صفحه 46 از 54 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051525354 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 536

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آمریکا

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme66 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخير
    من تازه كنكور دادم و ميتونم پرستاري دانشگاه هاي خوب مثل ايران يا شيراز رو قبول بشم. ميخواستم ببينم اگه اين رشته رو ادامه بدم با معدل بالا اونوقت ميتونم با مدركش+مدرك زبان بورسيه پزشكي از يه دانشگاه در كانادا يا امريكا رو بگيرم؟
    برای پزشکی بورس وجود ندارد. پرستاری و اصولا عمده رشته های پیراپزشکی حتی در بهترین دانشگاه های ایران هم بی منزلت هستند. شما بعد از قبولی دو سال تعهد خدمت دارید در هر جایی که برای شما تعیین کنند و تا دوره طرح رو تموم نکنید وزارت بهداشت هیچ مدرکی به شما نمی دهد به علاوه اینکه برای گرفتن مدارک شما باید هزینه تحصیلات رایگان را هم بپردازید. 6 سال شما معطل یک لیسانس هستید.هنگام انتخاب رشته این موارد رو در نظر داشته باشید. میتونید لیسانس در وزارت علوم بگیرید و با مدرک زبان آلمانی C1 و معدل بالای 19 شانستون رو در آلمان امتحان کنید. در این رابطه پست های همکار محترم sss666 را مطالعه کنید. موفق باشید

Junior Member

دوستان و عزیزان سلام.

من یه مساله ای واقعا برام مهمه و میخواستم نظر دوستان رو بدونم. ممنون میشم هرکسی حتی کوچیکتین نظر یا تجربه ای داره از من دریغ نکنه. ممنونم

من لیسانس برق دانشگاه سراسری تهران بودم و به زودی برای دکترای مستقیم برق (فول فاند) دارم میرم آمریکا.
    درسم خوب بود ولی تو راه مهندسی برق رفته .. TOEFL 110 /// GRE: Quant 168, Verbal 155
    میدونم دیره احتمالا ولی من واقعا با دیدن این وضع اسف بار مهندسی تو ایران و کلا درامدهای بالای پزشکی خیلی وقته رفته تو ذهنم که برم پزشکی یا دندان پزشکی....

24 سالمه و میخوام خلاصش بدونم راهی هست بتونم پزشکی یا دندون پزشکی رو آمریکا / کانادا / هرجایی غیر ایران که به زبون انگلیسی باشه بخونم ؟

بیزحمت میخواستم دوستان باتجربه یه بار بیان برام دو - سه تا چیز رو کمک کنن:

1- دقیقا من چجوری میتونم به رشته پزشکی یا دندون پزشکی برسم ؟؟؟ راهی داره ؟ خب الان من ویزای آمریکا و البته برای خوندن دکترای مستقیم برق دارم.
    2- مراحل رسیدن به رشته پزشکی یا دندون رو میشه مرحل به مرحله بگین بهم ؟ من صفر هست اطلاعاتم در مورد رسیدن به این رشته ها.
    3- من برم آمریکا چیکار کنم که به جا دکترای برق برم از اول پزشکی یا دندون ؟ راهی داره ؟

4- اگه هر نوع پیشنهاد دیگه ای دارین که تو تصمیم گیری به نظرتون کمکم میکنه ممنون میشم بگین

ببخشید میدونم خیلی کلی حرف زدم ولی ممنون میشم با جوابی کامل منو از تاریکی در بیارید
    ارادت
    ویرایش توسط TZMR : August 21st, 2016 در ساعت 05:43 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط TZMR نمایش پست ها
    دوستان و عزیزان سلام.

من یه مساله ای واقعا برام مهمه و میخواستم نظر دوستان رو بدونم. ممنون میشم هرکسی حتی کوچیکتین نظر یا تجربه ای داره از من دریغ نکنه. ممنونم

من لیسانس برق دانشگاه سراسری تهران بودم و به زودی برای دکترای مستقیم برق (فول فاند) دارم میرم آمریکا.
    درسم خوب بود ولی تو راه مهندسی برق رفته .. TOEFL 110 /// GRE: Quant 168, Verbal 155
    میدونم دیره احتمالا ولی من واقعا با دیدن این وضع اسف بار مهندسی تو ایران و کلا درامدهای بالای پزشکی خیلی وقته رفته تو ذهنم که برم پزشکی یا دندان پزشکی....

24 سالمه و میخوام خلاصش بدونم راهی هست بتونم پزشکی یا دندون پزشکی رو آمریکا / کانادا / هرجایی غیر ایران که به زبون انگلیسی باشه بخونم ؟

بیزحمت میخواستم دوستان باتجربه یه بار بیان برام دو - سه تا چیز رو کمک کنن:

1- دقیقا من چجوری میتونم به رشته پزشکی یا دندون پزشکی برسم ؟؟؟ راهی داره ؟ خب الان من ویزای آمریکا و البته برای خوندن دکترای مستقیم برق دارم.
    2- مراحل رسیدن به رشته پزشکی یا دندون رو میشه مرحل به مرحله بگین بهم ؟ من صفر هست اطلاعاتم در مورد رسیدن به این رشته ها.
    3- من برم آمریکا چیکار کنم که به جا دکترای برق برم از اول پزشکی یا دندون ؟ راهی داره ؟

4- اگه هر نوع پیشنهاد دیگه ای دارین که تو تصمیم گیری به نظرتون کمکم میکنه ممنون میشم بگین

ببخشید میدونم خیلی کلی حرف زدم ولی ممنون میشم با جوابی کامل منو از تاریکی در بیارید
    ارادت

