صفحه 38 از 54 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 536

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آمریکا

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آمریکا

دوستان عزیز یه سوالی داشتم. در چه مقطع از امتحانات USMLE ما میتونیم رشته مورد نظر برای تحصیل در مقطع تخصص رو انتخاب کنیم؟ و اینکه چه معیاری برای انتخاب شدن در گرایش های مختلف تخصص در نظر گرفته میشه؟ آیا صرفا نمره ازمونهای USMLE یا اینکه مسائل دیگه هم دخیل هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    دوستان عزیز یه سوالی داشتم. در چه مقطع از امتحانات USMLE ما میتونیم رشته مورد نظر برای تحصیل در مقطع تخصص رو انتخاب کنیم؟ و اینکه چه معیاری برای انتخاب شدن در گرایش های مختلف تخصص در نظر گرفته میشه؟ آیا صرفا نمره ازمونهای USMLE یا اینکه مسائل دیگه هم دخیل هست؟
    شما اول باید امتحانات رو بدید و بعد که در Match شرکت کردید همونجا رشته مورد نظر رو انتخاب می کنید.
    مسائلی که مهم هستند: نمره امتحانات USMLE، تعداد سالهای فارغ التحصیلی، تجربه بالینی در آمریکا، داشتن توصیه نامه از پزشکان آمریکایی و در برخی رشته ها داشتن مقاله.
    ویرایش توسط Paradise4 : June 24th, 2015 در ساعت 09:23 AM

Junior Member

سلام
    میشه منو راهنمایی کنید؟میدونم واسه من این سوال زوده ولی چون من کنکور دادمو جواب های شما خیلی رو انتخاب رشته ام اثر میزاره
    اگه من پزشکی عمومی رو تو ایران بخونم واسه تخصص(جراحی مغز و اعصاب) میتونم راحت اقدام کنم؟چه شرایطی باید داشته باشم که بتونم اونجا برای تخصص فاند بگیرم ؟واسه مهندسی من تو فروم دیدم که به مقالات و... اشاره شده بود اما برای پزشکی دقیقا نفهمیدم که چه چیزهایی مهمه و تو انتخاب رشته اگه بتونم واحد بین الملل دانشگاه های خوب مثل شهید بهشتی برم بهتره یا نه این هزینه رو صرف نکنم و دانشگاه های لول پایین تر رو بخونم اما رو معدل و ...کار کنم؟
    و اینکه من دقیقا یاد ندارم تو چه تایپیکی ولی گفته بودن دانشجوهای پزشکی در طول تحصیل یه امتحاناتی برگزار میشه بین رفتن به مقاطع بالا مثل همون امتحانات داخلی ولی باید خارج از کشور امتحانشو بدی اینجوری مدرکت از نظر بین المللی هم قابل قبوله اسم این امتحان چیه و چطوری باید شرکت کرد؟
    واقعا ممنون میشم راهنمایی کلی کنید چون کلی تو این فروم خوندم اگه زودتر به فکر بودیم یه سری کارها رو انجام میدادیم .اگه برمیگشتین زمان حالای من اون کارها چیه؟
    نمره تافل من هم 100 هست البته بدون هدف خاصی امتتحان دادم فقط واسه سنجش خودم
    پ.ن:دو کشور امریکا و المان مد نظرم هست.

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط mariyana7 نمایش پست ها
    سلام
    میشه منو راهنمایی کنید؟میدونم واسه من این سوال زوده ولی چون من کنکور دادمو جواب های شما خیلی رو انتخاب رشته ام اثر میزاره
    اگه من پزشکی عمومی رو تو ایران بخونم واسه تخصص(جراحی مغز و اعصاب) میتونم راحت اقدام کنم؟چه شرایطی باید داشته باشم که بتونم اونجا برای تخصص فاند بگیرم ؟واسه مهندسی من تو فروم دیدم که به مقالات و... اشاره شده بود اما برای پزشکی دقیقا نفهمیدم که چه چیزهایی مهمه و تو انتخاب رشته اگه بتونم واحد بین الملل دانشگاه های خوب مثل شهید بهشتی برم بهتره یا نه این هزینه رو صرف نکنم و دانشگاه های لول پایین تر رو بخونم اما رو معدل و ...کار کنم؟
    و اینکه من دقیقا یاد ندارم تو چه تایپیکی ولی گفته بودن دانشجوهای پزشکی در طول تحصیل یه امتحاناتی برگزار میشه بین رفتن به مقاطع بالا مثل همون امتحانات داخلی ولی باید خارج از کشور امتحانشو بدی اینجوری مدرکت از نظر بین المللی هم قابل قبوله اسم این امتحان چیه و چطوری باید شرکت کرد؟
    واقعا ممنون میشم راهنمایی کلی کنید چون کلی تو این فروم خوندم اگه زودتر به فکر بودیم یه سری کارها رو انجام میدادیم .اگه برمیگشتین زمان حالای من اون کارها چیه؟
    نمره تافل من هم 100 هست البته بدون هدف خاصی امتتحان دادم فقط واسه سنجش خودم
    پ.ن:دو کشور امریکا و المان مد نظرم هست.
    به نظر من الان خیلی زود هست که شما به فکر تخصص باشید. 7 ساله دیگه تازه بعد از گذروندن دو سال طرح میتونید در امتحانات USMLE شرکت کنید . به نظر من شما در حال حاضر تمام تمرکزتون رو بزارید روی دوره عمومی که بتونید در یک جای مناسب مشغول به تحصیل بشید.

