صفحه 10 از 48 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 536

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آمریکا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دانشجویان پزشکی در امریکا و کانادا

سلام

اینکه به دانشجویان PHD رشته های علوم پایه ی پزشکی در آمریکا حقوق می دن درسته و آیا برای گرفتن این حقوق باید در موقع پذیرش حتما درخواست fund کرد و یا شرایط خاصی داره یا این حقوق رو به همه می دن؟
    من می خوام برای گرفتن پذیرش از یه سازمان خدمات مهاجرتی در آمریکا (سازمان خدمات مهاجرتی رامین دلاوری ) کمک بگیرم . آیا کسی ایشونو می شناسه؟ این راه مطمئنه ؟
    در ایران با تخصص ایمونولوژی می شه مطب زد , کسی می دونه تو آمریکا هم همین طوره یا نه (با توجه به این که جزء رشته های علوم پایه است و برای ورود به آن نباید USMLE داد و USMLE هم برای داشتن مطب در آمریکا لازمه) ؟

با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

سلام
    متخصص ایمونولوژی اگه منظورتون Phd. است در ایران چنین امکانی وجود نداره
    نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    سلام

اینکه به دانشجویان PHD رشته های علوم پایه ی پزشکی در آمریکا حقوق می دن درسته و آیا برای گرفتن این حقوق باید در موقع پذیرش حتما درخواست fund کرد و یا شرایط خاصی داره یا این حقوق رو به همه می دن؟

در ایران با تخصص ایمونولوژی می شه مطب زد , کسی می دونه تو آمریکا هم همین طوره یا نه (با توجه به این که جزء رشته های علوم پایه است و برای ورود به آن نباید USMLE داد و USMLE هم برای داشتن مطب در آمریکا لازمه) ؟

با تشکر
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

فوق تخصص ايمونولوژي و الرژي كودكان داریم ولی خب فوق تخصصه اطفاله !!

از طریق داخلی هم میشه البته.

Junior Member

سلام
    من تقریباً تمام 9 صفحه فرم رو خوندم و جواب بعضی از سوالامو گرفتم.
    ولی یکم هم گیج شدم. من دانشجوی پزشکی سال 4 هستم و فیزیوپاتو این ترم تموم می کنم.
    نمراتم خیلی جالب نیست. چندتا Paper هم دارم هم در Pubmed و هم در داخلی 2-2. به تازگی green card شامل حالم شد. برنامه رفتن دارم. چند موضوع برام شوال شده:
    1.اولا که نمی خوام USMLE بدم بنابراین باید MCAT بدم. یکی از دوستان تو همین فرم گفت از 90 واحد 30 تاشونو قبول می کنن و باید برم 60 واحد ادامه رو در یک رشته ای برای لیسانس بخونم. این درسته؟ یا:
    2.ممکنه با همین واحد ها بهم لیسانسی بدن و بتونم MCAT بدم؟
    3. یا اینکه راه دیگه ای برای MCAT دادن وجود داره؟
    4.یکی رو دورادور دیدم که با recommendation letter و paper رفت و MCAT نداد و یه سر رفت از Medical school شروع کرد آیا این ممکنه؟
    چه راهی رو پیشنهاد می کنید؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirmh نمایش پست ها
    سلام
    من تقریباً تمام 9 صفحه فرم رو خوندم و جواب بعضی از سوالامو گرفتم.
    ولی یکم هم گیج شدم. من دانشجوی پزشکی سال 4 هستم و فیزیوپاتو این ترم تموم می کنم.
    نمراتم خیلی جالب نیست. چندتا Paper هم دارم هم در Pubmed و هم در داخلی 2-2. به تازگی green card شامل حالم شد. برنامه رفتن دارم. چند موضوع برام شوال شده:
    1.اولا که نمی خوام USMLE بدم بنابراین باید MCAT بدم. یکی از دوستان تو همین فرم گفت از 90 واحد 30 تاشونو قبول می کنن و باید برم 60 واحد ادامه رو در یک رشته ای برای لیسانس بخونم. این درسته؟ یا:
    2.ممکنه با همین واحد ها بهم لیسانسی بدن و بتونم MCAT بدم؟
    3. یا اینکه راه دیگه ای برای MCAT دادن وجود داره؟
    4.یکی رو دورادور دیدم که با recommendation letter و paper رفت و MCAT نداد و یه سر رفت از Medical school شروع کرد آیا این ممکنه؟
    چه راهی رو پیشنهاد می کنید؟؟
    همیشه هر چیزی ممکنه ٬ شما باید ببینی امکاناتت چیه ٬ چه راههایی برات بازه که فعلن مهمترینش برات بازه ٬

من نفهمیدم usmle چه ربطی به mcat داره؟ چون اولی رو کسی که تموم کرده میخاد بره رزیدنتی میده و دومی رو کسی که میخاد تازه پزشکی رو شروع کنه ؟؟ یکی منو توجیه کنه لطفن.

این سبزی رو چجوری گرفتی حالا !!‌اون مهم تره ..!!

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

کاربران محترم این تاپیک فقط ویژه ادامه تحصیل دانشجویان پزشکی در کانا دا و آمریکا است .ارسال های نامربوط حذف شدند.

از اینکه با رعایت قوانین در هرچه پر بارتر شدن فاروم کمک می کنید بسیار متشکریم
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

سلام من دانشجو پزشکی‌ ترم اولی‌ هستم،می‌خواستم بدونم می‌شه بعد از گذراندن علوم پایه برای ادامه پزشکی‌ تو یکی‌ از کشورای انگلستان،کانادا،استرالیا اقدام کنم یعنی‌ انتقال واحد کنم؟

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarane نمایش پست ها
    سلام من دانشجو پزشکی‌ ترم اولی‌ هستم،می‌خواستم بدونم می‌شه بعد از گذراندن علوم پایه برای ادامه پزشکی‌ تو یکی‌ از کشورای انگلستان،کانادا،استرالیا اقدام کنم یعنی‌ انتقال واحد کنم؟
    به استرالیا تقریبا محاله
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarane نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط macula_densa نمایش پست ها
    به استرالیا تقریبا محاله
    نه اینجوریام نیست !!
    ولی ولی داره!!
    دانشگاه معتبر ، فکر کنم باید جزو چندتا دانشگاه اصلی تو ایران باشه ! یا اگه نیستی منتقل بشی که همین ینی بند پ قوی داشته باشی ، یا حالا هرراهی.
    و طبیعتن نمرات قابل توجه ، حالا نه تاپ تاپ ! حالا یا خودت بگیری یا بخری !!
    بهترین زمانش هم انتهای علوم پایه است !!
    البته من در مورد استرالیا دارم حرف میزنم ! و اینکه همکلاسی خود من اینکاررو کرده.
    بقیه جاها اصلن به این راحتی نیست ! چون بحث سیتیزن بودن رو داره اونم نه هر سیتیزنی.(!)
    شاید خود استرالیا هم الان سخت تر شده باشه، ولی حدس خود من اینه که چون مهاجر زیاد داره و کمبود پزشک باید هنوز امیدی باشه.

برای گرفتن پذیرش از هاروارد باید تافل بالای 100 و GRE داشته باشید . اگر اطلاعات کاملی می خواین بهشون ایمیل بزنین جوابتونو می دن .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)