برای ورود به دوره پزشکی عمومی در امریکا شما نیاز به لیسانس علوم پایه دارید تا بتونید در امتحان mcat شرکت کنید کسانی که دوره علوم پایه را در خارج از امریکا گذروندند حتی اگر نمره قابل قبولی تو این ازمون بیارند باز هم شانس بسیار کمی در پذیرش دارند به علاوه شهریه پزشکی در امریکا بسیار بالا و سرسام اور هست که هر کسی از پس اون بر نمیاد متاسفانه هیچ گونه فاندی هم وجود نداره به نظر من اگه به پزشکی فکر میکنید برید سراغ کشور های دیگه مثل ایتالیا که هم سطح قابل قبولی داره و هم هزینه مناسبی داره و هم به زبان انگلیسی هست

موفق باشید

سلام. آیا برای کار کردن و تحصیل تخصص در امریکا نیاز سه نوشتن مقاله هست؟ من که دانشجوی ترم4 هستم از کی شروع کنم به مقاله نویسی بهتره؟ چند تا مقاله مورد نیازه؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط openminded17 نمایش پست ها
    سلام. آیا برای کار کردن و تحصیل تخصص در امریکا نیاز سه نوشتن مقاله هست؟ من که دانشجوی ترم4 هستم از کی شروع کنم به مقاله نویسی بهتره؟ چند تا مقاله مورد نیازه؟
    براي تخصص گرفتن در امريکا يا بايد براي مستر/Phd اپلاي کنيد يا research position بگيريد. حالا براي هر دو اينها لازمه حداقل يک بک گراند ريسرچ داشته باشيد. در کنگره ها يا کنفرانس ها شرکت کنيد پوستر يا ارائه داشته باشيد و مقاله. از همين الان . تا علوم پايه يا استا‍ژر هستيد با يکي از اساتيد علوم پايه همکاري کنيد در کل به نظرم اول با اساتيد علوم پايه همکاري کنيد بعد ميتونيد دامنه کار رو به باليني و استاداي بيمارستان گسترش بديد. تعداد مقاله خيلي مهم نيست کيفيت مقاله مهمه و ناشر؟ IF؟ indexing ژورنال ؟ فقط يک نکته که مقاله ها در راستاي علاقه تون باشه و با توجه به همين مقاله ها پايه هاي تزتون رو بسازيد و تز هم در همون زمينه باشه. يک پيوستگي معنادار .موفق باشيد

Junior Member

سلام دوستان من الان امریکا هستم. همسرم پزشکی خونده ایتالیا و ویزای اف دو داره ولی هنوز یک سال از درسش مونده نتونست بیاد . میشه تو امریکا براش یه دوره فلوشیپ اینترشیپ پیدا کرد ؟؟//تا امتحانای تخصص بده. و هیچ بورسی برا بچه های پزشکی هست ؟ ؟

سلام من دانشجوی رشته ی علوم آزمایشگاهی هستم . می خواستم بدونم امکان اینکه از این رشته به پزشکی تغییر رشته بدم وجود داره ؟
    یعنی باید لیسانس رو از ایران بگیرم و بعد به چه عنوانی و به چه کشوری در خواست بدم ؟ ممنون

Junior Member

ببخشيد من واقعاً گيج شدم طبق تحقيقات قبليم بعد از گذراندن ٤ سال science ميتونم فول فاند بگيرم ولي طبق گفته هاي اينجا امكان دريافت هيچ فاندي در هيچ مقطعي از پزشكي وجود نداره آيا واقعاً اينطوره؟ و اگر مثلاً در ايتاليا پزشكي بخونم بعد از ٢-٣ سال mcat بدم آمريكا اونو قبول نداره؟ براي تخصص وضع چطوره كمك هزينه اي فاندي ميشه گرفت؟ اصلاً خارجي ميگرن؟ يعني كلا پزشكي در آمريكارو ببوسم بزارم كنار؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Zehi نمایش پست ها
    ببخشيد من واقعاً گيج شدم طبق تحقيقات قبليم بعد از گذراندن ٤ سال science ميتونم فول فاند بگيرم ولي طبق گفته هاي اينجا امكان دريافت هيچ فاندي در هيچ مقطعي از پزشكي وجود نداره آيا واقعاً اينطوره؟ و اگر مثلاً در ايتاليا پزشكي بخونم بعد از ٢-٣ سال mcat بدم آمريكا اونو قبول نداره؟ براي تخصص وضع چطوره كمك هزينه اي فاندي ميشه گرفت؟ اصلاً خارجي ميگرن؟ يعني كلا پزشكي در آمريكارو ببوسم بزارم كنار؟؟؟؟؟؟؟؟
    فول فاند در پزشکي مفهوم نداره. بله اينترنشنال ميگيرن.در مورد ايتاليا اطلاع ندارم.موفق باشيد

Junior Member

سلام..من دانشجوی پزشکی دانشگاه تهرانم...وفارغ التحصیل مهندسی معماری
    الان که دانشجوی پزشکی دانشگاه تهرانم معدلم 19.09 نمره ی آیلتسم 7 نمره ی تافل 110 اما هنوز جی آر ای ندارم.....مقاله هم یه دونه نوشتم 25 سالمه دوره ی علوم پایه رو تموم کردم..من میتونم برای ادامه تحصیل فول فاند بگیرم از آمریکا؟؟؟؟.............سوال دوم باید حتما پزشکی تموم بشه یا نصفه کاره میتونم برم؟؟......سوال سوم راجب دانشگاه UCLA چی اونجا میتونم فاند بگیرم؟؟...فول فاند؟....حالا TA یا RA.....
    بعدش باتوجه به شرایطم کدوم دانشگاه تو آمریکا بهم فول فاند میده؟؟؟.....متشکرم...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)