Junior Member

kasi hast ke emtehane usmle ro turkey ya uae (emirates)emtehan dade bashe?kodum behtare,az nazare fazaye emtehan

نقل قول نوشته اصلی توسط shoeibD نمایش پست ها
    kasi hast ke emtehane usmle ro turkey ya uae (emirates)emtehan dade bashe?kodum behtare,az nazare fazaye emtehan
    سلام
    من دبی امتحان دادم و خیلی هم آرام بود و فضای خوبی داشت. پرسنا هم خیلی خوش برخورد بودند. اما در مورد ترکیه اطلاعی ندارم.

Junior Member

سلام
    من مهرماه انشاالله دانشکده پزشکی اصفهانم میخواستم بدونم چه کارایی باید از همین الان بکنم تا بتونم راه خودم را برای دانشگاه های معتبر جهان باز کنم
    البته چند تاپیک را خوندم اما میخواستم بدونم برای قبولی پزشکی در دانشگاه های معتبر باید مقاله یا ریسرچ هم داشت یا نه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ami76 نمایش پست ها
    سلام
    من مهرماه انشاالله دانشکده پزشکی اصفهانم میخواستم بدونم چه کارایی باید از همین الان بکنم تا بتونم راه خودم را برای دانشگاه های معتبر جهان باز کنم
    البته چند تاپیک را خوندم اما میخواستم بدونم برای قبولی پزشکی در دانشگاه های معتبر باید مقاله یا ریسرچ هم داشت یا نه؟
    ممنون
    قبولی در رشته پزشکی با ادامه تحصیل در این رشته متفاوته. اگر می خواین پزشکی رو در ایران بخونید و بعد برید راهتون با کسی که می خواد از ابتدا در کشورهای دیگه پزشکی بخونه متفاوت خواهد بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    قبولی در رشته پزشکی با ادامه تحصیل در این رشته متفاوته. اگر می خواین پزشکی رو در ایران بخونید و بعد برید راهتون با کسی که می خواد از ابتدا در کشورهای دیگه پزشکی بخونه متفاوت خواهد بود.
    من میخوام ایران مدرک عمومی بگیرم و توی یه دانشگاه معتبر تخصص بگیرم
    1-ایا تمام هزینه های تحصیل بر عهده دانشجوست؟ یعنی هیچ فاندی تعلق نمیگیره
    2-چه فعالیت هایی حین دوران تحصیل در ایران داشته باشم تا شانس موفقیتم بیشتر بشه؟ در چه زمینه هایی فعالیت کنم؟ایا میشه مقاله های مرتبط نوشت؟
    3 امتحان زبان را چه زمانی بدم؟اعتبار امتحان toefl @ ielts چقدر هست؟
    خیلی ممنون از شما

نقل قول نوشته اصلی توسط ami76 نمایش پست ها
    من میخوام ایران مدرک عمومی بگیرم و توی یه دانشگاه معتبر تخصص بگیرم
    1-ایا تمام هزینه های تحصیل بر عهده دانشجوست؟ یعنی هیچ فاندی تعلق نمیگیره
    2-چه فعالیت هایی حین دوران تحصیل در ایران داشته باشم تا شانس موفقیتم بیشتر بشه؟ در چه زمینه هایی فعالیت کنم؟ایا میشه مقاله های مرتبط نوشت؟
    3 امتحان زبان را چه زمانی بدم؟اعتبار امتحان toefl @ ielts چقدر هست؟
    خیلی ممنون از شما
    1. من در مورد کشورهای اروپایی اطلاعی ندارم ولی برای ادامه تحصیل در آمریکا، نیازی به پرداخت هزینه برای دوره تخصص نیست. حقوق پرداخت می کنند.
    2. در دوره دانشجویی می تونین در کارهای تحقیقاتی بویژه در رشته ای که می خواد بعدا وارد بشید شرکت کنید و اگر مقاله داشته باشید خیلی خوبه.
    3. برای قبولی در تخصص در آمریکا نیازی به مدرک زبان نیست ولی کشورهای اروپایی مدرک زبان خودشون رو در یک سطح خاص برای شروع نیاز دارند. اعتبار نمره زبان تافل و آیلتس هم دو سال است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)