صفحه 6 از 54 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 536

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آمریکا

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دانشجویان پزشکی در امریکا و کانادا

پست 4 فایل پیوست نداره. اگر منظورتون سایت مورد نظر هست باید بگم که من کمابیش با روند آشنا هستم اما بسیار وقت گیر هست. معلوم هم نیست واسه step 3 ویزا بدن یا نه. به همین دلیل من ترجیح می دم تو یه رشته ثانی که با تافل و جی ار ای میشه اقدام کرد پذیرش گرفت و سپس بعد از ورود به آمریکا تغییر رشته داد. اما نمی دونم کدوم رشته ها میشه با مدرک پزشکی پذیرش گرفت. کسی میتونه منو در این مورد راهنمایی کنه؟ اگر رشته مهندسی بود خودم استاد این کارم ولی تو این مورد اصلا اطلاعات ندارم. لطفا اسم رشته هایی که میشه با مدرک پزشکی پذیرش گرفت راهنماییم کنید.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل پزشکان در آمریکا

با سلام. مي خواستم ببينم آيا با مدرك پزشكي از دانشگاه آزاد ميشه دانشگاه هاي خوب دنيا واز جمله آمريكا پذيرش گرفت؟ آيا مورد اينجوري سراغ دارين؟ متشكرم.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

سلام تا اونجایی که من اطلاع دارم تنها کشوری که بین مدرک دانشگاه آزاد و دولتی فرق میذاره آلمان است بقیه دوستان اگر اطلاعی در این زمینه دارن بیان کنند
    با تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط mottalea نمایش پست ها
    با سلام. مي خواستم ببينم آيا با مدرك پزشكي از دانشگاه آزاد ميشه دانشگاه هاي خوب دنيا واز جمله آمريكا پذيرش گرفت؟ آيا مورد اينجوري سراغ دارين؟ متشكرم.
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط mottalea نمایش پست ها
    کانادا هم بعضی از دانشگاها واسه مدرک دانشگاه آزاد فقط مال تهران رو قبول می کنه و برا بقیه تایید می خواد که باید بره اوتاوا.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Junior Member

بهترين وقت دادن usmle موقع تحصيل و قبل فارغ التحصيلي هست. بعدش دردسر ازادي مدرك رو داري.
    حتما از سايت ecfmg.org دقيق روش ها يش را مطالعه كن تا گمراه نشي.

Junior Member placebo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    tehran university of medical school

سلام، من خودم هم تو پروسهٔ این کار هستم، فرد میتونه بر اساس سابقهٔ کار تحقیقاتی که داشته از رشته‌‌های مختلفی‌ مثل Biology و زیر شاخه هاش، Public health، پPsychology،... پذیرش بگیره، البته با داشتن TOEFL و GRE، و بعد با پذیرش بیاد US، و همینجا در تی دورهٔ درس خوندن USMLEها رو بخونه و به محض اینکه اونا رو پاس کرد و تو match residencyقبول شد وارد دورهٔ تخصص بشه. امیدوارم که تونسته باشم جواب بدم

Junior Member

شما میدونید برای گذراندن فلوشیپ سفارت چه مدارکی می خواد؟ دوره من 20 ماه است و بهم حقوق تقریبا خوبی میدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

سلام
    من دانشجوی سال 5 پزشکی هستم . میخواستم واسه usmle step 1 شرکت کنم ، اما واسه ثبت نامش ( پر کردن فرم 183) تو دانشگاه مشکل پیدا کردم . همه گفتن نمیشه . حالا اینجا پست های شما رو می خونم که نوشتید بعد از علوم پایه میشه usmle شرکت کرد . آخه چطوری؟ این فرم حتما" باید توسط دانشگاه مهر و امضا بشه که دانشگاه قبول نمی کنه . ECFMG هم که غیر از اونو قبول نمی کنه . پس چه جوری میشه؟؟ کسی تونسته ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط nm9009 نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی سال 5 پزشکی هستم . میخواستم واسه usmle step 1 شرکت کنم ، اما واسه ثبت نامش ( پر کردن فرم 183) تو دانشگاه مشکل پیدا کردم . همه گفتن نمیشه . حالا اینجا پست های شما رو می خونم که نوشتید بعد از علوم پایه میشه usmle شرکت کرد . آخه چطوری؟ این فرم حتما" باید توسط دانشگاه مهر و امضا بشه که دانشگاه قبول نمی کنه . ECFMG هم که غیر از اونو قبول نمی کنه . پس چه جوری میشه؟؟ کسی تونسته ؟!
    دانشگاه دقیقن به شما چی گفته؟

الان از هردو طرف مشکل داریم ٬ هم این ور سنگ میندازن ٬ هم اونور مثکه دیگه از ایران ثبت نام نداره..!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط Astm1834 نمایش پست ها
    دانشگاه دقیقن به شما چی گفته؟

الان از هردو طرف مشکل داریم ٬ هم این ور سنگ میندازن ٬ هم اونور مثکه دیگه از ایران ثبت نام نداره..!!
    مشکل اونور که هیچی ، اصل مشکل اینجاست !
    فرم رو بردم تو کل دانشگاه چرخوندم ، وزارت بهداشت هم رفتم ، فقط گفتن ما اجازه نداریم به دانشجو چیزی بدیم . حتی همین مهر و امضای ساده که فقط تائید میکنه شما دانشجوی پزشکی هستید رو نمیدیم . گفتن برو هر وقت فارغ التحصیل شدی و طرحت تموم شد بیا! ( حرف زور~x( )
    فقط خانوم مسئول فارغ التحصیلان تو وزارت بهداشت گفت این فرم که هیچی ، هیچ وقت پر نمی کنن برات ، اما من کسایی رو اینجا دیدم که از یه طریق دیگه تو usmle ثبت نام کردن و امتحانارو قبلا" دادن ، حالا فقط واسه گرفتن مدرک و رفتن میان پیش من. گفت برو همونا رو پیدا کن ازشون بپرس چیکار کردن!!!
    از یه نفر شنیدم با ترجمه ی گواهی اشتغال به تحصیل هم میشه ثبت نام کرد ! میشه؟؟!!
    یه میل به ECFMG زدم که دانشگاه ما اصلا" قبول نمیکنه فرم 183 رو پر کنه ،میشه یه استاد یا یه مسئول دیگه اینو پر کنه بفرسته؟ جواب دادن اگه از طرف دانشگاه فرستاده نشه ما قبول نمیکنیم.
    راه دیگه ای هست؟؟....
    ویرایش توسط nm9009 : May 27th, 2010 در ساعت 12:53 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)