میگن premed.
    احتمالا برای premed از اینجا میشه apply کرد. ولی کار آسونی نیست و به جز برای کسی که citizen یا permanent resident نیست توصیه نمیکنم ;D
    هرگز در راه رسیدن به آرزوها محافظه کار نباشید!

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل پزشکان در آمریکا

ECFMG booklet
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Senior Member

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل پزشکان در آمریکا

اینم سایت ECFMG هست که می تونید اطلاعات بیشتری توش پیدا کنید:

http://www.ecfmg.org/

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط Bardia08
    سلام. فکر کنم چیزایی رو که میدونستم، به e-mailتون! فرستادم.
    سیستم undergraduate امریکا کاملا با ایران فرق داره و اونجا برای شروع پزشکی باید قبلش لیسانس داشته باشین که بهش میگن premed.
    احتمالا برای premed از اینجا میشه apply کرد. ولی کار آسونی نیست و به جز برای کسی که citizen یا permanent resident نیست توصیه نمیکنم ;D
    درود
    اگر اين مطالب به درد كساني كه مي خوان از صفر پزشكي بخونن مي خوره براي من هم لطف كنيد بفرستيد.
    يك سوال ازتون داشتم . براي كسي كه براي دكتراي مهندسي از آمريكا پذيرش مي گيره چطور. امكان تحصيل همزمان تو رشته هاي premed هست؟ "رشته premed رو بدون فاند فرض كنيد" ممنون
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member

فکر می کنم این که همزمان در رشته ای به جز رشته ای که در اون پذیرش ( و سپس ویزا گرفتین) بستگی به شرایط ویزا داره و اینکه این کار visa status رو violate نکنه! این رو میتونید از admission office جایی که ازش پذیرش دارین بپرسین. خوندن پزشکی از اول در آمریکا کار مشکل و بسیار پر هزینه ایه (به خصوص اگر citizen یا permanent resident آمریکا نباشین).
    ولی هرگز در راه رسیدن به آرزوهاتون محافظه کار نباشید.
    هرگز در راه رسیدن به آرزوها محافظه کار نباشید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی / علوم پزشکی اصفهان

سلام دوستان
    من صفحات و پست های زیادی از این سایت رو خوندم و اطلاعات زیادی به دست آوردم ولی باز مطمئن نیستم آخه بعضی هاش ضد و نقیض داره...
    چند تا سوال پایه ای داشتم...
    1- من دانشجوی پزشکی ترم 3 اصفهانم... میخوام از الآن اقدام کنم، یعنی با مقالات و اینجور چیزا... مقاله به درد پذیرش میخوره؟
    2- اگه USMLE قبول بشم، فقط پذیرش از دانشگاه میگیرم یا به ویزا هم مربوط میشه؟ کسی که قبول بشه green card میگیره یا ویزای دانشجویی؟
    3- نمرات و رتبه توی USMLE مهمه؟
    4- هزینه تحصیل چقدره؟ هزینه تحصیل دانشگاههای خوب ولی نه آنچنانی چقدره؟
    5- بهترین گزینه چه کشوریه؟ آمریکا؟

فعلا همینا بسه
    ممنون میشم کمکم کنید

صفحه 1 از 54 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)