صفحه 50 از 54 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 536

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آمریکا

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Igr_sk نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من دانشجوی فیزیوپات پزشکی هستم میخواستم باتوجه به اینکه همسرم میخواد برای پوزیشن دکترا برای امریکا اقدام کنه و من تا اونموقع درسم تموم نمیشه ایا میشه من با استفاده از واحدهای اینجام که تا اونموقع اکسترن خواهم بود و مدرک زبانم رو هم خواهم گرفت ایا میشه برای یک رشته
    ای امریکا اپلای کنم و بعد برم به رزیدنتی یا حداقل پزشک عمومی شاغل در امریکا؟
    در واقع میخوام بدونم سریعترین راه برای یک دانشجوی پزشکی برای مهاجرت به امریکا چیه؟اینطورهم نیست که بگم باید حتما پزشک بشم فقط بتونم اونجا کار داشته باشم و ویزامو تمدید کنم و زندگی نرمال داشته باشم
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام
    واحدهای گذرانده در ایران اهمیت ندارند. هر رشته ای علاقه دارید اپلای کنید. سریعترین راه اپلای برای B.S یا .B.A هست و با همسرتون تشریف بیارید.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي دانشگاه تبريز

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    سلام
    واحدهای گذرانده در ایران اهمیت ندارند. هر رشته ای علاقه دارید اپلای کنید. سریعترین راه اپلای برای B.S یا .B.A هست و با همسرتون تشریف بیارید.
    موفق باشید

ببخشید میشه B.S B.A بفرمایید چی هست؟

ApplyAbroad Veteran

ببخشید میشه B.S B.A بفرمایید چی هست؟
    سلام
    لیسانس (کارشناسی).
    موفق باشید

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    یه سوال داشتم اونم اینکه آیا یک پزشک فقط در همون ایالتی که لایسنس گرفته میتونه طبابت کنه ؟ یعنی اگر ایالت دیگه ای رو برای زندگی انتخاب کرد باید امتحان خاصی بده برای کارش؟ در مورد دندانپزشک و داروساز چطور؟
    پیشاپیش از همه ی دوستان که راهنمایی میکنن سپاس گزارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Parisa56 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    یه سوال داشتم اونم اینکه آیا یک پزشک فقط در همون ایالتی که لایسنس گرفته میتونه طبابت کنه ؟ یعنی اگر ایالت دیگه ای رو برای زندگی انتخاب کرد باید امتحان خاصی بده برای کارش؟ در مورد دندانپزشک و داروساز چطور؟
    پیشاپیش از همه ی دوستان که راهنمایی میکنن سپاس گزارم.
    سلام. نه امتحان پزشکی جدیدی لازم نیست ولی کاغذبازی داره که ممکنه یک مدت طول بکشه تا آماده بشه.
    آنکه دایم هوس سوختن ما می کرد کاش می آمد و از دور تماشا می کرد

سلام
    ببخشید من دانشجوی فیزیوپات پزشکی هستم میخواستم باتوجه به اینکه همسرم میخواد برای پوزیشن دکترا برای امریکا اقدام کنه و من تا اونموقع درسم تموم نمیشه ایا میشه من با استفاده از واحدهای اینجام که تا اونموقع اکسترن خواهم بود و مدرک زبانم رو هم خواهم گرفت ایا میشه برای یک رشته
    ای امریکا اپلای کنم و بعد برم به رزیدنتی یا حداقل پزشک عمومی شاغل در امریکا؟
    در واقع میخوام بدونم سریعترین راه برای یک دانشجوی پزشکی برای مهاجرت به امریکا چیه؟اینطورهم نیست که بگم باید حتما پزشک بشم فقط بتونم اونجا کار داشته باشم و ویزامو تمدید کنم و زندگی نرمال داشته باشم
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    البته سریعترین راه رو دوستان گفتند ولی بنظرم شما پزشکی رو تمام کن و مدرکت رو بگیر بعد تصمیم بگیر می خوای بری PHD یا پزشک بمونی. امریکا پر از دانشگاه های مختلف هست و همیشه میشه برای phd با فاند اپلای کنی اگر مسیر ادامه پزشکی ممکن نباشه ولی برعکس اش ممکن نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط HosseinJose نمایش پست ها
    با عرض سلام...
    امكان درخواست ويزاي J1 Alien Physician هست به محض اعلام نتيجه Match 2019 ، اگر ويزاي دانشجويي Kaplan sponsored تا مارچ٢٠١٩ داشته باشي?چون استارت رزيدنسي يك جولاي هست , يا حتما بايد از كشور خارج بشي و از سفارت اقدام كني ? و داشتن LOR حتما بايد 3 تا باشه? خيلي ممنون ميشم جواب بديد
    سلام. نه به این سرعت امکان پذیر نیست. ویزای j1 مدارکش زمان بر هست. قبل از این تغییر قانون ها بعضی این کار رو می کردند که با تاخیر رزیدنتی رو شروع می کردند. الان نظام پزشکی و DOS حساس شدن به این مساله و داخل آمریکا احتمال انجام اش خیلی کم هست.

کسانی که رتیه های تک رقمی کنکور ایران میارن مثلا رتبه 1 تجربی
    شرایط خاص برای رفتن ب امریکا دارن
    ؟؟؟
    یعنی فرقی داره؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط motavaled90 نمایش پست ها
    کسانی که رتیه های تک رقمی کنکور ایران میارن مثلا رتبه 1 تجربی
    شرایط خاص برای رفتن ب امریکا دارن
    ؟؟؟
    یعنی فرقی داره؟
    چرا باید شرایط خاصی داشته باشن؟ مگه نفرات اول کنکور ایران خونشون از بقیه رنگی تره. شرایط خاصی وجود نداره دوست عزیز همون امتحانات USMLE رو باید بگذرونن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    چرا باید شرایط خاصی داشته باشن؟ مگه نفرات اول کنکور ایران خونشون از بقیه رنگی تره. شرایط خاصی وجود نداره دوست عزیز همون امتحانات USMLE رو باید بگذرونن.
    واسه رفتن نه
    اما واسه گرفتن پزیشن بلخره تو رزومه میاد دیگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)