صفحه 40 از 54 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 536

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آمریکا

پیش فرض پاسخ : پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza323 نمایش پست ها
    بله ایشون در مرحله مصاحبه رد شدند نه در امتحان و تنها چیزی که یادشونه این که بعد سلام و ... طرف بهش گفته که خیلی خوشحال شدم که شما رو دیدم ولی شرایط الان این اجازه رو به ما نمیده
    احیانا منظورتون از مصاحبه, مصاحبه سفارت برای ویزای امریکا نبوده؟!!!

آیا کسی می دونه تفاوت بین Research assistant و Research associate در کارهای تحقیقات پزشکی چی هست؟ ممنون

سلام
    من دانشجوی پزشکی سال سوم (سراسری) هستم
    میخواستم بدونم اگه بخوام به ایالات متحده مهاجرت کنم، باید انصراف بدم و درسی که الان خوندم محاسبه نمیشه؟
    در کل برای تحصیل خارج در ایران چه کشوری برای من مناسبتره؟ و چه کشوری راحتتره؟ مثلا برای تحصیل پزشکی در اتریش، پذیرفته شدن در کنکور ایران کافیه یا شرایط خاصی داره؟
    خیلی ممنونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دانشجویان پزشکی در امریکا و کانادا

سلام. من دانشجوی ترم 1 پزشکی مشهد هستم و فعلا مرحله 1 لاتاری هم قبول شدم. می خواستم قبل از رفتن به آمریکا کار های اقدام برای تحصیل پزشکی در آمریکا رو انجام بدم. اگه راهنمایی کنید ممنون میشم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    آیا کسی می دونه تفاوت بین Research assistant و Research associate در کارهای تحقیقات پزشکی چی هست؟ ممنون
    research associate در واقع محققیه که در یک پروزه تحقیقاتی همکاری می کنه و معمولا کارهای علمی مثل آنالیز دیتا، انجام پی سی آر و کارهای مرتبط تحقیقاتی رو انجام میده ولی reserach assistant در واقع مثل منشی می مونه، همکاری بین بخش های مختلف و افراد شرکت کننده در تحقیق رو انجام میده و در واقع بیشتر با کارهای مدیریتی و اجرایی در ارتباطه تا خود تحقیق.
    امیدوارم پاسختونو داده باشم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima1992 نمایش پست ها
    research associate در واقع محققیه که در یک پروزه تحقیقاتی همکاری می کنه و معمولا کارهای علمی مثل آنالیز دیتا، انجام پی سی آر و کارهای مرتبط تحقیقاتی رو انجام میده ولی reserach assistant در واقع مثل منشی می مونه، همکاری بین بخش های مختلف و افراد شرکت کننده در تحقیق رو انجام میده و در واقع بیشتر با کارهای مدیریتی و اجرایی در ارتباطه تا خود تحقیق.
    امیدوارم پاسختونو داده باشم.
    در رشته پزشکی اینطوره؟ چون در رشته های دیگه تعریف دیگری داره. در رشته های دیگر Research Assistant به دانشجوی محقق عضو پروژه گفته میشه (مستر و دکترا) و Research Associate عنوان پست داک هاست (که دکترا دارند).

سلام به همه
    آیا میشه بدون دادن کنکور برای رشته ی پزشکی برای آمریکا apply کرد؟
    اگه میشه لطفا راهنماییم کنید
    ممنون

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط fahimehtaheri نمایش پست ها
    سلام به همه
    ممنون
    باید برای آزمون Mcat ثبت نام کنید و البته اگه بتونید از پس این آزمون بربیاید هزینه تحصیل در آمریکا سالی حداقل 200 میلیون تومان هست. هرچند برای شرکت در ازمون MCAT هم باید یک لیسانس از کشورهای آمریکای شمالی داشته باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    باید برای آزمون Mcat ثبت نام کنید و البته اگه بتونید از پس این آزمون بربیاید هزینه تحصیل در آمریکا سالی حداقل 200 میلیون تومان هست. هرچند برای شرکت در ازمون MCAT هم باید یک لیسانس از کشورهای آمریکای شمالی داشته باشید.
    200میلیون!!!!!!!!!!!!!!!!! اصلا امکانش هست که بدون مدرک لیسانس بری(مدرک دیپلم داشته باشی)؟

Banned

200میلیون!!!!!!!!!!!!!!!!! اصلا امکانش هست که بدون مدرک لیسانس بری(مدرک دیپلم داشته باشی)؟
    کمترم میشه
    فامیلی چیزی نداری بتونه وام بگیره اون شما بازپرداخت کنی؟ یا ضامن قوی شاید بدن وامو. البته کسی اونجا باشه میتونه بگیره سیتیزن باشه.

سلام به همه
    ممنون
    کنکور کجا ایران؟
    اصلا نیازی به کنکور ایران نداری
    برای لیسانس اپلای کن بعد از لیسانس MCAT مسیر اصلی و نرمالش همینه
    4 سال لیسانس +4 سال دوم کورس پزشکی.
    بهترین انتخاب دنیا رو کردی اگر آمریکا رو نتخاب کردی . کف رستورانم طی بکشی برای تامین هزینه ارزششو داره. خیالت تخت. فقط ببین تا چقدر خانواده میتونن ساپورتت کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza323 نمایش پست ها
    بله ایشون در مرحله مصاحبه رد شدند نه در امتحان و تنها چیزی که یادشونه این که بعد سلام و ... طرف بهش گفته که خیلی خوشحال شدم که شما رو دیدم ولی شرایط الان این اجازه رو به ما نمیده
    احتمالا اطلاعات ناقص به شما داند چنین رویه ای معمول نیست. یعنی چی سلام خداحافظ؟!؟!
    مصاحبه روال داره یک نرم خاص که طبق همون مدل همه سنجیده میشن. سوالها هم کم و بیش یکسان هستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    نه دیگه اونقدر ها هم نیست.
    ویرایش توسط maxi1 : September 22nd, 2017 در ساعت 11:27 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)