صفحه 9 از 54 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 536

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دانشجویان پزشکی در امریکا و کانادا

این رزومه ی قوی به جز تحقیق و پیپر شامل چی می شه ؟
    و اینکه کسی می دونه با این مدرک پزشکی اینجا چه کار دیگه ای می شه تو آمریکا انجام داد که یه حقوقی داشته باشی یه job experience هم باشه و در اون بین نشینی درس بخونی برای این امتحانا؟

سلام دوستان
    خب من پست ها رو خوندم
    اما هنوز در یه موردی مطمئن نیستم
    خب ببینید من حالم از دانشگا ه ای ایران و طرز درس دادن استادا و همه چیز به هم میخوره خیلی دلم میخواد اینجا درس نخونم..اما الان ترم چهار پزشکی هستم و اصلا هم نمی تونم هزینه ی سنگین دانشگاه ه رو بدم
    می خوا م بدونم با این حساب واسه ی من راهی نیست که بتونم بعد از علوم پایه برم امریکا بقیه درسمو بخونم..اگر امریکا نمیشه کشور های دیگه
    البته باز ممیگم من نمی تونم هزینه شو بدم..مثلا بورس باشه یا غیره ..خلاصه مجانی بشه یا اگربشه جور دیگه ای پولشو داد مثلا با کار کردن یا همون RA که یه جایی گفتن
    ممنون میشم جوابمو بدید
    موفق باشید
    ویرایش توسط خانم دکتر : December 5th, 2010 در ساعت 01:29 PM

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط خانم دکتر نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خب من پست ها رو خوندم
    اما هنوز در یه موردی مطمئن نیستم
    خب ببینید من حالم از دانشگا ه ای ایران و طرز درس دادن استادا و همه چیز به هم میخوره خیلی دلم میخواد اینجا درس نخونم..اما الان ترم چهار پزشکی هستم و اصلا هم نمی تونم هزینه ی سنگین دانشگاه ه رو بدم
    می خوا م بدونم با این حساب واسه ی من راهی نیست که بتونم بعد از علوم پایه برم امریکا بقیه درسمو بخونم..اگر امریکا نمیشه کشور های دیگه
    البته باز ممیگم من نمی تونم هزینه شو بدم..مثلا بورس باشه یا غیره ..خلاصه مجانی بشه یا اگربشه جور دیگه ای پولشو داد مثلا با کار کردن یا همون RA که یه جایی گفتن
    ممنون میشم جوابمو بدید
    موفق باشید
    سلام
    من در مورد پزشکی رفتن به آمریکا فقط میدونم که خیلی سخته اونم بعد از علوم پایه . همین سایت با دقت بخونید با جزییات ممکنه اطلاعات مفیدی پیدا کنید. من فرصت ندارم وگرنه واستون اطلاعات جمع می کردم
    اگه واقعا قصد رفتن دارید یک راه اینه از پزشکی انصراف بدهید به یک لیسانس علوم پایه مثلا علوم آزمایشگاهی بعد با لیسانس برید خارج(این فقط یک پیشنهاده) معدل و زبانم قوی کنید و مقاله هم بدهید عالیه. دیگه خودتون درگیر 7 سال پزشکی ایرانو گذراندن طرحو و.. نکنید
    در آلمان هم سایت DAAD چک کنید ممکنه بتونید برید ولی خوب باید زبان آلمانی بخونید و امتحان های سختشو پاس کنید

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط scoopy نمایش پست ها
    این رزومه ی قوی به جز تحقیق و پیپر شامل چی می شه ؟
    و اینکه کسی می دونه با این مدرک پزشکی اینجا چه کار دیگه ای می شه تو آمریکا انجام داد که یه حقوقی داشته باشی یه job experience هم باشه و در اون بین نشینی درس بخونی برای این امتحانا؟
    رزومه قوی تجربه کاری هم شاملش میشه ولی واسه ادامه تحصیل معدل، نمره زبان و مقاله کفایت میکنه

سلام

کسی می دونه اگه بخوام برای پاییز 2011 پذیرش بگیرم تا چه زمانی مهلت دارم مدارکمو بفرستم ؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    سلام

کسی می دونه اگه بخوام برای پاییز 2011 پذیرش بگیرم تا چه زمانی مهلت دارم مدارکمو بفرستم ؟
    چرا سایت دانشگاهو چک نمی کنید؟!!
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member

سلام
    من سال 6 TUMS هستم و قصد جدی برای ادانه تحصیل در آمریکا دارم
    یه سوال دارم ممنون میشم جواب بدین
    جدا از امتحان USMLE چرا ادامه تحصیل پزشکی(تخصص) در آمریکا به گفته ی خیلیا نشدنیه ؟؟؟ قضیه چیه؟ ویزا؟؟؟

در ادامه اینم اضافه کنم که اگه بحث ویزا ندادن هست پس چطور این همه از بچه های مهندسی دارن میرن بدون مشکل؟(نمونش خیلی از دوستام)
    ویرایش توسط maxi1 : September 5th, 2017 در ساعت 07:38 PM

چشم در اسرع وقت که با چندتا دانشگاه مکتبه کردم خبرشو اینجا هم میگم.بازم میگم نمی‌شه که دو دستی‌ بچسبم به استرالیا باید شانسمو واسه کشورای دیگه هم امتحان کنم.اطلأعی هم راجع به کانادا ندارم ممنون میشم اگه کسی‌ چیزی میدون بگه.یه چیز دیگه که راجع بش چیزی نمیدونم اینکه کدوم کشورا واسه پزشکی‌ عالی‌ هستن.

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarane نمایش پست ها
    چشم در اسرع وقت که با چندتا دانشگاه مکتبه کردم خبرشو اینجا هم میگم.بازم میگم نمی‌شه که دو دستی‌ بچسبم به استرالیا باید شانسمو واسه کشورای دیگه هم امتحان کنم.اطلأعی هم راجع به کانادا ندارم ممنون میشم اگه کسی‌ چیزی میدون بگه.یه چیز دیگه که راجع بش چیزی نمیدونم اینکه کدوم کشورا واسه پزشکی‌ عالی‌ هستن.
    انتخاب کدوم کشور با کدوم دانشگاه دوتا چیزه جداست !

شما Medical University Ranking رو چک کن ، ببین شرایطت به کدوم میخوره ، در کنارش شرایط اون کشور یا ایالت یا استانی مربوطش رو باید ببینی میتونی باهاش کنار بیای یا نه ، حالا از هر لحاظ.

حالا یه موقع یکی از هاروارد پذیرش داره ، همه مشکلات جانبیش رو هم قبول میکنه.

اینطور که منMedical University Ranking رو چک کردم18 تای اول برای آمریکا بودن بعدش آکسفورد و کمبریج.
    کلا بیشتره دانشگاه های عالی‌ پزشکی‌ دنیا آمریکایی هستن.با چندتا موسسه هم صحبت کردم راجع به استرالیا گفتن که احتمالش هست که دانشگاههای اونجا چندتا از
    واحد هامو قبول کنن.

بعد از دانشگاه‌های آمریکایی‌ انگلستان بهترینmedical universities
    رو داره.بعد از انگلستان استرالیا و بعد کانادا
    در ضمن اینم بگم که از نظر مالی مشکلی‌ ندارم.احتمالا گزینهٔ اولم انگلستان هست و گزینهٔ دوم استرالیا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)