صفحه 37 از 54 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 536

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آمریکا

پیش فرض پاسخ : پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آمریکا

سلام دوستان
    من تازه عمومی رو تموم کردم و میخوام اطلاعات راجع به رفتن به امریکا با research position پیدا کنم. یه مقدار از صفحات رو خوندم منتهی چیزی پیدا نکردم.
    ممنون میشم اگه اطلاعی دارید کمکم کنید

سلام
    دانشجوی ترم4 پزشکی دانشگاه تهران پزشکی هستم. می خواستم ببینم اگه از الان واسه آزمون های usmle شروع کنم میتونم تا قبل شروع انترنی از یکی از دانشگاههای امریکا واسه ادامه تحصیل پذیرش بگیرم؟ اگه بخوام کلا بعد علوم پایه یا فیزیوپات واسه ادامه تحصیل پزشکی از یکی از دانشگاههای امریکا پذیرش بگیرم باید چیکار کنم؟ و چه مراحل و شرایطی داره؟ مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط alborznezami نمایش پست ها
    سلام
    دانشجوی ترم4 پزشکی دانشگاه تهران پزشکی هستم. می خواستم ببینم اگه از الان واسه آزمون های usmle شروع کنم میتونم تا قبل شروع انترنی از یکی از دانشگاههای امریکا واسه ادامه تحصیل پذیرش بگیرم؟ اگه بخوام کلا بعد علوم پایه یا فیزیوپات واسه ادامه تحصیل پزشکی از یکی از دانشگاههای امریکا پذیرش بگیرم باید چیکار کنم؟ و چه مراحل و شرایطی داره؟ مرسی
    Talk to your international office in junction of Keshavarz boulevard and Qodes st. See what they say.
    آنکه دایم هوس سوختن ما می کرد کاش می آمد و از دور تماشا می کرد

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دانشجویان پزشکی در امریکا و کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    سر فرصت چند تا لینک براتون میذارم.
    با 8 تا مقاله ظاهرا رزومه خوبی دارید. یکی از راههایی که برای پزشکان با رزومه خوب و دارای سوابق تحقیقاتی خوب وجود داره در خواست مستقیم برای پست داک هست! میتونید مورد مشابه رو اینجا پیدا کنید:
    http://dermatology.ucsd.edu/drt.shtml
    مزیت پست داک کوتاه بودن دوره هست، به همراه فرصتهای شغلی فراوان بعد از اون و حقوق بالا.
    phd برای کسی خوبه که بخواد یه فیلد کاری کاملا جدید رو شروع کنه و هدفش هم اکادمی هست.
    و مستر هم برای کسی خوبه که هیچ سابقه تحقیقاتی نداره و اول کاره.
    ریسرچ پوزیشن هم هست!
    برای تمامی این موارد شما باید با اساتیدی که دنبال این موارد می گردن صحبت کنید.

سلام
    آیا ما با داشتن مدرک پزشکی که معادل لیسانس در آمریکا محسوب میشه می تونیم وارد پست داک بشیم؟

سلام هم وطنان عزیز
    ببخشید این موضوع اینجا مطرح میکنم تازه با این سایت اشنا شدم سوالم اینه که بنده دارای مدرک لیسانس مخابرات هستم و الان در حال حاضر در امریکا زندگی میکنم یعنی از طریقویزای مهاجرتی امدم وقصد ادامه تحصیل در کالج دارم ومیخوام از اول یعنی بعداز دیپلم در رشته پزشکی شروع کنم اگر هم وطنان عزیز بتون قدم به قدم یه راهنمایی کنند بسیار سپاسگزارم هر راهنمایی مفید شما در سرنوشت من تاثیز گزاره متشکرم منتظر پاسخ شما عزیزان هم وطن هستم

دوستان اینجا کسی هست که تجربه گذروندن clinical experience از طریق شرکتهایی مثل Chicago clerkship رو داشته باشه؟! آیا به صرفه هست یا راه های دیگه ای هم وجود داره؟! ممنون

سلام،
    خواهر من الان دانشجوی سال دوم رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان هست. حدود دو سال از طریق لاتاری برنده گرین کارت آمریکا شد و الان گرین کارت براش صادر شده و تا حالا دو بار هم هر بار حدود یک ماه رفته آمریکا برای مسائل مربوط به گرین کارت.
    الان سر دو راهی هست، یا باید همین حالا اینجا ترک تحصیل کنه و به آمریکا بره و آنجا سعی کنه که پذیرش بگیره واسه ادامه تحصیل در رشته پزشکی. ولی ظاهرا 100% معلوم نیست که بتونه پذیرش بگیره و خیلی حیفه که نتونه پزشکی ادامه بده و ما نمی دونیم که آیا وام و کمک هزینه تحصیلی بهش تعلق می گیره! و کلا چطور می تونه پذیرش بگیره.
    راه دوم اینه که پزشکی عمومی را اینجا بگیره و سعی کنه گرین کارتش را حفظ کنه و بعد برای تخصص بره آمریکا. در اینصورت هزینه رفت و آمد سالی دو بار به آمریکا خیلی زیاد میشه و امکانش هم هست که اجازه اقامتش لغو بشه!
    نظر شما چی هست؟ لطفا با دلیل و منطق! مرسی
    Bon Voyage

Junior Member

دوستان لیسانس های مرتبط به پزشکی وضعیتشون برای ورود به پزشکی آمریکا چه طوره؟ مثلا من علوم آزمایشگاهی خوندم و سابقه کار آزمایشگاهی در بیمارستان دارم. 25 سال سنمه و معدل لیسانس هم حدود 15.60 اسمم لاتری در اومده و فکر می کنم 2 سال طول بشکه تا زمانی گرین کارت گرفتن. اون جا به عنوان pre-med حساب می شم؟ باید mcat بدم؟ این سابقه کار آزمایشگاهی به دردی می خوره؟ اگر لیسانسمون به درد نمی خوره آیا اصلا اعلام بکنم که من لیسانس هستم کلا برم از اول اون طرف لیسانس بگیرم!؟منظورم اینه شنیدم اگر لیسانس داشته باشی دیگه نمی تونم از فسا استفاده کنم. اگر بگم من از ایران لیسانس دارم می تونم از مزایای فسا استفاده کنم؟ به نظرتون کاری هست که من این جا در ایران این 2 سال انجام بدم شانسم رو بیشتر کنم؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

دوستان یه سوالی ذهن من رو مشغول کرده. ایا برای تحصیل در دروه های تخصص در آمریکا نیاز به پرداخت شهریه هست؟ و اینکه اگه شهریه نیاز هست آیا پولی که به دانشجویان دوره تخصص میدن کفاف هزینه های تحصیل و زندگی رو میده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    دوستان یه سوالی ذهن من رو مشغول کرده. ایا برای تحصیل در دروه های تخصص در آمریکا نیاز به پرداخت شهریه هست؟ و اینکه اگه شهریه نیاز هست آیا پولی که به دانشجویان دوره تخصص میدن کفاف هزینه های تحصیل و زندگی رو میده؟
    برای دوره تخصص پولی از شما دریافت نمیشه و حقوق هم دریافت می کنید و خرج زندگی رو تامین می کنه. اصلا قابل مقایسه با حقوق رزیدنتی در ایران نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)