صفحه 16 از 54 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 536

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دانشجویان پزشکی در امریکا و کانادا

I am a 27 year-old physician from Iran.I graduated 2 years ago and then spent my duty for 14 months(In Iran, we should work for the government for 14-24 months first,then we can study for residency exam or work in our private office).

I am so interested in surgery,esp cardiac and thorax surgery.I prefer to study and live abroad,so I am looking for universities and their conditions.
    It will be a great kind of you if you help me in this issue.

Best Regards,
    Atefeh Dehghani,M.D.

ویرایش توسط Apdentist : April 11th, 2012 در ساعت 06:47 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor of Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    بله. امروزه phd های اکثر علوم بالینی در امریکای شمالی وجود داره. گرچه کمه. مثلا phd جراحی هم من تو یکی از دانشگاههای کانادا دیدم. شما میتونی phd های دیگه هم بری (مث اپیدمیولوژی) و تزت رو مرتبط با ارتو کار کنی. داشتن phd در زمینه مربوط بسیار کمک کننده است.
    سلام آقای دکتر،
    ممکنه بدونم منظورتون از phd های علوم بالینی دقیقا چیه؟ من پزشک عمومی هستم و قبل از ورود به تخصص می خوام برای master or PhD اقدام کنم. و دنبال این مسئله هستم که چه رشته ای رو انتخاب کنم که برای پذیرش در رشته های تخصصی پزشکی، بعدا به کارم بیاد.
    از بقیه دوستان هم اگر نظری دارن خوشحال می شم بشنوم.
    ممنون
    Dream, Believe, Achieve!

Junior Member

سلام. من دانشجوی رشته ی پزشکی و دوره ی همزمان MPH هستم.تقریبا 2.5 سال به پایان تحصیلم باقی مونده. 3تا مقاله دارم و زبانم هم خوبه.
    در مورد اینکه کی امتحانای USMLE رو بدم شک دارم! قبل از پره اینترنی بدم یا بعد از اتمام دوره ی پزشکیم.
    می خواستم بدونم وضعیتم برای اپلای در چه سطحی هست؟
    بعضیا بهم میگن با خوندن MPH تو ایران راهو واسه پذیرش واسه خودم سخت تر کردم بعضی هم نظر عکس دارن.می خواستم بدونم کسی در این مورد اطلاعی داره؟
    در مورد طرح اگر کسی ازدواج کرده باشه و همسرش مقیم امریکا باشه(گرین کارت نداشته باشه) می تونه از طرح معاف بشه؟

Junior Member

سلام.من ۱ سال دیگه متخصص بیماریهای عفونی میشم، می خواستم بدونم تو آمریکا یا کانادا، راهی هست که با همین رشته کار کنم(امتحان دادن و...) ؟ممنون.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط NegMed نمایش پست ها
    سلام آقای دکتر،
    ممکنه بدونم منظورتون از phd های علوم بالینی دقیقا چیه؟ من پزشک عمومی هستم و قبل از ورود به تخصص می خوام برای master or PhD اقدام کنم. و دنبال این مسئله هستم که چه رشته ای رو انتخاب کنم که برای پذیرش در رشته های تخصصی پزشکی، بعدا به کارم بیاد.
    ممنون
    سلان
    من متوجه نشدم یعنی شما میخای اول بری PhDبخونید بعد وارد تخصص بشید؟؟
    اگه اینجوریه مسیرتون منطقی نیست بنظرم
    زیرا وارد شدن به PhD هم به این راحتی نیست کلی رقابتی هست و تازه خود PhD پنج سال طول میکشه
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sarsarzz نمایش پست ها
    سلام. من دانشجوی رشته ی پزشکی و دوره ی همزمان MPH هستم.تقریبا 2.5 سال به پایان تحصیلم باقی مونده. 3تا مقاله دارم و زبانم هم خوبه.
    در مورد اینکه کی امتحانای USMLE رو بدم شک دارم! قبل از پره اینترنی بدم یا بعد از اتمام دوره ی پزشکیم.
    می خواستم بدونم وضعیتم برای اپلای در چه سطحی هست؟
    بعضیا بهم میگن با خوندن MPH تو ایران راهو واسه پذیرش واسه خودم سخت تر کردم بعضی هم نظر عکس دارن.می خواستم بدونم کسی در این مورد اطلاعی داره؟
    در مورد طرح اگر کسی ازدواج کرده باشه و همسرش مقیم امریکا باشه(گرین کارت نداشته باشه) می تونه از طرح معاف بشه؟
    در مورد طرح البته بهتر بود سوالتون در تایپک مناسب می پرسیدید
    ولی بهرحال . خیر با متاهل بودن کسی معاف از طرح نمیشه تا اونجا که من میدونم ولی بازم از وزارت بپرسید ممکنه قانونی تصویب شده باشه. البته شما می تونید طرحتون را با وثیقه ملکی آزاد کنید

موفق باشید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط NegMed نمایش پست ها
    سلام آقای دکتر،
    ممنون
    دقیقا معادل رزیدنتی هست! ولی از نوع phd !!! مثلا phd پوست، جراحی و ... در این رشته ها شما صرفا محقق علوم بالینی میشی. اما اجازه دخالت در درمان و تشخیص نداری.

Junior Member

سلام بر پزشکان حال و آینده!
    من داشنجوی سال ۴ ام(اول اکسترنیمه).تو فکر اینم که بعد از پزشکی عمومی برای ادامه تحصیل به امریکا یا کانادا برم.ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه که از الان باید چیکار کنم ؟درسامو خوب بخونم که GP خوبی باشم؟یا برم تو کار research و مقاله و...؟یا اینکه امکان داره رزیدنتی رو ایران تموم کنم و واسه فلو و فوق و...برم خارج؟کدوم یک از این راهها بهتره؟
    ویرایش توسط sali2000 : June 4th, 2012 در ساعت 12:07 PM

Junior Member

سلام ، از همكاراني كه تجربه دارن يه سؤال داشتم : من قصد دارم خودم رو واسه امتحان usmle step2ck آماده كنم الان با پرس و جويي كه من كردم كاپلان زيراكس offset مربوط به 2008-2009 گير مياد البته original 2012 هم هست ولي ٥ تا كتابش خيلي درمياد ، از همكاران ميخواستم بپرسم با توجه به اينكه 2012 فقط originalش بيرون هست من اين رو(با اين قيمت زيادش) فراهم كنم يا نه برم همون 2008-2009 رو بگيرم ؟
    ممنون ميشم جوابمو بدين چون ميخوام هر چه زودتر شروع كنم و ازين بلاتكليفي دربيام

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Bita82 نمایش پست ها
    سلام ، از همكاراني كه تجربه دارن يه سؤال داشتم : من قصد دارم خودم رو واسه امتحان usmle step2ck آماده كنم الان با پرس و جويي كه من كردم كاپلان زيراكس offset مربوط به 2008-2009 گير مياد البته original 2012 هم هست ولي ٥ تا كتابش خيلي درمياد ، از همكاران ميخواستم بپرسم با توجه به اينكه 2012 فقط originalش بيرون هست من اين رو(با اين قيمت زيادش) فراهم كنم يا نه برم همون 2008-2009 رو بگيرم ؟
    ممنون ميشم جوابمو بدين چون ميخوام هر چه زودتر شروع كنم و ازين بلاتكليفي دربيام
    اصولا تغییرات کلی نیست. بهترین کاری که دوستان انجام میدن در این مواقع، دانلود فایل pdf هست. یه کم صبر کنی 2012 اش میاد تو نت. و از روش پرینت میگیری!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)